Isparta evlere iş veren firmalar

Isparta evlere iş veren firmalar

Isparta, Aksu, Eğridir, Atabey, Gönen, Keçiborlu, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli, Gelendost, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç’da oturan vatandaşlarımız için evlere iş imkanı sunulurken burada yaşayan halk, Gül ve gül ürünleri ile uğraşarak geçimlerini sağlarken aynı zamanda çimento fabrikası sayesinde de bir çok vatandaşa istihdam sağlamaktadır.

Ülke içinde yaşanan ekonomik kriz üzerine bir çok vatandaşımız işsizlik sıkıntısı yaşarken ev hanımları, öğrenciler ve iş arayışı içinde olan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş imkanı sağlamaktadır. Bu sebeple Isparta ve ilçelerinde oturan vatandaşlarımız iş veren firmalar ile iletişime geçerek evlerinde iş yapma imkanı sağlayabilirsiniz.

Isparta gül suyu yapımı

Gül suyu bir çok bayanının güzellik sırlarından birisi olarak da bilinir. Gül suyu cilde iyi gelir, sindirime iyi gelir, kanama kesici etkisi vardır, solunum yollarına iyi gelir.Bütün bunların yanında iltihap sökücü özelliği vardır. Gözlerin altındaki kararmaları giderir, baş ağrılarına çok iyi gelir, dinlendiricidir, siyah noktaları, çatlakları ve kırışıklıkları giderir, saç dökülmesini önler, Antibakteriel özelliği bulunmaktadır.

Bu sebeple doğal üretilen gül suyu sağlık açıcından bir çok olumsuz etkinin önüne geçmektedir. Isparta ve çevrelerinde oturan vatandaşlarımız için gül işinde olan bir çok firma evde gül suyu üretimi yapmanız için size iş imkanı sunmaktadır. Yarım kilo gül yaprağı, Kapaklı bir tencere, Hava kilidi olan cam şişe, Yarım litre saf su ile gül suyu üretimi yapabilirsiniz. Fakat önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz lütfen gül suyu yapmak için taze güllerin yapraklarını koparmayınız.

Isparta Eğridir sabun yapımı

Isparta Eğridir de oturan vatandaşlarımız için bir çok firma sabun yapımı için imkan sağlamaktadır. Bu imkanları sağlarken sabunların özellikle gül kokulu olması ve gül kalıpları ile yapılması gerektiğini öneriyor. Çünkü Isparta gülü ile meşhur olan bir şehir olduğu için yapmış oldukları bu sabunların da Isparta hatırası olması gerektiğini hatırlatarak düzenli ve özenli bir şekilde çalışmaları gerektiğini belirtmiştir. Firma evde çalıştıracağı elemanlarından yaş ve cinsiyet sınırlaması yapmamaktadır. Lise öğrencileri, üniversite öğrencileri, ev hanımları, emekliler, işlerinden arta kalan zamanları da değerlendirmek isteyen vatandaşlarımız için bu iş imkanını onlara sunmaktadır.

Peki sabun yapımı nasıl olur?

Evde sabun yapmanız için size iş veren firmalar öncelikli olarak bütün malzemelerinizi temin etmektedir. Sabun yapmaya başlamadan önce yapacağınız sabun kalıplarınızı, sabun boyanızı, gül kokulu esansları hazırlayabilirsiniz. Öncelikli olarak sabun bazını küçük küçük parçalara bölmelisiniz, Bu sabun bazlarını eritmek için mikro dalga fırınınızı kullanabilir yada ocakta eritebilirsiniz. sabun bazlarını kaynatmayın eridiği gibi hemen ocaktan almalısınız.

Sabunu erittikten sonra, sabun boyasını ekleyerek karıştırın, Bu karışımı yaptıktan sonra sabun kalıplarınızı kolonya ile ıslatın ve sabunu kalıplara boşaltın daha sonra esanslarını ekleyiniz ve tekrar bir iki fıs kolonya daha sıkın ve 5 ile 15 dakika arasında dondurun Kalıpları taşırmamak için dikkat etmelisiniz. Bütün bu işlemler olduktan sonra sabunlarınızı kalıbından çıkartın ve firmaya teslim ediniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy