Kokoreççiler franchise veriyor

Kokoreççiler franchise veriyor

Zincir Kokoreççilerden franchise atakları

Kokoreç arabalarında seyyar olarak satılan kokoreççiler zincir kokoreç restoranları açarak bu sektörde farkılığa gitmiştir. Belli noktalarda hizmet veren kokoreççiler artık büyük zincir restoranlara dönüşerek bayilik vermeye başladı. Kokoreç sektörü hızla büyümeye devam ederken girişimcilerin bu işe yatırım yapmalarında önemli faktör % 100 kar marjı bırakması ve düşük maliyetli yatırım şansı sunması. % 80 franchise veren ve bu şekilde büyümeyi hedefleyen birçok kokoreç firması bayilik anlaşmalarında esnek şartları ile girişimcilere yeni bir iş kapısı aralıyor.

Kokoreç dükkanı açmak için küçük bir dükkan yeterli. Yüksek kar marjı ile büyümeyi hedefleyen 9 kokoreç firması 2016 yıl sonuna kadar 53 yeni şubesini açmayı planlıyor. Nostaljik kokoreç arabalarının artık restoran zincirlerine dönüştüğü yeni sektörde bayilik veren firmalar girişimcilere yeni bir iş modeli oluşturuyor.

Sektörde var olan ve yeni şube açmayı hedefleyen şirketlerin yatırım maliyetlerine ve hedefledikleri şube sayılarına bir göz atalım.

Şampiyon Kokoreç franchise veriyor

Şampiyon kokoreç 50 şubesiyle ülke genelinde zincir kokoreç firmalarından bir tanesi. 2016 yıl sonunda kadar 5 yeni şube açmayı hedefleyen Şampiyon Kokoreç yatırım maliyeti 150 bin TL + 50 bin Euro giriş bedeli ile franchise veriyor.

Şampiyon kokoreç firması bayilik başvurusu için iletişim numarası: 0212 567 17 92

Gala Kokoreç bayilik

Gala Kokoreç 40 şubesiyle kokoreç zinciri olmuş bir diğer firmadır. Yaklaşık 100 bin lira yatırım maliyeti ile 2016 yılı sonuna kadar 10 yeni şubeyi açmayı hedefleyen Gala Kokoreç iletişim numarası 0532 307 48 92 den firma yetkilileriyle bayilik için iletişime geçebilirsiniz.

Özmert Kokoreç 30 bin liraya bayilik veriyor

Özmert kokoreç 12 şubesiyle kokoreç bayiliği veren bir diğer firmadır. 2016 yılı sonuna kadar 10 yeni şube için franchise vermeyi hedefleyen firmanın yatırım maliyeti minumun 30 bin lira yeterli. Mobil arabalar için 15 bin ve 20 bin lira yatırım maliyeti yeterli. Firma iletişim bilgileri; 0532 152 35 24 nolu telefondan bayilik için firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Üç çeyrek Kokoreç bayiliği

Üç çeyrek Kokoreçin ülke genelinde 12 şubesi var ve 2016 yıl sonuna kadar 8 tane daha franchise vermeyi hedefliyor. Firmanın franchise yatırım maliyeti 80 bin lira ile 100 bin lira arasında değişiyor. firmaya bayilik için başvuru yapacaklar 0532 648 44 05 nolu telefondan yetkililer ile görüşerek daha detaylı bilgiler alabilirler.

Saçak döner kokoreç bayiliği

Saçak Döner ve Kokoreç 250 bin lira yatırım maliyeti ile 2 adet şubesiyle hizmet vermekte. 2016 yıl sonuna kadar 7 tane daha franchise vermeyi planlayan firmaya 0533 350 00 27 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz.

Kokoreççi baki usta

Kokoreççi Baki usta 150 bin lira yatırım maliyeti ile 1 tane daha 2016 yıl sonuna kadar franchise vermeyi planlıyor. Firmaya bayilik için başvuru yapacaklar http://kokoreccibaki.com.tr/ adresinden bayilik şartlarını öğrenebilirler.

Kokoreççi şükrü usta

Kokoreççi şükrü usta 250 bin ila 300 bin lira yatırım maliyetleriyle 2016 yıl sonuna kadar 5 yeni franchise vermeyi planlıyor. 0212 883 46 81 numaralı telefondan bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz.

Kuzu kuzu Kokoreç bayiliği 50 bin liraya bayilik veriyor

Kuzu Kuzu Kokoreç 50 bin lira yatırım maliyeti ile 5 yeni franchise vermeyi planlıyor. 232 253 13 53 nolu telefondan bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz..

Kokoreç Adam bayilik

Kokoreç Adam Yaklaşık 1 milyon TL yatırım maliyeti ile 2 yeni franchise vermeyi planlıyor. 0546 435 56 00 nolu telefondan bayilik için başvuru yapabilirsiniz.

Ülke genelinde 123 adet kokoreç firmasına bağlı şubelerin yanında 53 yeni franchise verilecek olması girişimciler tarafından değerlendirilecek bir iş fırsatı olabilir.

Kokoreç sektörünün sunduğu 4 fırsat

Kokoreç sektörünün sunduğu 4 yeni fırsatı değerlendirmek isteyen girişimciler bu 4 fırsat nedir merak ediyorlarsa açıklayalım..

Düşük yatırım maliyeti ve yüksek kar marj ile iyi bir kazanç elde edilebilecek yeni bir iş modeli hijyen standartları yükseldikçe daha fazla kitleye ulaştırılması yeni bir iş fırsatı olmaktadır. Kokoreç yemek isteyen ve günün her saatnde yenilebilecek olan bu yiyecek açılacak yeni şubelerle yüksek cirolar vaat etmektedir. Seyyar olarak ve küçük dükkanlarda faaliyet gösteren kokoreççiler büyük işletmelere oranla daha çok tercih edilmektedir. Müşteri sadakati ve değişiklik yapmak istemeyen müşterilerin tercih etmeleri ile daha şanslılar.

Yeni bir iş fikri olarak girşimciler tarafından düşük maliyetli yüksek kar oranlı bu iş modeliyle yatırım yapabilir, Kokoreç fiirmalarının güvencesi altında kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy