İzmir’de evlere iş veren firmalar

İzmir’de evlere iş veren firmalar

İzmir ve çevresinde ek iş imkanı

İzmir’de evde ek iş imkanı sağlayan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bir çok ev hanımı ve öğrenci İzmir’de evlere iş veren firmalar 2019 ilanları üzerinden bu firmalara baş vuru yaparak oldukça yüksek gelirler kazanma şansı vermektedirler. İzmir, Menderes, Menemen, Dikili, Aliağa, Foça, Balçova, Bayındır, Gaziemir, Narlıdere, Bayraklı, Güzelbahçe, Ödemiş, Bergama, Karabağlar, Seferihisar, Beydağ, Selçuk, Karaburun, Bornova, Karşıyaka, Tire, Kemapaşa, Torbalı, Buca, Urla, Kınık, Kiraz, Konak, Çeşme, Çiğli İl, ilçe ve köylerinde oturan vatandaşlarımız için harika iş fırsatları bulunmaktadır. Evlere iş veren firmalar sayesinde çok sayıda ev hanımı ve öğrenci evlerinde iş yaparak geçimlerini sürdürmektedirler.

İzmir evlere iş veren firmalar
İzmir evlere iş veren firmalar

İzmir evlere iş veren firmalar 2019

İzmir evlere iş veren firmalar sayesinde bir çok haneye ek gelir kazanma şansı vermektedir. 2019 yılında da oldukça gündemde olan küçük ve orta büyüklükteki işletmeler evlere iş verirken yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın başvuruda bulunan tüm vatandaşlarımızın başvurularını dikkate almaktadır. Evlere iş veren firmalar arasında klasikleşmiş ve geçmiş olduğumuz yıllarda oldukça sık karşılaşılan işlerden bir tanesi olan nikah şekeri ve mevlüt şekeri işi veren firmalar bulunmaktadır.

Bu firmaların dışında nedime bilekliği işi veren firmalar, paketleme işi veren firmalar, etiket yapıştırma işi veren firmalar, çorap katlama işi, poşet katlama işi, kalem montaj işi, Keçeden süs eşyası yapımı, tasarım işi yapan firmalar bulunmaktadır. Bu işleri veren firmalar çalıştırmış oldukları elemanlar için oldukça güzel gelirler elde etme vermektedir. Evde 2019 yılında ek iş imkanı veren firmaları daha önceki yazılarımızdan da takip ederseniz ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir de nedime bilekliği işi veren firmalar
İzmir de nedime bilekliği işi veren firmalar

İzmir’de nedime bilekliği işi veren firmalar

İzmir ve çevresinde bulunan vatandaşlarımız evlerinde ek iş yaparak para kazanmaktadırlar. Evlerinde ek iş yapan vatandaşlarımız Ailelerine katkıda bulunmak için çeşitli işlerde çalışmaktadır. Bu işlerin en başında ise nedime bilekliği işi veren firmalar yer almaktadır.  Nedime bileklikleri kına gecelerinin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olmuştur. Gelin hanımın kına geçesinde en yakın arkadaşlarına küçük ama anlamlı olarak kalacak bir hediye hazırlama fikri ile gündeme gelen bu iş son zamanların en gözde işleri arasında yer almaktadır. Çeşitli modellerden üretilen nedime bilekliklerinin yapımı bazen zor olsa da çoğu zaman kolay modellerin tercih edilmesi sebebi ile bu iş ile uğraşan vatandaşlarımızı yormamaktadır.

İzmir’de çok sayıda nedime bilekliklerini aynı günde teslim etmek zorunda olduğunuz için çoğu zaman zorlanabilirsiniz fakat bu işi yapmaya alışmış olduğunuzda daha pratik çalışacak ve işin kolay yönünü bulacaksınız. Nedime bilekliği yapımı sizi biraz yoracaktır fakat maaşınızı almış olduğunuzda tüm yorgunluğunuzu unutacak ve daha çok hevesle çalışacaksınız. Bu sebeple pes etmeden işinize gereken özeni göstermenizi tavsiye ederiz.

Evlerinizde ek iş yaparak ne kadar kazanabilirsiniz

Çok sayıda firmanın evlere ek iş imkanı sunduğundan bahsetmiştik çeşitli sektörlerde bulunan firmalar çeşitli yönlerde iş imkanı sunmaktadır. Bu firmalar ile çalışmaya başladığınızda oldukça güzel gelirler elde edeceğinizi altını çizerek belirtmek isteriz. Firmalar ev hanımı, öğrenci, emekli veya ek iş arayışı içerisinde bulunan elemanlara evlerinde çalışma fırsatını sunmaktadırlar. Öğrenciler part time çalışma şekli ile çalışırken ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımız ise akşamları ek iş imkanları ile 2019 yılında çalışma fırsatı bularak ailelerini geçindirmektedir.

Sizlerde İzmir’de evlere iş veren firmalar ilanlarına başvuru yapabilir ve her ay düzenli olarak 1.500 lira ile 2.500 lira aralığında ücret almaya hak kazanabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz işinize gerekli özeni ve özveriyi göstermiş olduğunuzda firmalar ile uzun yıllar çalışabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy