Hotiç ayakkabı bayiliği nasıl alınır?

Hotiç ayakkabı bayiliği nasıl alınır?

Hotiç Ayakkabı Bayilik Veriyor

Hotiç ayakkabı 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulmuş ve bayan ve erkekler  için özel tasarım ayakkabılarıyla sektöründe 78. yılını geride bırakmış bir firmadır. Sektöründe öncü konumda olan Hotiç farklı tasarım ayakkabıları ile diğer firmalardan farkını her zaman ortaya koymuştur. 1938 yılından bu yana 3 çeyrek asırdır vazgeçilmez bir ayakkabı firması konumunda olması benzersiz tasarımları ve özgün stil ayakkabıları insanların her zaman dikkatini çekmiştir.

Kurulduğu yıllara nazaran perakende sektöründe sağlam bir şekilde giriş yapan ve 1956 yılında iki farklı mağaza açan Hotiç her zaman büyüme hedefinde olan ve sektördeki yerini her zaman korumaya çalışan bir firmadır. Günümüzde de çok sayıda mağazası olan firma bayilikler vermeye devam etmektedir. Alt yapısına yatırım yapan ve konumunu korumaya ve sektöründe lider marka olmayı yolunda sağlam adımlar atarak daha çok müşteri kitlesine ulaşmak her zaman hedefi olmuştur. Arow ayakkabı  bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Bu kadar köklü bir yapıda olan firmanın bayiliklerini almak ve kendi işini kurmak isteyen girişimciler bu firma ile çalışarak doğru bir yatırım yapma şansını yakalayacaklardır. Kendine özgü müşteri kitlesi olan ve hazır müşteri portöyüne sahip bu firma ile çalışmak size sektörde ciddi bir değer katacak ayrıca zengin ürün çeşitliliğiyle her kesimden müşteriye hitap etme olanağı yakalayacaksınız.

Hotiç firması ile çalışmak isteyen ve Hotiç ailesine katılmak isteyen girişimciler firmanın bayilik şartları hakkında bilgi edinmek isteyeceklerdir.  Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Hotiç ayakkabı bayilik şartları

Hotiç bayiliği almak isteyenler açacakları mağazalarının yer seçimleri önemlidir. Müşteri yoğunluğunun olduğu işlek cadde ve Avmlerde en az 100 m2 lik mağaza bayilik için yeterli olacaktır. Mağazanın ön cepheden görünümünün yeterli olması olması için 6 metrelik bir ön cepheye sahip olan mağazalar tercih ediliyor. Mağazanın yeri ve konumu dışında fazla bir bayilik şartı bulunmuyor. Ülke genelinde daha çok müşteriye hitap etmek için büyümeyi isteyen Hotiç Ege, Akdeniz Doğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinde bayilikler verecektir. Bu bölgelerden  bayilik alarak Hotiç mağazası açmak isteyen kişiler için bayilik şartlarını biraz daha kolaylaştıracaktır. Yatırım maliyeti ise lokasyona ve mağaza konumuna göre değişebilir.

Hotiç bayiliği için yatırım maliyeti 50 bin dolar civarındadır. Açılacak olan mağazanın büyüklüğüne ve konumuna göre değişecek olan yatırım maliyeti için en az 50 bin dolar sermaye yeterli olacaktır

Yatırım maliyeti için gerekli ola sermaye ve gerekli şartları yerine getirecek olan girişimciler aşağı vereceğimiz iletişim bilgilerinden firmanın yetkilileriyle irtibata geçerek bayilik için anlaşabilirler.

Kendi işinin patronu olmak ve elit müşteri kitlesine hitap etmek isteyen girişimciler Hotiç firmasıyla bayilik anlaşması yaparak mağazalarını açabilirler.

Hotiç ayakkabı bayilik iletişim bilgileri

ADRES: MERKEZ MAHALLESİ SANAYİ CADDESİ TURİN İŞ MERKEZİ NO:3 34406 HOTİÇ AYAKKABI SAN. VE TİC. A.Ş  Telefon: (212) 294 59 00

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy