Kargo ile evlere iş gönderen firmalar

Kargo ile evlere iş gönderen firmalar

Kargo ile evde iş imkanı veren firmalar

Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin. Kargo hizmeti ile evlere iş gönderen birçok firma mevcut. Adresinizi vermeniz yeterlidir. Üstelik Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli, Antalya gibi illerden, Batman, Bingöl, Kars, Muş, Şahinbey, Adana, Adıyaman, Rize, Bilecik gibi illerimize kargo ile iş verilmektedir. Bu kapsamda sizde büyük şehirlerde yaşamak yerine sadece firmalara başvurarak, kargo ile evde ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Ev hanımlarına kargo ile iş veren firmalar

Genelde, küçük ebatta, boncuk dizme, tespih işi, kına paketleme, hediyelik eşya, boyama, oya, elbise düğmesi, küçük paketleme işleri kargo ile evlere gönderilmektedir. Evde kargo ile gönderilerek yapılan ek işler, birçok ev hanımının küçük şehirlerde ki gelir kaynağı haline gelmiştir. Ürünlerin boyutunun küçük olması ise, kargo masraflarını düşürürken, toplu siparişte hem firmaların hemde çalışanların kâr etmesini sağlamaktadır. Önemli olan ise, firmalar ile kargo ücretleri konusunda anlaşabilmektir.

Kargo ile evde ek iş imkanları

Şahsen başvuru yapılan fason firmalar ve fabrikalar, eleman seçimi yaparken, daha önce yapmış olduğu işlere ve referanslarına göz atarlar. Ancak kargo gönderisi ile böyle bir imkan olmadığı için, firmalardan iş almak oldukça zordur. Bu kapsamda firmanın size göndermiş olduğu ürünleri teslim etmek bir tarafa, geri göndermeme ihtimalinize rağmen yapılan bir iştir. Çünkü, fason firmalar sizin evinizde bu işi nasıl yaptığınızı, hangi şartlarda ürettiğinizi ne zaman teslim ettiğinizi, kargo gönderisinin geç gelmesini bahane ederek, zamanında teslimat yapıp yapmayacağınızı bilemezler.

Ülkemizin en uzak köşelerine dahi kargo ile evlere iş verilebilirken, firmaların güvenlerini kazanmak oldukça zordur. Özellikle de, boncuk dizme ve etiket yapıştırma gibi işlerin, narin ve dikkat edilmesi gereken işler olmasından dolayı, bu işler için daha önce yetenekli ve çalışma disiplinini ispatlayan kişiler tercih edilmektedir. Ek iş başvurusu yapacak kişilerin bu durumu göze almalarını tavsiye etmekteyiz.

Kargo ile pul dizme işi nasıl yapılır?

Yine elbiseler için ve hediyelik eşyalar için kullanılan minik boyutlarda ki pulları hepimiz biliriz. Bu pulların uygun renk sırasına ve ebadına göre dizilmesi ve yapıştırılması, maharet istemektedir. Paketleme veya kutu katlama yapan ek iş çalışanlarının her biri bu işi yapamazlar. Bu iş, evde kına paketleme, mevlit şekeri hazırlama, davetiye katlama işinden daha zor ancak daha kazançlı bir iştir. Firmaların bir çoğu Türkiye’nin neresinde ikamet ederse etsin, bu işi evde iş yapan kişilere verirler. Gönderimler ise genelde kargo ile yapılmaktadır.

Kargo ile evlere iş gönderen firmalara başvur!

Kargo ücretleri firma ile çalışanların anlaşmasına göre yapılmaktadır. Birçok kargo firması (yurtiçi, aras, horoz, ups, mng, sürat) fason firma ve şirketlerle evde iş konusunda anlaşmalıdır. Bu sebeple Türkiye’nin neresinde ikamet ederseniz edin, evde ek iş almak istiyor iseniz, başvuru formunu doldurabilir veya HEMEN EVDE İŞ İLANLARINA başvurabilirsiniz. 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy