Kasap döner bayiliği alın Et döner dükkanı açın

Kasap döner bayiliği alın Et döner dükkanı açın

Yaprak döner dükkanı açmak isteyenlere tavsiye!

Kasap döner bayiliği ile dönerci dükkanı açmak, için yapılması gerekenleri, şartları, önerileri ve iletişim bilgileri hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz. Fakat bütün bunların öncesinde bayilik alacağınız kasap döner firmasının geçmişi hakkında bilgiler vereceğiz. Kasap Döner, firması gıda sektörüne ilk olarak 2010 yılının ekim ayında İstanbul Üsküdar da faaliyete geçirdi. İkinci bayiliğini ise iki yıl sonra yani 2012 yılında ekim ayında Beşiktaş ta açtı. 2012 yılında kasap dönerin sözleşmeli olarak 8 bayiliği açılmıştır. Kasap dönerin genel müdürü Emrah Sarıtaş 2014 yılına kadar 30 ile 40 bayilik açmayı hedeflediklerini bildirerek öncelikli iller arasında Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Ankara, İzmir olduğunu bildirdi ve hedefledikleri bu yolda başarılı olmayı başararak en çok tercih edilen firmalar arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Alışveriş merkezinde fast food açmak adlı yazımızdan ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Kasap döner bayiliği ile dönerci dükkanı açın

Kasap döner bayiliği ile dönerci dükkanı açtığınız zaman yatırımınızı oldukça karlı bir iş üzerine yapmış olacaksınız. Gıda sektöründe en çok tercih edilen yiyecek grupları arasında başlarda gelen dönerci dükkanları bu işe girdikleri için pişman olamayacaklardır. Fastfood ve döner dükkanları gençlerin en sık uğradıkları mekanlar haline gelmişlerdir. Bu kadar çok tercih edilen bir sektöre adım atmaya karar verdiğinizde tek olarak dükkan almaktansa bir firmanın bayiliğini alarak çalışmak sizi hedeflediğiniz yere çıkartacaktır. Tek olarak döner dükkanı açtığınız zaman kazancınızın ne kadar olacağını kestiremezsiniz.

Belki bu sektörde tutunamayarak iflas bayraklarını çekeceksiniz. Kim ister ki o kadar büyük umutlarla yola çıkıp yarı yola bile gelmeden dönmeyi, işte bu sebeple elinizdeki birikimimizi, sermayenizi gıda sektörüne bağlamak istiyorsanız tanınmış adını duyuran bir firma ile çalışmanın çok daha mantıklı olacaktır. Ve size oldukça gelir getirecektir. Kasap döner firması ile iletişime geçerek anlaşma sağlayıp bayiliğini alabilirsiniz. Bu anlaşma size oldukça yüksek bir karla geri gelecektir. Kasap dönerin bayiliğini aldığınız zaman kafanız rahat bir şekilde çalışırsınız. tabiri caizse dükkanınız sinek avlamak yerine müşterilerle dolup taşar ve karlı bir yatırım yapmış olduğunuzu anlarsınız.

Kasap döner bayilik başvurusu ve franchise şartları nelerdir?

Kasap döner harika lezzetli dönerleri ile Türkiye de oldukça ilerlemiş bir firma olarak adımlarını daha sağlam atıyor ve kendine yeni franchiserler arıyor. Kasap döner yeni sloganı köylü güzeli ile yola koyulmaya başlamıştır. 2015 yılında kasap döner iki satır markasıyla toplamda 9 adet franchise vermiştir. 2016 yılında köylü güzeli sloganı ile yola çıkan kasap döner Anadolu’da da adını duyurmayı hedefliyor. 25 yeni franchise vermeyi hedefleyerek 2016 yılını 65 bayilik ile kapatmayı planlıyor.

Kasap dönerin bayilik şartları nelerdir?

Kasap dönerin hedefi, Türk geleneklerine ait olan bu yiyeceği kendi ellerinin lezzetlerini katarak çok yüksek yerlere getirmektir. İkinci hedefi ise Türkiye genelinde yükselmeyi ilke edinmişlerdir.  Bu sebeple bayilik verecekleri girişimcilerden de müşteri odaklı olup genişlemeyi hedeflemelerini bekliyor. Girişimciler firmanın istemiş olduğu meblayı hazırlamalı ve karşılıklı sözleşme yapılmalıdır aslında çok fazla şart koşmamakla birlikte yatırımcılardan açacağı dükkan koşullarının, personel alımının, ürünlerinin, dükkan dizayninin kendi standartlarına uymasını bekliyor.

Kasap dönerin bayiliklerine sunduğu imkanlar nelerdir?

Kasap döner bayiliklerine vermiş olduğu desteklerle her zaman bir bütün olduklarını gösteriyor. Bayiliklerine dükkan ve mekan seçimi konusunda yardımcı oluyor. Yani tek tek onunla birlikte dükkan aramıyor tabi ki nasıl bir dükkan tutmalı kaç metre kare olmalı, hangi güzergahlar daha uygun olur gibi konularda bilgilendirerek tutacağı dükkan için ön ayak oluyor. Personel seçiminde yardımcı oluyor, hangi personel sizin işinize yarar, alacağınız personellerin kaç yaşında grubunda ve hangi cinsiyette olması daha avantajlı, deneyimi, öğrenim düzeyi gibi birçok konuda fikirlerini sunuyor. Almış olduğunuz personellerin eğitimi üzerinde duruyor, onları bu mesleğe göre yetiştirerek is sektöründe başarılı olmanızı sağlıyor. Ürün tedariki konusunda yardımcı oluyor. Elinizde azalan veya tükenen ürünleri bildirdiğinizde onların teminini sunuyor. Maliyetletinizde yardımcı oluyor, malzeme ve diğer giderlerinizde en uygun fiyatta alışveriş yapmanızı sağlayarak düşük maliyetle büyük kar elde etmenizi yardımcı oluyor.

Bereket döner cadde ve avm bayiliği veriyor adlı yazımızdan geniş çaplı bilgiler alabilirsiniz.

Kasap döner bayiliğinin kar oranı ne kadardır?

Kasap döner bayiliğine başladığınızda firma her konuda size destek sağlayacaktır. Maliyetinizi düşürerek yüksek gelir elde etmenizi destekliyor. Kar oranı araştırmalara göre % 22 ve % 25 arasında fark gösteriyor. Bu oranı arttırmak sizin elinizde müşterilerinize güler yüzlü davranıp onları özel hissettirirseniz her zaman tercih edilir ve kartınızı yükseltebilirsiniz

Kasap dönerin iletişim bilgileri

Tel No : 0216 472 2434 Web : franchise@kasapdoner.com

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy