İşyeri açmak isteyene ücretsiz kahta çiğ köfte bayiliği

İşyeri açmak isteyene ücretsiz kahta çiğ köfte bayiliği

Kahta çiğ köfte bayiliği ücretsiz bayilik veriyor

Sermayesiz işyeri açmak sadece hayalden ibaret değil.. Kahta çiğ köfte firması sermayesi olmayan girişimciler için ücretsiz bayilik vererek girişimcileri iş sahibi yapmaya devam ediyor.

Parasız iş kurmanın bu kadar kolay olduğu bir iş varken tercihinizi Kahta çiğ köfteden kullanmanız akıllı bir hareket olacaktır. Yüksek kar getiren bir sektör olduğundan parasız işyeri kurmanın ve para kazanmanın tadını çıkabilirsiniz.

Kahta çiğ köfte ile kendi işinin patronu ol

Kahta çiğ köfte bayilik şartlarını yerine girişimcilere ücretsiz bayilik vermektedir. Türkiye’nin birçok  bölgesinde bayisi bulunan Kahta çiğ köfte ailesinin bir üyesi olarak sizde Sermayesi iş sahibi olabilirsiniz. Peki Kahta çiğ köftenin bayilik şartları nelerdir? Kısaca bunlardan bahsedelim.

Kahta çiğ köfte bayilik sözleşmesine koyduğu tek şartı firmanın kurumsal kimliğine ve standartlarına uygun dükkan dekorasyonu yapılmasını istemektedir. Bu şartı yerine getiren yani Kahta çiğ köfte firmasının kimliğine uygun dükkanını dizayn ettiren girişimcilere firma her türlü desteği sağlayacak ve bayilik giriş bedeli almayacaktır. Sadece açılacak olan işyerinin kuruluş giderleri bayi alacak kişiye aittir.

Kahta çiğ köfte kuruluş giderlerini karşılayan girişimcilerden bayilik için bir ücret almamaktadır.  Açılacak olan işletmenin dekorasyonu ve açılış kampanyalarını firma üstlenmektedir. Firma çalışanlarına gerekli teknik desteğin yanında düzenli eğitimler vererek işletme de yaşanması muhtemel sorunların çözümüne yönelik personeli bilgilendirmektedir. Eğitmenler tüm gerekli eğitimleri verirken firma reklam giderleri içinde ek bir bedel talep etmemektedir.

Ulusal ve yerel basın görsel ve yazılı medya reklamlarından ve promosyonlarında katkı payı ve reklam bedeli talep edilmemektedir.

Kahta çiğ köfte dükkanında satılan her ürün gıda vakum güvenliğine sahip ve barkot sistemine dahi olarak satışa sunulmaktadır. Sevkiyatları da bu çerçevede yapılmaktadır.Kahta çiğ köfte firması ile bayilik anlaşması için gerekli şartları sağladığınızda bayilik sözleşmesinin imzalanması halinde firmanın sunduğu leziz köfteleri  en kısa süre içinde satmaya başlayabileceksiniz. Kuruluşları en kısa sürede ve ücretsiz olarak yapan firma açılışınıza özel ücretsiz ürün teminatı yapmaktadır.

Kahta çiğ köfte bayilik iletişim yolları

Tüm bu avantajlı şartlardan yararlanmak ve Kahta çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimciler aşağıda vereceğimiz sabit ve cep tel. numaralı telefondan bayilikler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirler.

www.kahtacigkofte.com internet adresinden franchising başvurusu yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için (0533) 425 19 02 numaralı telefondan veya taleplerinizle ilgili olarak info@kahtacigkofte.com adresine e-mail göndererek görüşmek için randevu alabilirsiniz.
Adres : Cebeci Mahallesi 2486 Sokak No:42/2 Sultangazi/İSTANBUL
Tel : + 90 (212) 667 43 37
E-mail : info@kahtacigkofte.com.tr

Fax : + 90 (212) 667 43 37
Gsm : + 90 (532) 715 61 90

Sizde ücretsiz bayilik veren Kahta Çiğ Köfte firmasıyla anlaşarak bayilik alabilir kendi işinizi kurabilirsiniz

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy