Nike bayiliği nasıl alınır şartları nelerdir?

Nike bayiliği nasıl alınır şartları nelerdir?

Nike bayiliği nasıl alınır?

Dünyaca ünlü spor giyim markası Nike erkek, bayan, çocuk gruplarında geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere hizmet vermektedir. Gençler arasında en çok tercih edilen Nike bu özelliğini uzun yıllardır kimseye kaptırmadan sektöründe ki liderliği korumaya devam etmektedir. Dünyaca ünlü bir marka olması dolayısıyla spora destek vermesi ve bu alanda sponsorluk anlaşmalarıyla bir taraftan reklamını yaparken adını her zaman söz ettirmeyi başarıyor.

Nike ürünlerini kolaylıkla bulabilme özelliği ülke genelinde sayısız satış noktası olduğu anlamına geliyor. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen marka ürünlerine sonsuz güveniyor ve modanın öncü isimlerinden  olduğu için takip ediliyor. Tüketicilerin yaşamına sağladığı rahatlık ve şıklıkla adını uzun yıllar duyuracağa benziyor. Ürünlerindeki rahatlığı tartışılmaz tek özelliği olan ürün moda trendlerine uygun tasarımlarıyla gençlerin en çok tercih ettiği ve kullandığı spor giyim markasıdır. Adidas bayiliği sizin için ekstra bir alternatif olabilir

Dünyaca tanınmış ve sektöründeki yeri tartışılmaz olan bu dev markadan ürün alımının dışında girişimcilerin bayilik talepleri de oldukça fazla. Büyüme hedefinin arasında bayilik sistemini benimseyen ve bayilik ile büyümeyi tercih eden Nike bayilik şartlarının esnek olmasıyla biliniyor.

Bayilik almayı düşünenlerin bu şartları bilmesinde yarar var diye düşündük. Diğer rakip firmaların ağır bayiilk şartları karşında esnek olan Nike franchise şartları ise şöyle;

Bayilik şartları nelerdir?

Nike bayilik şartlarından kısa bahsedecek olursak;

Nike bayilik alarak açmak istenilen dükkan, mağazanın en az 200 m2 alanında ve kapalı alanda olması firmanın ilk tercihi. Mağazada çalışacak personel desteği veren firma en az 5 personel ile çalışmayı düşünen bayilikleri değerlendiriyor. Satış ve pazarlama faaliyetlerinde bölge müdürlüğünce denetelenecek olan mağazalar bu konularda genel merkeze bağlı olarak satış  faaliyetinde bulunacaktır. Sabit fiyatlar üzerinden kar elde edilecek olup bu fiyatllar üzerinden karı maksimize etmek firmanın önceliğidir. Mağaza dekorasyon ve dizaynında firma standartlarının yakalanması ve aynı format ve konseptte dekore edilmesi gerekli. Görsel çalışmaları yapan görsel uzmanlarını istediği şekilde dekore edilmeli. Yatırım maliyeti konusunda firma tarafından belirlenecek olan bayilik bedeli yetkililerden  öğrenilmelidir .

Diğer ağır bayilik şartları altında ezilmeyi unutun. Nike bayiliği alarak esnek bayilik şartları altında kendi işinizi kurun. Bu bayilik şartları altında Nike ürünlerini  satmak çok kolay olacaktır. Reklam ve tanıtım için sizin bir şey yapmanıza ayrıca gerek yok. Reklam desteği ve tanıtım desteği firma tarafından verilmektedir.

Sizde esnek bayilik şartları ile bilenen dünyaca ünlü dev marka Nike bayiliği alarak kendi işinizi kurabilir, Ticaret hayatınıza bir sıfır önde başlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy