İstanbul evde davetiye katlama işi veren firmalar

İstanbul evde davetiye katlama işi veren firmalar

İstanbul ve çevresinde evde davetiye katlama işi veren firmalar

İstanbul’da evlere ek iş imkanı sunan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların başında ise İstanbul evde davetiye katlama işi veren firmalar bulunmaktadır. İstanbul merkez, Zeytinburnu, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Adalar, Ataşehir, Arnavutköy, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Besiktas, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Beyoğlu, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli il, ilçe ve köylerde oturan vatandaşlarımız için evlere ek iş imkanı sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvuru yapmış olduklarında yüksek gelir elde etme imkanı bulunmaktadır.

istanbul evlere ek iş veren firmalar
istanbul evlere ek iş veren firmalar

İstanbul’da evlere ek iş imkanı sunan firmalar

İstanbul da oturan vatandaşlarımız için çok sayıda firma ve fabrikalar evlere ek iş imkanı sunmaktadır. Bu firmaların başında poşet katlama işi, etiket yapıştırma işi, tütün sarma işi, dikiş nakış işi, paketleme işi, kalem montajı, mandal üretimi, düğme paketleme, koli katlama işi gibi çok sayıda iş imkanına sahip olurken aynı zamanda nikah şekeri, nedime bilekliği, gelin tacı, davetiye katlama işi gibi isleri de yoğun olarak yaptıran firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar evlere iş vermiş oldukları elemanlar için yüksek gelirlerde ücret ödemesi de yapmaktadırlar. Bunun sebebi ise firma ve fabrikaların evlere iş vermesi üzerine yüksek kar elde etmiş olmalarıdır. İstanbul da evlere dikiş işi veren firmalar da son zamanların en çok tercih edilen işleri arasında baş rol oynamaktadır.

İstanbul’da evde davetiye katlama işi veren firmalar

2019 yılında İstanbul’da evlere iş veren çok sayıda firma ve fabrika bulunmaktadır. Bu firmaların arasında evde davetiye katlama işi de son derece ilerlemiş olan iş grupları arasında yer almaktadır. Evde davetiye katlamak çok kolay ve çok zevkli yapılan iş gurupları arasında yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğunluk gösterilen bu iş son dönemlerin yüksek gelir getiren islerinin başında yer almaktadır. Davetiye katlama isini veren firmalar genellikle matbaalarda basılmaktadır ve siparişler üzerine organizasyon şirketlerine dağıtılmaktadır. Organizasyon şirketleri de basılan bu davetiyelerin katlanması için evlere iş vermektedir. Bu işi yapan vatandaşlarımız ilk zamanlarda biraz zorlanmış olsalar da zaman geçtikçe elleri alışacak ve daha pratik bir şekilde çalışacaklardır. İşlerini zamanında teslim eden ve gerekli özeni gösteren elemanları firmalar her ay düzenli olarak maaşa bağlarlar. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımıza iş imkanı sunan firmalar yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın ek gelir imkanı sunmaktadırlar.

İstanbul da davetiye katlama işi yaparak ne kadar kazanabilirsiniz

İstanbul da 2019 yılında evlere iş veren firmalar yoğunluk göstermektedir. İstanbul’un bir çok semtinde iş sıkıntısı yaşayan ailelerin olduğu araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Resmi olarak bir firmada ve ya bir fabrika da çalışmayan fakat evlerinde ek iş yapan bir çok aile ferdi bulunmaktadır. Evlerde ek iş yaparak geçimini sürdüren, ev araba sahibi olan hatta kendi sigortasını yatırıp uzun yıllar aynı firma ile çalışıp evlerinde yapmış oldukları işlerden emekli olan vatandaşlarımız da bulunmaktadır. Evlerinde çalışarak geçimlerini sürdüren vatandaşlarımız ile kısa bir anket yapılmış ve anket sonucunda evde yapılan işlerin yüzde doksanı dışarıda yapılan işlerden çok daha zor olduğu ortaya çıkmıştır.

Her işin kendine göre elbette ki zorluğu bulunmaktadır. Fakat evde yapılan işlerin en keyifli yanı ise çalışma saatini ve çalışma düzenini kendi istemiş olduğunuz saatte ve belirlemiş olduğunuz düzende yapmış olmanız ile belirlenmiştir. Sizlerde İstanbul evde davetiye katlama işi veren firmalar ile iletişime geçerek iş sahibi olabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. 2019 yılında hafta sonlarında yapılacak ek iş imkanları ile kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy