Malatya evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları

Malatya evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları

Malatya’da oturan ve evlerinde iş yapmak isteyen bir çok vatandaşımız için firmalar iş imkanı verirken Malatya halkı, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğan şehir, Doğanyol, Hekimhan, Akçadağ, Arapgir’de oturanlar firmaların tanımış olduğu bu fırsatları iyi değerlendirerek çok güzel işler yapmaktadırlar. Bu yöre halkı kadınları ve erkekleri boş durmamak için çeşitli alanlarda üretim yaparak geçimlerini sürdürmektedirler.

Birçok alanda çalışan halk el sanatları, yöresel kıyafetler , yöresel yemekler yaparak para kazanırken aynız zamanda yörenin hafızalardan silinmemesi için küçük çaplı eşyalarından hediyelikler yaparak ziyarete gelen misafirleri için ürünler üretmektedirler.

Malatya’da yapılacak olan ek işler nelerdir?

Malatya ekonomik açıdan çok gelişmiş olan bir şehirdir. Burada oturan halk geçimlerini kayısı üretiminden sağlamaktadırlar. Aynı zamanda birçok kayısı fabrikası sayesinde halkın büyük bir kısmına istihdam sağlanmaktadır. Aynı zamanda tekstil acısından da güçlü olan bu şehir sayesinde bir çok vatandaşımız da geçimlerini tekstil üzerinden sürdürmektedirler. Malatya’da iki organize sanayi bulunmaktadır. Ve üçüncü organize sanayinin de hayat bulması için çalışmalar başlatılmaktadır.

Bu sebeple halkın büyük çoğunluğu geçimlerini bu yönde sağlarken geriye kalan kısım ve ek iş arayışı içerisinde bulunan kısım içinde oldukça güzel iş imkanları sunulmaktadır. Ülke ekonomisine hayat veren tekstil sektörü sayesinde bir çok vatandaşımız geçimlerini sağlarken bu firmaların aracılığı ile ek iş yapmak isteyen ve evlerinde çalışarak geçimlerini sürdürmek isteyen vatandaşlarımız içinde harika fırsatlar doğurmuştur.

Malatya’da tekstil işi veren firmalar

Malatya ve ilçeleri tekstil yönünden oldukça zengin bir şehir olduğu için evlerinde dikiş makinesi bulunan ve dikiş nakış işlerinden anlayan vatandaşları için harika iş tekliflerinde bulunmaktadır. Tekstil sektörü için bu işten anlayan ve evlerinde çalışmayı kabul edecek olan bir çok vatandaşımıza firmalar iş imkanı sunmaktadırlar.

Evlerinde dikiş nakış işi yaparak para kazanan vatandaşlarımız aylık ortalama olarak 2.000 lira civarında bir para kazanmaktadırlar. bunun yanında evde ütü işi veren bir çok tekstil firmasının da bulunduğu doğrudur. Evlerinde ütü yapmak isteyen ve ütü işini seven bayanlar için bir çok firma evlerde ütü yapma imkanı tanırken aynı zamanda oldukça güzel paralar kazanmanıza vesile olacaktır. Yani aylık 2.000 ile 2.500 lira arasında maaşa tabi tutulabilirsiniz.

Etiket yapıştırma işi

Evlerinde iş yapmak isteyen vatandaşlarımız için bir çok firma iş verirken bu firmaların en başlıcalarından biri olanda tekstil üzerine çalışan firmalar olarak bilinmektedir. Tekstil firmaları bir çok ürün için etiket yapıştırma işi yapacak olan elemana ihtiyaç duyarken aynı zamanda işini düzenli ve pratik olarak yapacak olan elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Etiket yapıştırma işi sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Çok fazla dikkat gerektiren işlerin başında geldiği için bu iş ile uğraşacak olan insanların kafalarının rahat olması ve dikkatli çalışması gerekmektedir. Farklı bir ürüne farklı bir etiket yapıştırmış olduğunuzda o ürün defolu olarak belirlenir ve firmayı zarar uğratmış olursunuz bu sebeple her ürün için kendi etiketini yapıştırmanız gerekecektir.

İşinizi düzenli ve doğru şekilde yapmış olduğunuz taktirde firmalar sizi kadrolarına alabilir ve düzenli olarak sigortanızı yatırabilirler. Bu firmalar ile çalışmaya başladığınızda aylık olarak alacağınız ortalama ücretiniz en az 1.500 lira olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy