Kocaeli Gebze ev hanımlarına ek iş

Kocaeli Gebze ev hanımlarına ek iş

Gebze’de oturan bayanlara özel ek iş fırsatları

Gebze Kocaeli’ ne bağlı olan bir ilçedir. Burada oturan bir çok bayanımız, ev hanımlarımız için özel iş imkanları bulunmaktadır. İstanbul Tuzla’dan başlayarak, Şile, Körfez, Darıca, Arapçeşme, Yavuz, Elbizli, Ahatlı, Hacıhalil, Beylikbağı, Cumhuriyet, Duraklı, Eskihisar, Denizli, Kirazpınar, Adem, Kargalı, Güzeller, Hatipler, İnönü, Barış, Hürriyet, Gaziler, Kadıllı, Köşklüçeşme, İstasyon, Mevlana semtleri ev hanımlarına en çok iş verilmekte olan semtlerdendir. Kocaeli Darıca ve Arapçeşme’ de en çok para kazandıran ek iş kına paketleme işidir.

Ev hanımları oturdukları yerden para kazanırken aynı zamanda çocuklarına, eşlerine, misafirlerine ve evlerine zaman ayırabilmektedirler. Gebze gelişim açısından büyük olan bir ilçe olduğu için iş imkanlarının da oldukça fazla olması tartışılamaz. Sanayileşme konusunda ve özel sektörde oldukça fazla elemana ihtiyaç duyan iş sahipleri bir çok ev hanımına da iş imkanları sunmaktadırlar. Bu firmalardan bazıları evde çalıştırdıkları elamanlarının sigortalarını yapmakta bazıları ise motive olmaları açısından maaş artı prim usulü çalışmaktadırlar.

Evde oturmaktan sıkılan ve eşlerine destekçi olmak isteyen bir çok ev hanımının olduğunu biliyoruz. Eşlerinden almış oldukları harçlıklarla ve pazardan arta kalan paralarla birikim yaparak bir çok açık kapan bayanımızın olduğu yıllardır bilinmektedir.

Atalarımızın da dediği gibi yuvayı dişi kuş yaparmış bir bayan ne kadar tutumlu olursa evine ne kadar destekte bulunursa eşlerinin sırtı işte o zaman yere gelmez. Sizde evlerinizde iş yapmak istiyorsanız eğer yazımıza göz gezdirebilir ve evinize destekte bulunacak olan işlerden faydalanabilirsiniz.

Nikah şekeri yapmak için iş veren firmalar

Başiskele, Darıca, Kartepe, Körfez, Dilovası, İzmit, Derince, Kandıra, Gölcük, Karamürsel, Çayırova,  ilçelerinde ve Gebze’de oturan bayanlarımız için nikah şekeri yapmaları açışından iş veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar çalışanlarının bütün malzemelerini eksiksiz karşılamakta ve onlara kolaylık sağlamaktadırlar.

Nikah şekeri firmaları anlaşma yapmış oldukları elemanları için evlere teslim malzeme getirmekte ve ürün teslim almaktadırlar. Nikah şekeri yapım işini bir çok organizasyon firması ve düğün salonları, matbaalar vermektedir. Bu işi yapmak çok eğlenceli ve keyiflidir. Aynı zamanda kafanızın dağılmasına ve zihninizin açılmasına da yardımcı olacak bir iştir.

Son zamanların en gözdesi olan bu iş değişik fikirler ile birleştiğinde daha çok tercih edilmekte ve daha çok kazandırmaktadır. Bu işi yapmaya başladığınızda bir nikah şekerini Bazen bir liradan bazen ise 3 liradan yapabilirsiniz. Bu fiyat anlaşmış olduğunuz firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar bu rakamların çok daha altında da fiyat teklifinde bulunabiliyorlar. İşte bu sebepten siz iyice araştırmadan hiç bir firma ile anlaşma yapmayınız.

Yaprak sarması işi veren firmalar

Yaprak sarması da son zamanlarda en çok dikkat çeken iş grupları arasında yerini almaktadır. Birçok okul, fabrika, iş yeri bu firmalarla anlaşarak aylık belli miktarlarda yaprak sarması alarak dondurucuya koymaktadırlar. Bazen yaprak sarması işi ile uğraşmak istemeyen fakat onsuz da yapamayan insanlarında tercih sebeplerinden biri haline gelmektedir.

Özellikle yurt dışında görülen bu iş zamanla ülkemize de gelmiş ve firmalara oldukça karlı kazançlar sağlamıştır. Bu işi yapan firmalar siparişleri artmaya başladığı takdirde yardımcı elemana ihtiyaç duymaktadırlar. Bu sebeple de evlerinde çalışabilecek olan ev hanımlarına belirli tutarlarda iş teklifinde bulunmaktadırlar. Yaprak sarması işi oldukça yorucu bir iş olduğu için getirisi de oldukça yüksek olan işlerden bir tanesidir. Sizde ev hanımı iseniz ve evinizde çalışmak istiyorsanız eğer bu firmalar ile anlaşma yapabilirsiniz.

Gazete kağıdından sepet yapımı işi

Okunmuş ve kullanılmayan bir çok eski gazete hepimizin evlerinde yer almaktadır. Eski olduğu için birçoğumuz bu gazeteleri çöpe atıyoruz. Bir çoğumuz da değerlendirmek için saklıyoruz. İşte sizde evinizde gazete saklayan gurubun içinde yer alıyorsanız ve eliniz süsleme işlerine yatkınsa size bu işi verecek olan firmalar ile iletişme geçebilir ve en yakın zamanda para kazanabilirsiniz.

Bu işi genellikle süs eşyalarının satışını yapan firmalar vermektedirler. Süs eşyaları yapan bu firmalar gazeteden sepet yaptırma işinin yanında daha renkli ve canlı iş seçenekleri de sunmaktadırlar. Karlı ve kazançlı bir işte çalışmak istiyorsanız bu işi değerlendire bilir ve oldukça keyifli bir iş yapabilirsiniz. Bu işi yapmak düşünüldüğü gibi zor değildir. Gazete kağıtlarını çöpe atmaktansa geri dönüşümü ile şahane modeller ortaya çıkarabilirsiniz. sadece sepet değil bir çok değişik modeller üretebilirsiniz.

Örneğin abajur yapılabilir, saksı, vazo, rahle, kalemlik oyuncak ve daha bir çok çeşitli modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bu firmalar size ürün başına ücret ödemesi yapabilirler. Fakat siz birden fazla firma ile anlaşma yaparsanız çok daha karlı bir iş yapmış olacaksınız.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy