İstanbul’da evlere iş veren firmalar 2019

İstanbul’da evlere iş veren firmalar 2019

Avrupa ve Asya kıtasını birbirine bağlayan Megakentimiz İstanbul’da geçinmek artık zor hatta tek maaş ile geçinmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. 10 milyon nüfusun üzerinde her geçen gün kalabalıklaşan şehrimizde yaşam şartları da giderek ağırlaşmaktadır. Bu nedenle aile bütçesine katkı sağlamak isteyenler ek iş arayışına girerek ikinci bir işe ihtiyaç duymaktadır. Evden yapabileceği işler arasında kendi yapabileceği işleri tercih  ederek ek iş veren firmalara başvuru yaparak parça başı işlerden ek gelir sağlamaya çalışmaktadır. Evinden ek iş yaparak ailesin destek olmak isteyen çok sayıda ev hanımı, emekli, öğrenci herkes İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında evlere iş veren firmalara başvuru yaparak ek gelir sağlayabilir.

İstanbul’da Ek İş İlanları

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ilçeler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sutltangazi, Şişli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde ve semtlerinde ikamet edenler ek işleri daha kolay bulabilir, bu ilçelerde evlere ek iş veren çok sayıda firma bulunmaktadır.

İstanbulda ek işler 2019

İstanbul’ da ikamet edenler birçok ilçeden evden yapılabilecek ek işleri daha kolay bir şekilde bulabilir.  İstanbul’ da en fazla yapılan ek işler arasında ise Etiket takma, iplik temizleme, Kına Paketleme işi, Davetiye katlama işi, Sabun paketleme işi firmalar tarafından en fazla verilen işlerdendir. Tüm bu işlerden parça başı ödeme alarak aylık neredeyse asgari ücrete yakın bir ek gelire sahip olmanız mümkün. Evde nikah bebek mevlüt şekeri işi, Evde anahtarlık yapımı, Evde sabun  paketleme, evde kalem montajı işi, nedime bilekliği hazırlama işi, evde saat montajı işi, evde fason işler almak için evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek ailenize destek çıkabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

İstanbul evde sabun paketleme işi 2019

Evlere iş veren firmalar İstanbul da birçok ilçede e hanımları için evde sabun paketleme işi vererek ailelere, öğrencilere ek gelir kapısı açmaya başlamıştır. Evlere iş veren firmalar evden sabun paketleme işi hızlı ve pratik bir şekilde evden yapılabilecek işler arasında olduğu için ev hanımlarına bu işleri vermeyi tercih etmektedir. Sabun paketleme işi çok kolay bir iş olduğundan bu işi alarak evden aylık 1.000 ile 2.000 Türk lirası arasında para kazanabilirsiniz. Banyo sabunlarının ve aksesuar amaçlı olarak satılan bir çok sabunun sadece paketlenmesi işini yaparak  birçok ev hanımı evden hiç çıkmadan çok paralar kazanarak ailelerinin geçimini karşılamaktadır.

İstanbul’da evde anahtarlık yapımı işi 2019

Anahtarlık yapımı
Anahtarlık yapımı

İstanbul’ un birçok ilçesinde evlere iş veren firmalar anahtarlık yapımı işinden birçok bayana ek gelir kapısı açmış bulunmakta. İstanbul ‘ da oturan ve ek işe ihtiyaç duyan herkes bu iş fırsatını değerlendirerek eğitim masraflarından, sağlık ve kişisel harcamaları için ikinci bir gelir sağlayabilir. Anahtarlık yapımı oldukça kolay  ve bir o kadar da karlı işler arasındadır. Kazanç sağlamak isteyen aileler anahtarlık yapım işi ile hayal güçlerini kullanarak tasarladıkları birbirinden güzel anahtarlık yapımından ikinci bir gelire sahip olabilir. Ne kadar fazla anahtarlık üretirseniz o kadar para kazanacağınız için aile bireylerinden yardım alarak daha fazla anahtarlık üreterek parça başına ödemelerden işin bitiminde o kadar para alabilir.

Anahtarlık işinden aylık olarak ortalama 1.500 ile 2.000 lira arasında para kazanırken bu durum parça başına hesaplama yapıldığında 3.000 liraya kadar ulaşmaktadır. Kazançlı ve bir o kadar zevkli anahtarlık yapım işini yaparak sizde ailenize katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında, Halı kenarı overlok, ballı çubuklu susamlı kukleler, boncuk dizme tespit hazırlama, çini boyama, süs yapıştırma, kağıt hazırlama, havlu kenarı dikiş dikme, evde yemek pişirme, sarma dolma sarma, şekilli taş dizaynı, kına paketleme, nikah şekeri, yapma, kuş yemi paketleme, balık besleme, cins tavuk ve horoz üretimi, tavşan ve benzeri evcil hayvanların yemlerinin paketlenmesi, evde yapılabilecek ek işlerdendir. 

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olmak ile beraber turistlerin de en sık uğradığı kentlerden bir tanesidir. Sanayi, balıkçılık, hizmet vb. gibi pek çok sektörün oldukça gelişmiş olduğu İstanbul’da işsizlik oranı her ne kadar fazla gibi görünse de pek çok firma eleman ihtiyacı olduğu için evlere ek iş vermeye başladı. İstanbul’da gelişmiş sektörlerin ve firmaların bulunmasından dolayı pek çok firma iş yerine eleman alımı yapmakta ve yetmediği takdirde evlere pek çok farklı işler vermektedir. Bu sayede hem ev hanımları hemde evinde ek iş yapmak isteyenler ciddi kazanç elde etmektedir. Sizde İstanbul’da ikamet ediyor ve evde ek iş fikri arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İstanbul’un hangi bölgelerine ek iş veriliyor

İstanbul’da ikamet edenlerin çoğuna evde ek iş imkanı verilmektedir. Bu sebepten ötürü İstanbul’un Sarıyer, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Üsküdar,   Zeytinburnu,  Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Bahçelievler, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Bakırköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Başakşehir, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla ve Ümraniye ilçelerinin her hangi birinde ikamet ediyor olmanız yeterlidir. Eğer sizlerde İstanbul’da yaşıyor ve evde ek iş fikirleri arıyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz.

Evde yapılacak iş fikirleri

Peki İstanbul’da yaşayanlar evde nasıl işler yapabilir? Bu işlerden ne kadar kazanç elde edebilir? Öncelikle İstanbul’da yaşıyorsanız evinizde kına paketleme işini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için anlaşmış olduğunuz firmalar sizlere kınayı toz halinde gönderecek ve paketleri de koliler halinde size sevk edecek. Sizin yapmanız gereken sadece belirtilen miktarda kınayı alarak paketlere yerleştirmek ve ağzını bağlamak. Bunun yanında ütü işi de yapabilirsiniz.

Ütü işini genel olarak kuru temizleme dükkanları yapmaktadır ancak sizlerde ütü işi yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Hele ki adınızı duyurduğunuz takdirde bu sektör üzerinden oldukça iyi kazanç elde edebilirsiniz. Sanayisi oldukça gelişmiş olan İstanbul’da koli katlama ve malzeme temizleme işleri de yapabilirsiniz. Bilindiği üzere büyük firmalar malzemelere üretmekte ve bunları temizleyip koliledikten sonra satacağı bölgelere götürmektedir. Eğer bu işi alırsanız evinizde malzemeleri temizleyebilir ve kağıtları düzgün şekilde katlayıp koli haline getirdikten sonra bu malzemeleri kolilere doldurabilirsiniz.

İstanbul’un tarihi oldukça gelişmiş olduğundan dolayı her sene milyonlarca turist burayı akın etmektedir. Bilindiği gibi turistler ziyaret ettiği bölgelerden kendilerine hatıranın kalması için bazı eşyalar satın almaktadır. İşte bu sebepten dolayı sizlerde kendi zevkinize göre süs ve hediyelik eşyalar tasarlayarak firmalara veya esnaflara verebilirsiniz. Hatta bu iş ile parça başı 50 liraya kadar gelir elde edebilirsiniz. Yine yerli kişilerin alması için polyester çerçevelerden oldukça farklı tasarımlarla kapı süsleri üretebilirsiniz. Bu süsleri yerli alıcılara satabileceğiniz gibi nasıl yapılacağını öğrenmek için (video) aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Ev hanımlarına özel hamur işleri

Günümüzde kadınlarda iş hayatına atıldığı için pek çok evde yemek yapılmamakta ve bu yüzden ev hanımlarından yardım alınmaktadır. Eğer el beceriniz var ve hamur işi gıdaları iyi yapabileceğinizi düşünüyorsanız İstanbul’un farklı noktalarında bu yiyecekleri satabilir veya anlaştığınız kişilere sürekli olarak yemekler yapabilirsiniz. Üstelik hamur işi oldukça geniş. Örneğin; Baklava açabilir, mantı bükelebilir, yufka yapabilir veya yağlı bazlamalar üretebilirsiniz. Bu ürünleri paketleyerek istediğiniz yerde satışını yapabileceğiniz gibi aynı binanızda bulunan ya da farklı mahallelerde oturan komşularınıza da satabilirsiniz.

Yukarıda belirtilmiş olan iş türlerinin tamamını İstanbul’da ikamet etmeniz koşulunda yapabilir ve evinizde oturduğunuz yerden ek iş yaparak ya da sadece bu işi yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

İstanbul’ da evlere iş veren firmalar birçok ailenin geçim sıkıntı yaşadığını ve ek gelire ihtiyaç duyduğunu düşünerek destek amaçlı bu projeyi hayata geçirerek ülke genelinde tüm şehirlerde ev hanımlarına evden yapabilecekleri ikinci işleri vermektedir. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar ise ülke geneli neresinde olursa olsun çalışmak isteyenler için iş göndermektedir.Evlere iş veren firmalara başvuru yapan birçok ev hanımı, emekli, öğrenci bu işleri tercih ederek her ay düzenli bir şekilde maaşlarını almakta ve güzel gelirler elde edebilmektedir. Evlere ikinci işleri veren firmalardan ek iş alan bir çok ev hanımı bu sayede eşlerine destek olabilmektedir.

Bazı ev hanımları ailesine destek amaçlı bu işlere başvuru yaparken bir çok bayanda çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak için bu işleri tercih etmektedir. Sizde İstanbul’da evlere iş veren firmalara başvuru yaparak, ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy