Kayseri evlere iş veren fason firmalar

Kayseri evlere iş veren fason firmalar

Kayseri’de oturan ev hanımlarına, öğrencilere, ek iş arayanlara evde çok güzel iş fırsatları doğuyor. Kayserinin ilçeleri olan Akkışla, Develi, Bünyan, Felahiye, Hacılar, İncesu, Öz vatan, Kocasinan, Melik gazi, Pınarbaşı, Sarız, Talas, Tomarza, Yeşilhisar Yahyalı da oturan ev hanımlarına da evde yapabilecekleri güzel iş imkanları bulunmaktadır. Kayseri denilince akıllara ilk olarak pastırma geliyor.

Evet bir çok bayanımızın da bu işi çok güzel yaptığı doğrudur. Kendinize güveniyorsanız ve bu işi yapabilecek mekanınız varsa Evlerinizde pastırma yapabilirsiniz. Bunların yanında el emeği göz nuru işlerimizde çok fazla önem taşımaktadır. Kına paketleme işi, seccade işleme, tespih dizme, yazma oyalama gibi bir çok iş için firmalar eleman aramaktadırlar. Kayseri’de evde kına paketleme işi aylık 1.000 TL. civarında para kazandırmaktadır.

Kayseri evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar

Kayseri’nin  kalabalık olan nüfusunun yanında gelişmiş olan sanayi bölgelerinin ilerlemesiyle bir çok vatandaşına iş kapıları açılmıştır. Kayserinin en büyük geçim kaynağı sanayi olarak belirlenmiştir. daha sonra sırası ile tarım, hayvancılık ve ticaret yer almaktadır. Kayseri turizm açısından da zengin denilebilecek olan illerin arasında yer almaktadır. En çok bilinen yerlerinden birisi de Erciyes dağıdır.

Daha sonra kıranardı kent ormanı, kapuz başı şelaleleri, sultan sazlığı olarak yer almaktadır. Böylesine güzel bir şehirde iş bulamama olanağı imkansız denilecek kadar azdır. Kayseri Melikgazi de oturan ev hanımlarının ilgisini çekebilecek olan bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Bu işlerden en çok tercih edileni ise seccade işleme ile dikkat çekmektedir. Birçok firma Melikgazi, pınar başı ve Kocasinan’da evlere seccade işleri vermektedir.

Bu işi veren firmalar çalıştıracakları elemanlarından hızlı ve düzenli bir şekilde çalışmalarını rica ederek işlerine gereken özen ve hassasiyeti göstermeleri gerektiğini bildiriyor. Seccade işlemek yorucu olduğu kadar zevkli bir iştir. Bu işi yaparken kafanızda hiç bir şey kalmaz stresten ve sıkıntıdan uzak kalırsınız.

Bazen işlemenizin nasıl bittiğine bile inanamazsınız. Bu işi veren firmalar elemanlarından memnun kaldığı sürece artan maaş usulü ile çalışmaktadırlar. İlk başlangıçta asgari ücret ile işe başlatırlar ve daha sonra yapmış olduğunuz işe göre alacağınız fiyatta değişiklik gösterecektir.

Kayseri Akkışla Develi ve Bünyan da evlere iş veren firmalar

Kayseri Akkışla, Develi, Bünyan da evlere iş veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları baharat hazırlamak için evlere iş vermektedir. Evde hazırlanan baharatlar doğal ve organik olarak yapılmaktadır. Böylece baharatlar çok daha fazla tercih edilmektedir. Üstelik çok daha lezzetli olduğu satışı çok daha fazla olmaktadır. Baharatların yapımı ise şu şekilde gerçekleşmektedir.

Nane taze yapraklı iken toplanır ve güneşin çok gördüğü bir alana serilerek kurutulmaya bırakılır kurutulduktan sonra robottan geçirilerek paketlenir ve satışa sunulur. Kırmızı pul biber acı kırmızı biberler teze taze toplanır ve aynı şekilde evinizin en çok güneş alan kısmına yerleştirilerek kurutulmaya bırakılır. kuruyan baharatlar robottan geçirilerek paketlenir ve satışa hazırlanır.

Kayseri evde ek iş imkanları

Kayseri bildiğimiz gibi pastırmasıyla ünlenmiş bir şehrimizdir. Bir çoğumuzda pastırmanın tadına bayılıyoruz. Kayseri halkının çoğunluğu aslında bir nevi pastırma yaparak geçimlerini sağlamaktadır. Oldukça zahmet gerektiren bu iş bir çok ev hanımının veya Kayseri’de evlerinde ek iş yapmak isteyenlerin geçim kaynağı olmuştur. Pastırma satışı yapan bir çok firma evlerinde pastırma işi yapacak olan elemanlar aramaktadır.

Bu işi veren firmalar alacakları elamanın oldukça temiz olması gerektiğini düşünerek bu konuyu şart koşmuşlardır. Daha sonra ise işlerine gerekli özeni ve tertibi bekleyen firmalar elemanlarına aylık ortalama olarak 1.500 ile 2.000 lira arasında bir maaş vermektedir. Evinizde oturduğunuz yerden bu işi yapmak ve para kazanmak aslında zamanla eğlenceli bir hal almaya başlayacaktır.

Pastırma yaparak geçimini sürdüren bir çok aile zamanla kendi işlerinde ilerleme göstere bilir ve anlaşmış olduğu firmaların dışında çok daha farklı yerlere satışlarını da yapabilirler. İnternet üzerinden veya çevrelerinden birilerine satış yapabilirler bunların yanında başka firmalarla, lokanta ve restoranlarla anlaşarak kazançlarına katkı getirecek fırsatlar yaratabilirler.

Az öncede bahsettiğim gibi pastırma yapımı zahmetli olduğundan dolayı başka firmalarla anlaşırken fiyat konusunda çok az esneme payı bırakabilir ve aynı miktarlarda bir ücrete anlaşma sağlaya bilirsiniz. Zamanla Kayseri pastırmasının satışını Türkiye geneline de yapabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy