Konya evlere iş veren firmalar ve evde ek iş ilanları

Konya evlere iş veren firmalar ve evde ek iş ilanları

Konya  evlere iş veren firmalar 2019  iş fırsatları

Konya ekonomisi, sanayisi ve yöresel ürünleri ile evlere iş veren firmaların üretim alanı ve evde ek iş imkanı sağladıkları en büyük şehirlerden biridir. Konya merkez ve ilçelerinde birçok ev hanımı ve evde çalışan kişi, evde ek iş ilanlarını takip ederek Konya’da kendi ev ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Konya  iç anadolu bölgemizde bulunan ve ülkemizin yüz ölçümü bakımından en büyük ilidir. 2 milyonun üzerindeki nüfusu ile büyük bir potansiyele sahip olan Konya ve ilçelerinde evde çalışarak para kazanmak isteyen binlerce ev hanımı bulunmaktadır. Zengin bir kültüre ev sahipliği yapan Konya’da bayanlar genellikle paketleme işini aramaktadırlar. Bu sektörde hizmet veren yüzlerce firmaya internet üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Büyük tarım arazilerine sahip olan Konya’da halkın büyük bir bölümü bu sektörden para kazanmaktadırlar. Aynı zamanda büyük sanayi kuruluşları sayesinde geniş iş fırsatları bulunan ilimizde halkın tek maaşla geçinmesinin biraz zor olduğunu söylemeliyim. Çocuklu bayanların evlerinden çıkıp dışarıda çalışamadığı zamanlarda ilk aklına gelen iş kolu evde çalışmak olmuştur. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Konya’da da gereksiz harcamalar ve  gündelik ihtiyaçlar karşısında bunalan insanlar ek kazanç sağlayıcı işlerin peşine düşmektedirler. Sabit maaşlı çalışan erkeklerin ilk akıllarına gelen tarım sektöründe ek iş yaparak para kazanmak olmaktadır.

Bayanlar için bu durum biraz daha zordur. Ev işleri ve çocukların bakımı yaptıktan sonra arda kalan zamanda para kazanmaya çalışmaktadırlar. Durum böyle olunca Konya ve ilçelerinde oturan bayanlar ek kazanç için mecburiyetten evde iş fırsatlarını değerlendirmektedirler. Eğer sizde acil paraya ihtiyaç duyuyor ve de ek iş arıyorsanız internette evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz bölgenin yöresel ürünlerini yapıp ister internet ortamındaki sosyal ağları kullanarak isterseniz bulunduğunuz bölgedeki alışveriş merkezlerinde anlaşacağınız iş yerlerine pazarlayarak da para kazanabilirsiniz.

Konya Mevlana evde kaşık işi veren firmalar ve kazanç oranı

Konya denildiği zaman aklımıza gelen onlarca üründen bir tanesidir Konya kaşığıdır. Genellikle Şimşir, Armut veya Gürgen ağacından yapılan bu kaşıklar daha sonra boyanarak motiflendirilir. Daha sonra cilalanarak kurutulup değişik renkteki iplerle süslenerek hazır hale getirilir. Tabi bu ürünlerin hepsini aynı ebatlarda yapmanız gerekmemektedir istediğiniz ebap ve renkte yapmanız tamamen sizin elinizdedir.Bu işlemlerin hepsini yapmak çok kolay olmamakla birlikte istenildiğinde kısa bir sürede öğrenilebilir.

Konya’da yaşayıp evde para kazanmak isteyen bayanların da rahatlıkla yapabileceği bu kaşıklar Konya’ya gelen turistler tarafından ilgi görmektedir. Üreteceğiniz bu kaşıkları isterseniz bulunduğunuz bölgedeki hediyelik eşya satan dükkanlara pazarlayabilir isterseniz yılda yüzbinlerce insanın geldiği Mevlana türbesinin bulunduğu bölgede küçük bir sergi açarak da satabilirsiniz. Aynı zamanda internette bu tür el ürünleri satan yüzlerce firma bulunmaktadır bunlar ile iletişime geçerek ürünlerinizi pazarlayabilir ve tahminlerinizin üzerinde para kazanabilirsiniz.

Evde yapay çiçek işi veren firmalar

Son zamanlarda bayanlar tarafından gerçeğinden çok yapma çiçek tercih edilmektedir. Bakım derdi olmayan bu çiçekler değişik saksı modellerinde ve evinizin dekorunu tamamlayacak renklerden oluşmaktadırlar. Bu kadar talep karşısında üretici  firmalar yapma çiçeklerin birleştirilmesi ve saksılanması için evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş gücünü  kullanmaya başladılar. El becerisi olan bütün bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş sayeszinde aylık ortalama 600 – 800 lira gibi bir para kazanmaları mümkün. Evde çalışarak para kazanıp aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat gibi gözükmektedir. Yapımı hem eğlenceli hem de keyifli bu işleri yapmak için yapmanız gereken internet üzerinden kısa bir araştırma yaparak bu işleri veren firmalara ulaşmanız olacaktır.

Anlaşmaya vardığınız firmalar tarafından kolilerle yapay çiçekler ve saksı türü malzemeler evinize kadar gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken kataloğlarla belirtilen renk ve modeldeki çiçekleri birleştirerek süslemek ve paketlemek olacaktır. Bu işi yapmanız için günde en az 4-5 saat gibi bir boş zaman ayırmanız olacaktır. Arkadaşlarınız veya komşularınızla oluşturacağınız 3 – 4 kişilik guruplar sayesinde deh eğlenceli bir hal alacak olan bu iş sayesinde para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Konya ve ilçelerinde hizmet veren çiçekçiler ile iletişime geçerek bu işi yapabilirsiniz.

Konya ve çevresinde kürdan paketleme işi nasıl yapılır?

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların neredeyse hepsi tarafından yapılmak istenen en kolay işlerin başında kürdan paketleme işi gelmektedir. İsteyen her ev hanımı tarafından rahatlıkla yapılabilecek bu iş için ev işlerinizden arda kalan zaman yeterli olacaktır. İnternet üzerinde bir çok firma tarafından verilen bu iş sayesinde aylık 500 – 600 lira gibi bir para kazanmanız mümkündür. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından binlerce kürdan ve paketleri evinize kargo aracılığıyla  gönderilmektedir.

Konya merkez haricinde Selçuklu evde ek iş imkanı sunan firmalar ve Akşehir evlere iş veren firmalar arasında yeteneğinize en uygun işi veren ve en çok para kazandıran firmayı tercih edebilirsiniz.

İstenilen sayılardaki kürdanları paketlere doldurmanızın istendiği bu işi aile bireyleriyle birlikte yaparak kazancınızı arttırmanız mümkün olacaktır. Bu işi internet üzerinden binlerce bayan talep ettiğinden sizde etrafınızdaki komşu ve arkadaşlarınızla guruplar kurarak firmanın istediği sayıdaki ürünü zamanında teslim etme garantisini sunarak iş bulabilirsiniz. Evde kürdan paketleme işini her ne kadar ev hanımları talep etse de üniversitede okuyan öğrencilerde derslerinin dışında kalan zamanlarda rahatlıkla yapabilirler ve eğitimleri için gerekli olan parayı kazanarak ailelerine yük olmadan eğitimlerini tamamlayabilirler.

Konya evlere iş veren firmalar ve evde ek iş ilanlarını incelerek sizde aylık çalışma sürenize ve yaptığınız işe göre 500 TL. ile 3.000 Tl. arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy