Ordu evlere ek iş imkanı veren firmalar

Ordu evlere ek iş imkanı veren firmalar

Ordu ve ilçelerinde iş veren firmalar

Ordu evlere ek iş veren firmalar sayesinde bir çok öğrenci, ev hanımı, emekli ve ek iş arayışı içinde olan vatandaşımıza yüksek gelirler fırsatı sunma imkanı sağlamıştır. Ordu Karadeniz bölgesinde yer alan ve nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık otuzuncu şehri olarak bilinmektedir. Burada yaşayan halk geçiminin büyük bir kısmını tarıma dayalı olarak karşılamaktadır. Tarımsal anlamda en çok fındık üretimi yapılmaktadır. Sanayileşme bu bölgede çok fazla ilerlememiş olmasına rağmen 6 adet fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalar sayesinde halkın çoğuna istihdam sağlayan fabrikalar sırası ile şu şekilde yer almaktadır.

Doğuş çay, Gürsoy fındık, Şenocak fındık, Çamsan poyraz laminant parke, Sağra çikolata fabrikası, Altaş Yağ Sanayi A.Ş. gibi fabrikaların bulunması ile halkın bir çoğu geçimlerini buradan sağlamaktadırlar. Ordu merkez, Ünye, Akkuş, Altınordu, UlubeyAybastı, Perşembe, Mesudiye, Çamaş, Kumru, Çatalpınar, Çaybaşı, Korgan, Kabataş, Fatsa, Gököy, Kabadüz, Gülyalı, İkizce, Gürgentepe‘de oturan vatandaşlarımız için evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Sizlerde ordu ve ilçelerinde oturuyorsanız ve ne iş olsa yaparım diyorsanız bu firmalar ile iletişime geçebilir ve evlerinizde ek iş yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Ordu Çaybaşı evde keçeden kapı süsü yapımı

Ordunun Çaybaşı ilçesinde bunan firmalardan bazıları evlerinizde keçeden kapı süsü yaparak para kazanmanıza destek vermektedir. Son zamanların en gözdesi olarak görülen keçeden kapı süsü yapımı  bir çok insanın dikkatini çekmektedir. Firmalar da bundan sebep evlerinde bu işi yapacak olan elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Keçeden kapı süsü yapımı oldukça kolay ve zevkli işlerin başında gelmektedir. İşinize başlamadan önce kafanızda bir model belirlemelisiniz.

Bunun için İnternetten de yardım alabilirsiniz.Belirlemiş olduğunuz modeli taslak halinde bir kağıda çizdikten sonra ayni modeli keçenin üzerine de çizerek kesmeye başlayabilirsiniz ve daha sonra seçmiş olduğunuz modellerin içerisine elyaf koyarak edilebilir veya sadece yapıştırma ve dikiş yaparak modelinizi tamamlayabilirsiniz. Firmalar bu işi yapan elemanlarına aylık 1.500 lira civarında bir ücret ödemektedirler.

Evde yapay çiçek yapımı

Ordu merkez ve ilçelerinde oturan vatandaşları için çiçek satışı yapan bir çok firma evlere iş imkanı verirken işlerinde gerekli özen ve hassasiyeti göstermeleri gerektiğini de belirtmektedir. Çiçek satışı yapan firmalar bir çok ev hanımına ek gelir olması açısından bu iş imkanını sunmaktadır. Evlerinizde oturmuş olduğunuz yerden süs çiçekleri, gelin çiçekleri, doğumlar için yapılan çiçekler, sandık çiçekleri ve kapı süsü olarak yapılan çiçekleri yapmanız için imkan tanımaktadır.

Bu isi yapmak son derece basit ve eğlencelidir. Bu işi yaparken en çok dikkat etmeniz gereken konu ise görselliği ön planda tutmanız olacaktır. Yapmış olduğunuz çiçekleri, buketleri değişik şekillerde ve çarpıcı modellerde süslemelisiniz. Bu sayede firmalar size daha çok iş verir ve sizde daha çok para kazanmış olursunuz. Firmalar başlangıçta aylık olarak 1500 lira ücret öderken bu tutar 3.000 liraya kadar artış göstermektedir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy