İş kurmak isteyene anahtar teslim mağaza

İş kurmak isteyene anahtar teslim mağaza

Yavuzlar Ayakkabı bayilik veriyor

Toptan ayakkabı satışı yapan Yavuzlar ayakkabı Zenne, Merdane gibi ayakkabı gruplarının da satışını yapmaktadır. 120 yıllık bir tecrübe ile ayakkabı sektöründe var olan bu köklü firma ilk olarak İrfan yavuz tarafından Malatya da Yemenici pazarında açılmıştır. Şirket dede mesleğini devam ettirmekte ve 3 asıra yaklaşık ayakkabı sektöründe hizmet vermektedir. Günümüzde 2,000 m2 lik showroom ve 9.000 m2 kapalı alanda çeşit çeşit ve farklı modellerde her kesimden tüketiciye hizmet vere dev bir firma olarak devam ettirmektedir.

Yavuzlar Şirketler grubunun markalar Ayakkabingo, Alibo, Ya& ay Legend markaları Şirket bünyesinde ki diğer markalardır.  Günümüzde Beyazıt Çarşıkapı, İzmir Işıkkent de ayakkabı toptan satış mağazası olarak hizmet vermektedir

Her yaştan ve her kesime hitap eden birçok çeşitte ayakkabı sunan mağazada bayan, erkek, çocuk spor ayakkabı satışı yapılmaktadır. Firmanın kendisinin işlettiği mağazalarda satış yeri olarak Türkiye’ de ki mağazaların hizmetindedir. İthal ettiği ayakkabıları da dünya ya pazarlayan firma İsviçre, Almanya, Rusya Yunanistan ve Ortadoğuda pazara açılarak yaygın müşteri ağına sahip bir firmadır. Bulunduğu konum itibarıyla ihraç ettiği türk ayakkabılarını bir dünya markası yapma misyonu üstlenmiştir.

Barçın spor giyim bayiliği almak ta bir alternatif iş fikri olabilir

Eğitim kurumlarında da hizmet veren Yavuzlar şirketler grubu eğitim sektöründe de kendini kanıtlamış başarılı bir şirkettir. Bakırköydeki iki ayrı şubesinde eğitim sektöründe Sbs ve Ygs hizmeti vermekte kurduğu Yavuzlar vakfı ile eğitim sektöründe de başarılarına bir yenisi eklemiştir

Ayakkabingo outlet bayilik şartları

Ayakkabingo kaliteli ürünleri uygun fiyattan ve piyasa değerinden aşağıda satan bir outlet mağazacılık anlayışını getiren bir firmadır. Ayakkabı sektörüne yeni bir iş modeli getiren ve son zamanlarda görmeye alışacağımız firmanın reklam ve  tanıtım çalışmalarıyla sektöre giriş yapmaya hazırlanan bir Yavuzlar Şirketler gurubun markasıdır.

Kaliteli ürünleri piyasa fiyatlarının altında alma eğilimlerinde olan tüketici davranışlarından hareketle yola çıkan Ayakkabingo outlet sınırlı sayıda bayilerini arıyor.

Yavuzlar ayakkabı bayiliği alarak ayakkabı sektöründe sizde karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Bayilik alacak kişilerden açacakları mağazalarının istedikleri m2 de faaliyet göstermesine bir engel koymamıştır. İlk ürün temini olarak açacağınız mağazaya 15 bin liraya kadar ürün temini yapabilir iade ve değişim haklarından yararlanabilirsiniz. Bölge koruması desteği veren firma satılan ayakkabıların çiftlerinin bozulmaması şartı ile ürün iadesi almaktadır. 50 bin lira ve üzerinde ürün alımlarında Tabela , duvar raf desteği vermektedir. Hedef bayilik bölgesi tüm Türkiyedir. Reklam katılım payı talep etmeyen firma Gelirden pay talep etmemektedir. Yapılan tüm kar bayiliğe kalmaktadır. % 100 kar marjı sağlayan firma ile karlı bir bayilik anlaşması yaparak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Yavuzlar ayakkabı bayilik iletişim

Franchise Bayi Yetkilisi: Mustafa Yavuz
Telefon : 0212 516 69 69
Cep Telefon : 0506 354 40 35
Email: drkcrs@hotmail.com
Adres Bilgileri: Emin Sinan Mh. Pertev Paşa Sk. Beyazıt – İstanbul

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy