Kalabak su bayilik şartları nelerdir

Kalabak su bayilik şartları nelerdir

Kalabak su doğal kaynak suyu olarak bilinmektedir. Kalabak su Eskişehir il ve ilçelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Eskişehir’de çeşme suyu kullanılmadığı için vatandaşlarımız doğal kaynak su tüketimi yaparken kalitesi ve doğal lezzeti ile en çok tercih edilen kalabak suyunu tüketmektedirler. Eskişehir de oturan vatandaşlarımız yıllardır kalabak suyunu tüketirken, alışkın oldukları bu suyun dışarısına çıkmamaktadırlar. İkibin’li yılların başlarına kadar arabalarla su dağıtımı yapan bu firma bayilik vererek sipariş yöntemine geçiş yapmış ve çok daha sistematik bir şekilde çalışmaya başlamıştır. Kalabak suyu Eskişehir’de oturan vatandaşlarımızın vazgeçilmezi olurken firma diğer il ve ilçeler de de aynı başarıyı yakalamak için yola koyulmuştur. Son zamanların en karlı iş grupları arasında yer alan bu sektör girişimciler için karlı bir yatırım aracı olacaktır.

Neden Kalabak su tercih etmeliyiz

  • 1936 yılından bugüne kadar devlet güvencesi altında olan bu firma müşterilerine kaliteli ürün temini etmenin güvencesini yaşamaktadır.
  • Eskişehir halkına ve kent ekonomisine büyük oranda katkı sağlamaktadır
  • Kaynaktan alınan Kalabak suyu hiç bir katkı maddesi bulunmadan doğal hali ile şişelenmektedir
  • Hiç bir toksit madde içermemektedir.
  • En son teknoloji ürünleri kullanılırken el değmeden ve hijyenik bir ortamda şişelenmektedir.
  • Dünya sağlık örgütü tarafından belirlenen standartlara uygun olarak üretilmektedir.
  • Sodyum oranı en düşük olan sulardan bir tanesidir.

bütün bu sebepleri göz önünde bulundurduğumuzda kalabak suyunu neden tercih etmemiz gerektiğini ayrıntılı bir şekilde ele almaktayız.

Kalabak suyu bayiliği almak için ne yapmak gerekiyor?

Bayilik almak için ilk olarak kalabak su hakkında geniş bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Daha sonra bayilik alacağınız bölgede geniş çaplı bir araştırma yapmalısınız. Bu araştırmanın ardından dükkan seçimi ve güzergahı üzerinde ayrıntılı incelemeler yaparak dükkanınızı belirlemelisiniz. Bu sektöre girdiğiniz zaman bir çok otobüs şirketleri, marketler, okullar ve firmalarla anlaşma yaparak müşteri kitlenizi belirlemelisiniz. Bu sektörde rakipleriniz çok sayıda olduğunuz için rekabet ortamını iyi bir şekilde araştırmalı ve karlı yatırımlara yol açılmalıdır.

Kalabak su bayilik şartları nelerdir?

Kalabak su köklü bir şirket olduğu için kaliteye ve müşteri memnuniyetine oldukça önem vermelidir. Bu sebeple bayilik alan girişimcilerinde müşteri memnuniyetine önem vermesi gerekmektedir. Firma dükkan seçiminin de oldukça önemli olduğunu belirtirken ulaşımı kolay bir mekan üzerinde bulunması gerektiğini belirtmiştir. Dükkan dizaynı firmanın belirtmiş olduğu işlemler doğrultusunda olmalıdır. Reklam ve tabela giderlerinin de firma tarafından ayarlanması bayilik alacak olan girişimcilerin karlı bir sektöre giriş yapmalarını sağlamaktadır. Firma bayiliklerinden çalıştıracakları elemanları da özenle seçmeleri gerektiğini belirtirken dürüst ve, güvenilir ve işine sağdık elemanlarla çalışılması gerektiğini belirtmiştir. Dağıtım için araç temini yapan firma bayilik verecek olan girişimcilerden dağıtım için alacakları elemanın SRC belgesinin olmasına dikkat edilmesi gerektiğini belirtmiştir.

Kalabak su iletişim bilgileri

Adres: Seyitgazi yolu 3. km Eskişlehir

Tel no: 0 222 249 00 01

E- posta adresi: bilgilendirme@eskisehir-eski.gov.tr

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy