Osmangazi Yıldırım Bursa evlere iş veren firmalar

Osmangazi Yıldırım Bursa evlere iş veren firmalar

Ülkemizde yaşanan işsizlik sıkıntıları sebebiyle bir çok aile ciddi boyutta geçim sıkıntısı yaşamaya başlamış ve büyük sorunlarla karşı karşıya gelmişlerdir. Bu durum iş verenler açısından da sıkıntılı bir hal almaya başlamıştır. sebebi ise işsizlik oranının giderek yükselmesi ile başlayan kısır döngüdür.

İşsizlik oldukça para dönüşü gerçekleşmiyor ve ülke zamanla krizin içerisine doğru girmeye başlıyor. Bu durumu göz önüne alan bir çok firma evlere iş vermeye başlamış ve bir çok yeteneği olan insanın para kazanmasına sebep olmuştur. Aslında düşündüğünüz zaman kriz varsa işsizlik varsa bu firmalar nasıl evlere iş verebiliyor sorusunu sorabilirsiniz kendinizce fakat şu acıdan düşünmenizde fayda var evlere iş veren firmalar bir çok konuda masraflarını düşürmüş oluyor ve aynı zamanda ürünü temini yapmış bulunuyorlar işte bu sebeple de hem firmalar kazanıyor hem de evlerine iş vermiş oldukları vatandaşları kazanmaya başlıyorlar.

Bursa il ve ilçelerinde oturan vatandaşlarına iş fırsatları doğuruyor ve evlerinde çalışmak isteyen bayanlara, öğrenciler ve ek iş arayanlara özel işler veriyor. peki bu işler neler. sandık kaplama işi, keçeden kapı süsü yapma işi, Akı bere ve eldiven örgüsü işleri gibi işleri veren firmalar bulunmaktadır. Sizde Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keleş, Kestel, Mudanya, Mustafa Kemal Paşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir’de oturuyorsanız eğer evlerinize iş veren firmalar ile iletişime geçip para kazanabilirsiniz.

Bursa Osmangazi’de evlere sandık kaplama işi veren firmalar

Osmangazi de oturanlar için bir çok firma evlere sandık kaplama işi vermektedir. Sandık kaplamak biraz emek gerektiren bir iştir. yorucu olduğu da doğrudur. Sandık kalama denildiği zaman akıllara ilk olarak büyük çeyiz sandıkları gelmektedir. Fakat bizim bahsetmiş olduğumuz sandık büyük çeyiz sandıklarından ziyade küçük süs sandıklarıdır. Bu iş eliniz alıştıktan sonra son derece basit bir iş haline dönüşmektedir.

Önemli olan dikkatli ve düzenli bir şekilde çalışmaktır. sandıkların iç ve dış kaplamasını yaptıktan sonra onların üzerlerine gösterişli şık modeller işleyerek de süslemek gerekecektir.Sandık kaplama işini veren firmalar aylık olarak düzenli bir maaş ödemesi yapıyorlar.

Genellikle sandık başına fiyat veren firmalar aylık olarak ortalama en az 1.500 civarında bir rakam çıkarmaktadırlar.

Bursa Yıldırım ilçesinde oturanlar için evlere atkı, bere ve eldiven yapım işi veren firmalar

Yıldırım Bursa‘nın en büyük ikinci ilçesidir. Yıldırım Uludağın eteklerine kurulmuş olan bu ilçe çok fazla turistin ilgisini çekmektedir. Bu sebeple uludağ için gelen bir çok misafirin bu güzel şehri hatırlamaları açısından en mantıklı hediyelik eşya olarak görülen atkı, bere ve eldiven işleri yapılmaktadır. Atkı, bere, eldiven kış aylarında vazgeçilmez olarak kullandığımız aksesuarlarımızdır.

Uludağ kayak merkezine gelen misafirleri göz önüne alarak hazırlanan bu eşya son zamanların en fazla yoğun talep alan işleri arasında görülmektedir. Firmalar ev hanımlarına atkı, bere ve eldiven işini vererek kazançlarını sürdürürken bir çok ev hanımı da evlerinde yaptıkları bu işten çok güzel paralar kazanmaktadır.

Bursa merkezde  evde ek iş veren firmalar

Bursa tarihi mekanları ve türbeleri ile dikkat çeken şehirlerimizden biridir. Sanayileşmenin oldukça çok olduğu bu il ekonomik açıdan da sıkıntı yaşamamaktadır. Turizm açısında da çok fazla ziyaret alan ilimiz. Yerli ve yabancı bir çok misafirin ilgisini çekmektedir. Bursa Osmanlı devletinin ilk başkenti olarak biliniyor. Bursa için ziyarete gelen bir çok misafir. Buranın en önemli yemeklerinden biri olan İskender kebabı da unutamamaktadırlar.

Yeşil türbe, Ulucami, Uludağ, Emir sultan türbesi, Tophane, Koza han ve Ulubat gölü en çok ilgi çeken tarihi yerlerden başlıcalarıdır. Bu tarihi mekanların unutulmaması için bir çok firma buraya gelen misafirleri için hediyelik eşya satmaktadır. Ve bunların üretimini ise evlere iş vererek yapmaktadır.

Bursa da en çok ilgi çeken işlerden bir tanesi de Havlu kenarları, havlu işlemeleri olmaktadır. İsmini saymış olduğumuz tarihi yerlerin önünde ve yakınında bulunan hediyelik eşya satan firmalar genellikle havlu kenarları gösterişli olan ürünleri ve üzerinde işlemesi olan havluların satışını yapmaktadır. Bu işi yapan firmalar bir çok ev hanımına havlu kenarı ve havlu işlemesi için iş vermektedir.

Sizde işe ihtiyacım var diyorsanız bu firmalarla iletişime geçebilir ve oldukça karlı kazançlar elde edebilirsiniz.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy