Hatay evlere iş veren firmalar

Hatay evlere iş veren firmalar

2019 yılında Hatay ve ilçelerinde yaşayan binlerce ev hanımı evinde ek iş yaparak para kazanıp aile ekonomilerine ciddi katkıda bulunmuşlardır. Önümüzdeki yılda aynı şekilde evinde çalışarak para kazanmayı amaçlayan bayanların oluşturduğu iş gücünden yararlanmak isteyen yüzlerce firma Hatay ve ilçelerinde evinde çalışmak isteyen bu insanlara yeni iş imkanları sunmaya hazırlanmaktadırlar. Çocuklu ev hanımlarının en büyük sıkıntılarından birisi olan dışarıda tam süreli çalışmaya en büyük alternatif olarak gözüken evde ek iş sayesinde bir çok bayan geçimi için gerekli paralar kazanabilmektedirler.

1.5 milyonun üzerindeki nüfusu ile güzel bir yerleşim alanına sahip olan Hatay’da tarımdan sanayiye birçok alanda iş imkanı bulunan Hatay’da binlerce insan evinde çalışmak zorunda olduğu için bu tarz işler veren firmalardan sürekli olarak iş talebinde bulunmaktadır. Ev hanımlarının genellikle paketleme ve oya tarzı işleri talep ettiği bu bölgemize iş gönderen firmalara ulaşmak çok da zor değildir. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda Hatay ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Altinözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Döryol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinde oturuyorsanız sizde internetten iş veren bu firmalardan iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar bu tür işleri yapabilmeleri için gündelik işlerinin dışında 3 – 5 saat gibi boş zamana ihtiyaç duymaktadırlar.

Aynı zamanda evlerde yapılan işlerden bazıları çok kolay olduğundan isteyen bütün ev hanımları tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Fakat sazı işler için ise el becerisi gerektiğinden her bayan rahatlıkla yapamamaktadır. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları iş talebinde bulunmadan önce güde bu işler için kaç saatini ayırabileceğini ve el becerilerinin ne olduğunu belirterek iş talebinde bulunması yararına olacaktır. Evde çalışarak ek iş yapan ev hanımları yaptıkları işin özelliğine göre farklı miktarlarda para kazanabilmektedirler. Bu miktar 600 liradan 3000 liraya kadar çıkmaktadır.

Hatay evde buzdolabı süsü işi veren firmalar

Evinde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları için yüzlerce çeşit iş veren firma bulunmaktadır. Bu firmalara internet üzerinden ulaşarak yapmak istediğiniz türden iş talebinde bulunmanız mümkündür. ev hanımlarının iş gücünden yararlanmak isteyen bir çok firma Hatay ve ilçelerine evde buzdolabı süsü işivermektedir. Bu iş isteyen her bayanın rahatlıkla yapabileceği küçük işlerden bir tanesidir. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından gerekli olan bütün malzeme ve ekipmanlar tarafınıza kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

Sizin yapmanız gereken istenilen ürünleri boya, kurdele, etiket gibi yardımcı malzemeler ile süsleyip hazır hale getirmek ve paketlemek olacaktır. Buzdolabı süsleri bilindiği üzere alçı, döküm, metal ve plastik den olabilmektedir. Firmaların gönderdiği ürünler özelliklerine göre işçilik gerektirmektedir. Alçı ürünleri yaptığınız anlaşmaya göre sadece boyanmak üzere gelebileceği gibi tamamen sizin döküp boyamanız dan ibaret de olabilmektedir. Bunlar tamamen sizin firma ile olan anlaşmanıza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı evde buzdolabı işinden aylık 800 – 1500 lira gibi bir kazanım elde etmeniz mümkündür. Bu işi yapmayı düşünen ev hanımları bu işi ister tek başına isterse komşu veya arkadaşları ile birlikte yapabilirler . Evde buzdolabı süsü işinde en önemli olay adetlerin çok yüksek olmasından dolayı verilen siparişlerin zamanında yetiştirilmesi olarak dikkat çekmektedir. Bu işi ilk defa yapacak olan ev hanımlarına tavsiyemiz ilk etap da çok yüksek miktarda iş talebinde bulunmamaları yönünde olacaktır. Yüksek miktardaki ilk işlerde ev hanımları bunalıp stres yaşamakta ve bu işleri bir daha yapmak dan vazgeçmektedirler.

Hatay evde kutu katlama işi veren firmalar

Hatay ve ilçelerinde binlerce ev hanımı evinde çalışarak aile ekonomilerine katkıda bulunmaktadırlar. 2016 yılında bir çok firma tarafından evde çalışarak para kazanma isteyen ev hanımlarına gönderilen kutu katlama işi 2019 yılında da aynı şekilde devam edecektir. Genellikle küçük hediyelik eşyaların satışında kullanılan bu kutular firmaların kullanım amaçlarına göre farklılıklar göstermektedir. İnternet üzerinde evde kutu katlama işi veren firmalara ulaşarak iş talebinde bulunabilirsiniz. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı kutu katlama işi sayesinde 800 – 1800 lira arasında para kazanarak aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Anlaşmaya vardığınız firma tarafından gerekli bütün malzeme ve ekipmanlar evinize kargo vasıtası ile gönderilmektedir. Sizden istenilen yine firma tarafından gönderilen kataloglara uygun bir şekilde kutuların hazırlanması ve paketlenmesi olacaktır. Bu işi yapmak için gerekli olan tek şey el becerisidir ki buda bir çok ev hanımında bulunmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı dışarıda çalışamayan ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bu işi yapmaları için günlük 4 – 5 saat gibi bir boş vakide ihtiyaçları bulunmasıdır. Bu işi isterseniz İskenderun ve Antakya gibi kalabalık ve çok sayıda turistin geldiği bu bölgelerde bulunan, hediyelik eşya satan dükkanlardan da temin edebilirsiniz.

Hatay evde tespih işi veren firmalar

Bir çok aile son zamanlarda geçim sıkıntısı çektiğinden ek iş talebinde bulunmaktadırlar. Ev kirası, faturalar ve temel ihtiyaçlara birde çocukların okul masrafları eklenince özellikle tek maaşlı aileler ay sonunu getirememektedir. Bu durumda kredi kartı kullanımı artmakta ve asgari ödemeler yapılırken zorlanılmaktadır. Hatay ve ilçelerinde bu gibi durumda olan binlerce insana rastlamamız mümkündür.

Ekonomik anlamda zor günler geçiren aileler ek iş talebinde bulunmaktadırlar. Bu ek işler genellikle ev hanımlarına yönelik ve evde yapılabilir lige sahip olduklarından Hatay ve ilçelerinde oturan ev hanımları tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu sektörde hizmet veren bir çok firma ev hanımlarına evde tespih dizimi işi göndermektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi bu işi yapmak çok kolaydır. İstenilen adet deki boncukların ipe geçirilmesi ve imamelerinin takılmasından ibaret olan bu işi isteyen bütün ev harımları yapabilir. Ev işlerinde arda kalan zamanlarından 3 – 5 saatini ayırabilen bütün ev hanımları firmalardan evde tespih işini talep edebilirler.

Evde tespih işi adet başı ücretlendirmenin yapıldığı bir iş koludur ve genellikle 50 kuruş gibi bir ücret ödenmektedir. İlk olarak bu rakam çok düşük gibi gözükse de yüksek miktarda yapılan tespihler sayesinde aylık kazancınızı 800 -1200 liralara kadar çıkarmanız mümkündür. Bu işi isterseniz tek başınıza isterseniz komşu, akraba veya arkadaşlarınızla birlikte sıkılmadan yapabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Hatay ve ilçelerinde oturuyorsanız İnternette kısa bir araştırma yaparak bu işi veren firmalara ulaşıp görüşebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Anlaşmaya vardığınız bu firmalar sayesinde evinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy