Karaman evlere iş veren firmalar

Karaman’da evde ek iş imkanı sağlayan bir çok firma bulunmaktadır. Çoğu ev hanımı ve evde çalışan vatandaşlarımız Karaman evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanmaktadır. Karaman merkez haricinde, Ahmet Yesevi, Ahiosman, Abbas, Alacasuluk, Atatürk, Alişahane, Bahçelievler, Başakşehir, Beyazkent, Cumhuriyet, Cedit, Çeltek, Elmaşehir, Fenari, Fatih, Gazi, Gazidükkan, Gevher Hatun, Hisar, Hamidiye, Hacıcelal, Hürriyet, İmaret, İbrahim Hakkı Konyalı, Karamanoğlu Mehmet Bey, Ketenci, Kazım Karabekir Paşa, Kirişçi, Kırbağı, Koçakdede, Larende, Külhan, Mahmudiye, Mansurdede, Mehmet Akif Ersoy, Mümine Hatun, Pirireis, Nefise Sultan, Osmangazi, Sekiçeşme, Rauf Dentaş, Sakabaşı, Sümer, Siyahser, Şeyh Şamil, Tahsin Ünal, Tabduk Emre, Topucak, Urgan, Üniversite, Yenimahalle, Valide Sultan, Yenişehir, Yeşilada, Yunuskent, Zembilli Ali Efendi, Ziya Gökalp mahallelerinde oturan vatandaşlarımız için evlere iş imkanı veren Fabrika ve firmalar bulunmaktadır. Sizlerde evlerinizde çalışmak istiyorsanız 2019 Karaman evlere ek iş veren firmalar ile iletişime girebilir ve ek gelir imkanı kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Karaman, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve önemli derece de ticaret, kültür ve sanat merkezidir.Burada yaşayan vatandaşlarımız için küçük ve orta büyüklükteki işletmeler iş imkanı sunarken bir çok vatandaşımızın da meslek sahibi olmasını sağlamaktadır. Evlere iş veren firmalar arasında en çok dikkat çeken ve güzel paralar kazandıran işlerin başında hediyelik eşya satışı yapan firmalar yer almaktadır. Bu firmaların dışında Tesbih dizme, seccade işleme, örgü ve patik dokuma, nevresim ve çarşaf kenarı işleme gibi el emeği gerektiren işlerin dışında eşarp ve şal paketleme işleri de çok dikkat çekmektedir. Eşarp ve şal paketleme işi ne kadar pratik yapılırsa o kadar çok para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu işi veren firmalar çalıştıracakları elemanlardan oldukça dikkatli olmaları gerektiğini istemektedir. Çünkü küçük dikkatsizlikler sebebi ile yanlış paketlenen şal ve eşarplar sıkıntı doğurabilir bu sebeple de firma zarara uğrayacağı gibi paketleme işini vermiş oldukları elemanların alacakları ücretlerden de kesinti yapılması söz konusu olacaktır.

Karaman’da bulunan vatandaşlarımız için evlere iş veren firmalar sayesinde çok sayıda ev hanımı, öğrenci, emekli, ve ek iş arayışı içerisinde bulunanlar güzel paralar kazanarak geçimlerini sürdürmektedirler. Evlere iş veren fason firmalar ve ek iş veren firmalar arasında seccade ve tespih dizme işleri oldukça ilerleme göstermiş olan işler arasında yer almaktadır. Seccade işleme son dönemlerde en çok yapılan işler arasında yer almaktadır. Seksenli ve doksanlı yıllarda çok fazla yapılan bu iş daha sonraları yerini hazır seccadelere bırakmış ve emek gerektiren işler dışında hazır makine işçiliği olan gruba yönelinmiştir. Fakat bu durum göz nuru dökülerek yapılan işlemelerin önüne geçememiş ve seccade işleme tekrar ederek çok güzel paralar kazandırmaya başlamıştır. Alın teri dökülerek, gece ve gündüz işlenen bu seccadeler çok zorlu iş grupları arasında yerini almaktadır. Kasnaklarda işlenen seccadeler çok yorucu olduğu gibi bir o kadar da zevkli iş grupları arasında yer almaktadır. Karaman’da seccade işçiliği dışında tesbih boncuğu dizme ve şık görünümlü imamelerin tasarımlarını yapan firmalar da oldukça ilerleme göstermiş ve bu iş üzerinde emek sarf eden vatandaşlarına çok güzel paralar kazanma şansı vermektedir.

Karamanda ikamet ediyorsanız ve emek sarf ederek alın terinizi dökerek ve aynı zamanda evinizde çalışmak istiyorsanız, Karaman evlere iş veren firmalar sayesinde çok güzel paralar kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy