Kemal Tanca bayilik veriyor

Kemal Tanca bayilik veriyor

Kemal tanca ayakkabı bayiliği almak istiyorum

1950 yılında  İstanbul Beyazzıt’ta açılan ve şu anda Türkiye’de 142 mağazası olan Kemal Tanca ayakkabı sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Yenilikçi ve şık tasarımlarıyla kaliteli ürünleri ile dikkat çeken marka her kesimden müşteriye hitap etmektedir. Mağazalarında satılan ürünlerinin % 10 luk kısmını dış ülkelerden İspanya, İtalya ve Fransa’dan ithal eden firma % 90 lik kısmını da yurtiçinde üretmektedir. Türkiye’ de ki 142 mağazası kendisine aittir. Mağazasında sattığı dünyaca ünlü markalar Guessi Armani Jeans, Versace Jeans, Calvin Klein, Just Cavalli, Ferre Milano gibi markalardır. Kendi ürünlerinin yanında bu markaların satışını da yapan marka kendi erkek ürünlerini Kemal Tanca, bayan ürünlerini de Tanca marka adında üretmektedir. Bu ürettiği markalar ayakkabı sektöründe kaliteli ve modern çizgileriyle her zaman tüketicilerin hizmetinde olmuştur. Bayan Ayakkabı ve erkek ayakkabı ürünlerinin yanında cüzdan, kemer, çanta ve deri mont gibi ürünlerin de satışını yapmaktadır. Kemal tanca markasını ülke genelinde her yerde bulunmasıyla her kesimden tüketiciye ulaştırmış ve ulaştırmaya devam edecektir. Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde sayısız şubesi olan marka 2016 yılında 142 şubesiyle Anadolunun her köşesinde kendi mağazalarıyla hizmet vermektedir. Hotiç Ayakkabı bayiliği alarak da kendi işinizi kurabilirsiniz.

Kemal Tanca Yurtdışında Franchise veriyor

Tanca  Plus adında 4 mağazası bulunan markanın yurtdışında mağazası bulunmamaktadır. Yurtdışından da franchise talepleri alan ve bu talepleri değerlendirecek olan Kemal Tanca yakında yurtdışında da mağaza açmayı planlamaktadır. Yurtdışında da dünya markası olmak ve yurtdışı pazarında da yer almak için bayilik vermeyi planlayan  marka öncelikle Ortadoğuda, Türki Cumhuriyetlerde ve sonrasında Avrupa pazarında ilham verici şıklığı ve kaliteli ürünlerini sunmak ve dünya markası olma yolunda sağlam adımlar atmak istemektedir.

Kemal Tanca bayilik şartları

Kemal Tanca birçok marka ve kendi ürünlerinin satışının yapılacağı ve şirket standartlarını taşıyacak bayilikler aramaktadır. Bayilik şartları oldukça makul olan ve bu konuda bayileri zorlamayan firma açılacak olan mağazanın 150 m2 lik bir kapalı alanda Alışveriş merkezlerinde ve işlek caddelerdeki yerlerde mağaza açılmasını talep etmektedir.

Türkiye perakende sektörüne yön veren Kemal Tanca bayiliği alarak Kemal Tanca markası adı altında ayakkabı sektöründe karlı bir yatırım yapma şansı bulabilirsiniz.

İstanbul’da başlayan ve Türkiye’nin dört bir yanında 13 bin m2’ye varan tüm mağazaları ile birlikte  yeni yatırımlar yapmaya ve yarattı sinerjiyi tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam edecektir. Türkiye nin her noktasında yaşayan tüketicilere ürünlerini buluşturan firma dan sizde bayilik alarak yaşadığınız yerlere Kemal Tanca şıklığını götürebilirsiniz.

Kemal Tanca Bayilik  iletişim

Adres:Mahmut Şevket Mah. Odesa Bulvarı Ersan Sk. No:24 Okmeydanı- Şişli / İstanbul

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy