Kozmetik işi veren firmalar

Kozmetik işi veren firmalar

Araştırmalara göre kozmetik şirketleri ekonomik kriz ortamında bile etkilenmeyen ve aksine daha çok kazanç sağlayan bir sektör olmuştur. Kozmetik firmaları bir çok ev hanımının ve ek iş arayışı içerisinde olan vatandaşlarımız için çok güzel iş kapısı olmaktadır. Zincirleme bir sistemle çalışan bu firmalar üyeleri için oldukça güzel paralar ve hediyeler kazandırmaktır. Sizlerde evlerinizde oturarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz ve kendi kariyerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için kozmetik işi veren firmalardan bahsedeceğiz ve çalışma şekillerine kazandırmış oldukları paralardan bahsederek bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Kozmetik işi veren firmalar hangileridir?

Kozmetik işi veren firmalar kendileri kazanmış oldukları kadar iş vermiş oldukları elemanlarına da oldukça güzel paralar kazandırmaktadır. Bu firmalar özellikle üye sayısını arttırmış olduğunuz taktirde daha çok para kazandırabilir. Bu firmalar aşağıda sırası ile yer almaktadır.

  • Avon
  • Oriflame
  • Farmasi
  • Ersa

Saymış olduğumuz bu firmalar en çok tercih edilen ve en çok ismini duyurmuş olan firmalardan başlıcalarıdır. Bu firmaların dışında oldukça fazla kozmetik firması olmaktadır.

Kozmetik firmaları hangi sistemde çalışmaktadır

Kozmetik firmaları belirli bir sistemde çalışmaktadır. Bu sistemi düzenli bir şekilde oturtan firmalar üyeleri sayesinde oldukça güzel paralar kazanmış ve üyelerine oldukça karlı işler yapmalarını sağlamıştır. Zincirleme bir sistem ile çalışan bu firmalar ürün satışlarından elde etmiş oldukları karların dışında üye yaparak daha çok para kazanmışlardır. Örneğin yapmış olduğunuz bir üye aylık olarak ürün satışlarından en az 100 puan toplamış ve aynı zamanda 2 üye kazandırmıştır.

Yapmış olduğunuz üye çalışırken aynı zamanda sizde ürün satışı yaparak en az 100 puan toplamalı ve aynı zamanda üye yapmaya devam etmelidir. Bu sistem bu şekilde devam ederken yapmış olduğunuz üyeler ve onların yapmış oldukları üyeler sayesinde belirli bir puana yükselebilir ve oldukça yüksek kazançlar elde edebilir.

Kozmetik firmaları ne kadar para kazandırabilir?

Kozmetik firmaları üyelerinin yapmış oldukları satışları üzerine her bir ürün için kar payı elde etmenizi sağlayacaktır. Kozmetik firmaları 2 liralık bir ürün için 0,50 kuruş kar elde ederken 5 liralık bir ürün üzerinden 2 lira ile 3 lira arasında kar elde etmenizi sağlayacaktır. 50 liralık ve üzeri ürünler için 10 lira ve 15 lira arasında kar payı elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu vermiş olduğumuz tutarlar tek bir ürün üzerinden olurken satışını gerçekleştirmiş olduğunuz diğer ürünler üzerinden de elde etmiş olduğunuz karları alt alta toplamış olduğunuzda çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Satışı gerçekleştirilen bu ürünlerin dışında belirli bir sayıda üyeye sahip olmanız ve üyelerinizin de yapmış oldukları ürün satışları ve yapmış oldukları üyeler ile de en az 1.000 lira kazanmanız mümkündür. Bu tutar sadece yapılan üyelerin en alt sınırı için geçerlidir. 1.000 liranın üzerine birde satışını gerçekleştirmiş olduğunuz ürünlerin kar paylarını da eklemiş olduğunuzda en az 1.500 lira civarında aylık bir ücret almanız mümkün olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy