Ordu Çaybaşı evlere iş veren firmalar

Ordu Çaybaşı evlere iş veren firmalar

Ordu, Çaybaşı evlere iş veren firmalar yılında vatandaşlarına ek gelir amacıyla iş imkanı sunarken, firmalar kendi bütçeleri adına da oldukça güzel atılım yapmış olmaktadırlar. 2019 yılının başlarında bütçelerinde yenilemeye giden firmalar evlere iş vererek masraflarını yarı yarıya düşürmüş bulunmaktadırlar. Evlere iş vermiş olduklarında bir personel için yapılacak olan masrafları yani yemek, yol, sigorta masraflarını ödemedikleri için büyük oranda kar elde etmektedirler.

Ordu Çaybaşında ek iş imkanı

Çaybaşı, Ordu ilinin bir ilçesi olarak yer almaktadır. Karadeniz bölgesinde yer alan Çaybaşı çok büyük bir ilçe olmadığı için ve iş imkanlarının kısıtlı olması sebebiyle çok fazla göç veren ilçelerimizden birisidir. Fındık toplayarak geçimini sürdüren vatandaşlarımız kış aylarında gelir elde edecekleri başka işlerde çalışmak amacı ile ilçe dışına çıkarak geçimlerini sürdürmek zorunda kalabiliyorlar.

Çaybaşında oturan vatandaşlarımızın belirli bir kısmı ise geçimlerini küçük ve orta büyüklükteki işletmeler sayesinde yapmaktadırlar. Çaybaşı merkez, Akbaba, Boras, Cemallı, Çağlayan, Çandır, Çay, Çayır, Çınar, Eğribel, Göksu, Gürcek, Gürsu, Hacıali, İçeribükü, İlküvez, Kapılı, Kargalı, Köklük, Kurudere, Kuşlu, Namazlı, Tekke, Yenicuma mahallelerinde oturan vatandaşlarımız için evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarla çalışmak istiyorsanız eğer onlarla iletişime geçebilir ve ek gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz.

Ordu Çaybaşı evde davetiye katlama işi
Ordu Çaybaşı evde davetiye katlama işi

Çaybaşı İlküvez’de davetiye katlama işi

Çaybaşı’nın İlküvez mahallesinde oturan vatandaşlarımız için davetiye katlama işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışmak isteyen vatandaşlarımız iletişime geçerek başvuru yapabilir ve oldukça güzel gelirler elde edebilir. İlküvez  yerleşim olarak bakıldığında yayla havası taşımaktadır. Kışları ayları ilküvez’de oturan vatandaşlarımız için oldukça zorlu geçmektedir.

Yaz aylarında ise havası oldukça serin olan bu mahalle de yaşayan halk geçimlerini sürdürebilmek için her türlü işlerde çalışmaktadırlar. Ev hanımları, emekliler ve ek iş arayan vatandaşlarımız için davetiye basımı yapan firmalar evlere davetiye katlama işi vererek aylık 1.300 lira civarında ücret ödemesi yapmaktadırlar. Davetiye katlama işi çok kolay ve pratik yapılan işlerin başında yer almaktadır. Bazen sıkıcı gelmiş olsa da bu işi yapan vatandaşlarımız aylık asgari ücret kazanma şansı yakalamaktadırlar.

Çaybaşında bez bebek yapımı
Çaybaşında bez bebek yapımı

Çaybaşı bez bebek yapımı

2019 de evde para kazandıracak işler arasında yerini alan bez bebek yapımı oyuncak dükkanlarının yanı sıra ev dekorasyon ürünlerinin satışını yapan firmalar arasında da yer almaktadır. Bez bebekler çocukların hayal arkadaşları olduğu gibi bir çoğumuzun evinin bir köşesinde yer alan güzel bir dekor ürünü olarak da kullanılmaktadır. Bez bebek yapımı zaman gerektiren ve zorlu iş grupları arasında yer almaktadır. Bu işi yapmak isteyen vatandaşlarımızın sabırlı olmalarının yanı sıra hayal güçlerinin ve el yeteneklerinin güçlü olması gerekmektedir.

Bu demek değildir ki el yeteneği olmayanlar bu işi yapamaz tabi ki bu işi yapmak için hiç bir şart aranmamaktadır. El yeteneği olmayan vatandaşlarımızın bu işte tutunmaları biraz daha uzun zaman gerektirirken yeteneği ve bilgisi olan vatandaşlarımızın daha kısa zamanda yüksek gelirler elde etmesi mümkün olacaktır. Çaybaşı ve çevresinde oturan vatandaşlarımız bu işi yapan firmalar ile iletişime geçerek güzel gelirler elde edebilir ve aile ekonomilerine katkı sağlayabilirler.

2019 de evde ek iş yaparak ne kadar kazanabilirim

2019 yılında evlere iş veren firmalar artış göstermektedir. Part time evde iş veren firmalar  sayesinde veya  evde iş imkanı sunan firmalar sayesinde oldukça güzel gelirler elde edebilir ve aile ekonomisine büyük katkı da bulunabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar yaş veya cinsiyet ayrımı yapmaksızın iş imkanı sunarken baş vuru yapan elemanların işe başlamaları durumunda işlerine gereken özen ve hassasiyeti göstermeleri beklenmektedir.

Evde ek iş yaparak ne kadar kazanabilirim sorusu en çok karşılaşmış olduğumuz soruların başında yer almaktadır. İş veren firmalar sektörlerine göre değişiklik gösterdiği için çalıştırmış oldukları elemanlara verecekleri ücretler de değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sabit bir rakam vermemiz mümkün olamayacaktır. Fakat ortalama olarak bir rakam çıkartmış olduğumuzda bu oran aylık olarak 1.500 lira ile 3.500 lira arasında değişiklik göstermektedir.

Ordu Çaybaşı evlere iş veren firmalar yılında değişiklik göstererek bir çok vatandaşı için iş imkanı sunmaya başlamıştır. Sizlerde Ordu Çaybaşı ve çevresinde oturuyorsanız evlere iş veren firmalara başvuru yapabilir ve yüksek gelirler elde etme şansını yakalayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy