Narsist açık parfüm bayiliği nasıl alınır şartları nelerdir

Narsist açık parfüm bayiliği nasıl alınır şartları nelerdir

Açık parfüm firmalarından bayilik almak istiyorsanız eğer Narsist açık parfüm bayiliği veren firmalar ile iletişime geçerek yatırımlarınızı %100 kar garantisi veren bu firmaya yapabilirsiniz. Narsist parfüm kalite ve güvene büyük önem verdiğini belirleterek müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş bir firmadır. Firma bu sayede hızlı bir büyüme göstererek bu sektörde bir numara olmayı hedefliyor. Narsist açık parfüm firmasının bu iddialı tavrı ile bir çok açık parfüm satışı yapan firma rekabet ortamı yaratarak belirli gün ve haftalarda kampanyalı ürün satışı yapmaktadır.

Narsist açık parfüm bayilik veriyor

Narsist açık parfüm satışı yapan firmalardan bayilik almak isteyen girişimcileri ile ortak bir şekilde çalışmayı planlayarak ülke genelinde hızlı bir şekilde büyümeyi hedefliyor.  Kalite ve güven üzerine çalışmayı ilke edinen bu firma yatırımcılarından da aynı özeni bekliyor. Narsist parfümleri 3 tür konsept ile karşımıza çıkmaktadır. Bu konseptler şu şekilde yer almaktadır. Silver bayilik, Gold bayilik, platinum bayilik olarak üç şekilde adlandırılmıştır.

Narsist açık parfüm kozmetik ürünleri nelerdir?

Narsist açık parfüm üretimi yapan bir firma olarak bilinmiş olsa da parfüm satışının yanında kolonya, bambu kokuları, parfüm, narsist elite, kalem parfüm, araç kokuları olarak da satış yaparak ürün çeşitliliği bulundurmaktadır. 6 çeşit kolonyası, 8 çeşit bambu kokusu, 9 çeşit açık parfüm, 5 çeşit elite serisi, 3 seri kalem parfümleri, 8 çeşit oto parfümleri bulunmaktadır. Hoş kokuları ile bilinen narsist parfümleri kalıcı olmasıylada tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Narsist kolonya çeşitleri : Yeşil çay, lavanta, incir, mandalina, yasemin çiçeği, aqua marina kokuları ile hafızalarda hoş anılar bırakmıştır.

Bambu kokuları: Lavanta, gül, special, yasemin, yağmur, okyanus, mango

Araç kokuları : Mango, specials, yasemin, lavanta, okyanus, yağmur, vanilya

 Nasist açık parfüm bayilik şartları ve iletişim bilgileri

Narsist açık parfüm bayilik verirken 3 çeşitli konseptleri ile girişimcilerin karşısına çıkmaktadır. Bu konseptlerden birini seçen girişimci için fiyat belirlemesi yapılır ve çalışma standartları anlatılır.  Silver bayilik, gold bayilik, platinum bayilik olarak 3 başlık altında toplanmıştır. Bu konsept türleri belirlenirken girişimcilerin maliyetleri gözden geçirilmiş ve ona göre adlandırılmıştır. Şimdi bu başlıkların açıklamalarını sizlerle paylaşacağız.

Silver bayilik şartları nelerdir?

Silver bayilik şartlarına katılmak için mağaza dekorasyonu ve yerleşimi için 3.500 Türk Lirası istenmektedir. Tabela ve reklam donanımı için 1.750 Türk lirası, ürün çeşitliliği için 5.240 lira isteyen firma toplamda 10.000 lira istemektedir. Silver bayilik şartlarını kabul eden girişimciler için bin adet 55 cc. White Point Parfüm,  yüz adet araç parfümü, daimi olarak tester desteği, daimi olarak poşet desteği verilmektedir. Silver bayilik şartlarını kabul eden girişimcilerin müşteri memnun,yetine önem vermeleri ve kaliteli ve temiz bir ortamda çalışmaları gerektiği şart koşulmuştur.

Gold Bayilik şartları nelerdir?

Gold bayilik için başvuru da bulunmuş olduğunuz taktirde dükkan seçimine oldukça önem vermeniz gerekmektedir. Firma işlek ve ulaşımı kolay olan güzergahlar üzerinde olması gerektiğini özellikle belirtmiştir. Aynı zamanda müştemi memnuniyetine önem veren ve güler yüzlü personeller ile çalışılması gerektiğininde altını çizdikten sonra mağaza dekorasyonunun bütünü için 4.000 Türk Lirası, tabela ve reklam donanımı için 2.000 Türk lirası, ürünlerin temini için 9.000 Türk Lirasının verilmesi uygun görülmüştür. Toplamda 15.000 Türk Lirası ile Gold bayiliğine başvuru yapabilir ve %100 kar imkanına sahip olabilirsiniz.

Platinum bayilik şartları nelerdir?

Platinum bayilik şartları ise şu şekilde açıklanmıştır. mağaza dekorasyonu için 4.000 Türk Lirası, tabela ve reklam giderleri için 2.000 Türk Lirası ve ürün desteği içinde 14.000 Türk Lirası istenmektedir. Toplamda 20.000 Türk Lirası ödeyerek 1.000 adet 55 cc White Point Parfüm, 500 adet 55 cc narsist parfüm, 500 adet 55 cc elite narsist parfüm, 100 adet bambu koku, 400 adet daimi araç kokusu daimi poşet ve tester desteğine sahip olacaksınız.

İletişim bilgileri : 

Adres: Demir kapı mah. Çınar sok. No:11 Bağcılar/ İstanbul

Tel no: 0 212 657 31 73

Yetkili kişi: Erol Yüksek

Açık parfüm bayiliği almak istiyorsanız eğer narsist açık parfüm bayiliğine başvuru yaparak % 100 kar elde etme şansı yakalayın

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy