Montaj işinden anlıyor iseniz evde para kazanabilirsiniz

Elektrik işlerinden anlıyorsanız bulunduğunuz çevre içerisinde etrafa kartvizit dağıtarak biriyiz, anten, kablo sıkıntıları gibi problemlere çözüm üreterek kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle emekli insanların çoğunlukla uğraştı bu sektörde askeri ücretten daha fazla paralar kazanmak için. Evlerin elektrik tesis altında meydana gelen ufak problemleri basit bir şekilde çözüme kavuştu olduğunuz da tamirat başına 25 TL ile 50 TL arasında bir işçilik bedeli talep edebiliyorsunuz. Üstelik ülkemizde evden yapılan ve vergiye tabi olmadığı için kazancın direkt Üretici çalışan kişiye kaldığı bir iş olduğundan ötürü de tercih edilen bir meslektir. Bu işin başlama riski olmadığı için özellikle ek iş arayan emekliler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görüyor. Evlerde ampul değiştirmek ampulün çıkış noktalarında ortaya çıkmış hataları çözmek, anten bozukluklar için tamirata gitmek gibi elektrik işlerinden anlayan birisinin kolayca yapabileceği bu işler oldukça güzel kazançlar ortaya çıkartabiliyor. Bu anlamda sanal ortamı kullanmak çok zor olduğundan ötürü kartvizitle el buluşur bastırarak özellikle bulunduğumuz çevre içerisinde sıkı bir reklamla müşteri oluşturabilirsiniz. İşçiliğinizin kalitesi ve müşteri ile olan ilişkilerimiz doğrultusunda uzun dönemde kalıcı gelirler elde edebilir ve bulunduğunuz mahalle içerisinde ufak bir marka haline bile gelebilirsiniz.

Evde montaj işi veren firmalar ile görüşmek için bulunduğunuz semt içerisinde kartvizit dağıtarak veya broşür insanlara dağıtarak markanızı duyurabilirsiniz. Günlük yaşantılar içerisinde sürekli arıza veren elektrik aksamını tamir ederek emeklilerin 100’de oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Toplumumuzun üzerinde yapılan bir araştırmaya göre ek gelir arayan insanların sayısından son beş yıl içerisinde % 25 civarında bir artış gözlemlenmiştir. Bu durum ekonominin kötü olduğunu ve insanların geçebilmek için mutlaka ek iş yapmaları gerektiğini bizlere gösteriyor. Tam bu durum içerisinde hali hazırda emekli olmuş ve kazancı yetmeyen bireyler için evde kriz montajını yaparak para kazanma fikri son derece cazip olmaktadır. Sizlerde ufak bir kaç alet takımı alarak bu işe başlayabilirsiniz.

Evde yapılabilecek montaj işleri yukarıda anlattığımız gibi, evde priz montajı işi, evlere iş veren firmalar ile görüşerek, evde kalem montajı, evde oyuncak montajı işi gibi işler yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bu işleri veren firmalara başvurabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy