Kimsenin bilmediği 6 yeni iş fikri

Kimsenin bilmediği 6 yeni iş fikri

Denenmemiş, balta girmemiş 6 yeni iş fikri

Para kazanmak istiyorsanız ve birazda çılgın iseniz, size on tane yeni iş fikri vereceğim. Lütfen bu fikirleri, feyste veya twitırda falan paylaşmayın, gülerler bize ???? Bu işler sizi zenginde edebilir, sermayenizi de bitirebilir. Para kazanmayı garanti etmiyorum ancak denemesinin bedava olduğu söyleyebiliriz.  Neden altı derseniz, bunu bir ara görüşelim ???? Bir ispara.net sözüyle konuya girmek istiyorum.

Cesaret eden kazanır!

İşte size birbirinden acayip 6 yeni iş fikri. Faceye atmayın, kopyalatmayın, ilk siz açın, parayı bulun ????

1. Makarna fast food açın (ev yemeklerini özleyen vatandaşlara)

Türkiye’ de özellikle Marmara bölgesinin olmazsa olmaz yemeğidir Makarna. Soslu, tereyağlı, peynirli hiç yoksa sade. Öğrenci evlerinin ucuz ve karın doyuran, bıkkınlık veren askerde adından nefret edilen yemeklerden biridir. Tabi bazıları da özlemini çekiyor. Bu dükkanda ne var diye gelenler size servet kazandırmaya yeter. Makarna fast food, yeni iş fikirlerimizin birincisidir.

2. Alışveriş merkezinde cep telefonu standı açın (2016 trend)

Bu yeni bir fikir değil, ben bunu görmüştüm diyebilirsiniz. Durun lütfen. Bunu görmeyen bir sürü insan var. Alışveriş merkezlerinde satılan cep telefonu aksesuarları, kontör ve TL. yükleme, şarj aletleri, dolu bataryalar, ÖZELLİKLE DOLU SAMSUNG BATARYALARI çok para kazandıran işler arasındadır. Özellikle de alışveriş merkezi yol boyunda ise, (DİNLENME TESİSİ GİBİ) şarjı full dolu olan powerbank satmak kadar karlı bir iş yoktur. (Cep telefonu şarj etmeye yarayan cihaz) Bu iş AVM’lerde işe yaradığı gibi, hastane kantinlerinde, otogarlarda kısaca insanların şarja en çok ihtiyaç duyabilecekleri yerlerde en popüler iş fikirlerinden biridir.

3. Tatil ve gezi yerlerinde selfie çubuğu satın

2019 ve 2019 yılının teknoloji harikası ürünü selfie çubuğu, 5 liradan başlar ve maksimum 10 liraya satılır. Kimseyi zengin etmese de, kimseyi de batırmaz. Kahve de çay içer gibi selfie çubuğu alabilirsiniz. Bazen an olur ki, keşke o şey burda olsaydı da, bende görülseydim o karenin içinde dersiniz. Hatta ve hatta gezmeye gittiğiniz, Çanakkale, Pamukkale, Bursa Uludağ, Bolu Mengen gibi yerlerde, bu çubuktan satan parayı bulur. Bizden söylemesi.

İsterseniz bu fikri çakal diye tabir ettiğiniz girişimci arkadaşlarla paylaşın ve görün neler oluyor. ????

4. Bebek ürünleri satışı yapın

Genelde büyük AVM’lerde satılan, bebeği olan aileler için hayatı kolaylaştıran (veya öğle zannedilen) bir işe yaramasa da, para vermeniz gereken ürünleri satan bir mağaza açın. Bu mağazada, eğitici oyunlardan, bebekler için dolap kilitlerine, tam full ortopedik ayakkabıdan, salıncağa kadar hepsi olsun. Hatta müşteriler, bulamadıkları ürünler için dahi size gelseler parayı bulursunuz. Unutmayın bu iş için dükkan açacağınız şehrin en az 500 bin nüfusu olmalıdır. Gidip, Anadolu’ da bir ilçe de açarsanız, bir bardak soğuk su ve belediye gazozu içebilirsiniz. ????

5. İlginç ürünler dükkanı açın

Gerçekte neden alınmadığı bilinmeyen, zorda kalmadığınız müddetçe lazım olmayan, bir işe yaramayan ancak görüldüğüne çok ilgi çeken hediyelik eşyalar ve ilginç ürünler satışı yapılan bir dükkan açabilirsiniz. Hiçbir şeye ihtiyacı olmayan kişiler dahi, içeride neler olduğu merak ederek, iş yerinizi ziyaret edeceklerdir. Dikkat etmeniz gerek husus ise, japon pazarı veya üç buçukçu ve milyonculardan farklı olsun.

6. Sefamerve, modanisa gibi islâmi bayan giyim mağazası açın

İnternet ortamında, özellikle facebook’da Ala tesettür, tesettür home, tesettür alemi, sefamerve, modanisa gibi islami giyim olarak adlandırılan tesettür bayan giyim firmaları da mevcuttur. Bu firmaların bayilikleri olabildiğine az ancak internet üzerinden satışları oldukça fazladır. Bayanlar bu firmalardan aldıkları elbiseleri deneyemedikleri için bu firmaların işyerlerinden elbise almayı tercih ederler. Çünkü, mankenin üzerinde hoş görülen bir elbiseyi müşteri beğenmeyebilir. Çok anlattık, anladınız siz olayı. İşte böyle bir bayan giyim mağazası açın, parayı bulun. (Bu fikri de herkese söylemeyin.) Bu işi yapmak için bayilik alabilirsiniz. Sitemizin bayilikler bölümüne bir göz atın.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy