Oto yıkama bayilik paketleri

Oto yıkama bayilik paketleri

Oto yıkama bayilikleri

2019 yılı içerisinde çok sayıda vatandaşımız girişimcilik sertifikası alarak devlet destekli Kosgeb kredilerinden yararlanmaya başlamış ve kendi işletmelerini kurma yönünde ilk adımlarını atmışlardır. Kendi işini kurmak isteyen fakat ne iş yapacağına karar veremeyen ve yatırımlarına en çok kar kazancı sağlayacak olan sektör hangileri olacaktır sorusu ile bir türlü doğru adımı atamayan vatandaşlarımız için harika bir iş fırsatı olan oto yıkama bayilikleri oldukça ilerleme göstermiş ve yüksek kazançlar sağlamışlardır. Bu gün makalemizde siz değerli girişimcilerimiz için Oto yıkama bayilik paketleri hakkında bilgiler vererek sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Oto yıkama bayiliği veren firmalar hangileridir?

Oto yıkama sektörüne giriş yaparak yatırımlarınızı ün kazanmış olan ve bayilik veren firmalara yatırmaya karar vermiş olduğunuzda çok doğru bir adım atmış olacak ve yüksek karlar elde edeceksiniz. İşinizde ilerleme göstermiş olduğunuzda müşteri kapasiteniz de artış gösterecek ve bu sayede hem firma hemde siz kazanmış olacaksınız. Oto yıkama bayiliği veren firmalar aşağıda maddeler halinde sırası ile yer alacaktır.

 • Goldenwax bayilik
 • Wemax oto bakım ürünleri
 • Autowaks bayilik
 • Arexons bayilik
 • Kawax oto yıkama 
 • Carismax Car Care 
 • Aqua Car Care
 • Valewash oto yıkama
 • Meti gezici araç temizleyici
 • Dry Car Care

Yukarıda maddeler halinde saymış olduğumuz bu firmalar oto yıkama bayilikleri vererek çok sayıda girişimcimizin hayalini kurmuş oldukları işlerin peşinden gitmesini sağlamaktadır.

Goldenwax bayilik

Oto yıkama sektöründe iş kurmak isteyen girişimci vatandaşlarımız bu firma ile anlaşma sağlayarak az sermaye ile yüksek karlar elde etme imkanına sahip olacaklardır. Goldenwax bayilikleri bayilik verecekleri girişimcilerden 10.000 lira tutarında bir sermaye isteyeceklerdir. Bunun yanı sıra isim hakkı bedeli almayarak düşük sermaye ile yüksek kar marjları kazanmanızı sağlamaktadır. Dürüst ve güvenilir olan bu firma bayilik verecekleri girişimcilerden de aynı samimiyeti görmek isteyeceklerdir. Bu duruma uyum sağlayan girişimciler firmanın talep etmiş olduğu sermayeyi tamamlamış olduğunuzda işletmenizi açabilir ve yüksek karlar elde edebilirsiniz.

Wemax oto bakım ürünleri

Oto bakımı ve temizlik kimyasalları üzerine bayilik veren bu firma Alman teknolojisi ile yüksek kalite standartlarında uygun fiyat stratejisini belirterek müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarmış ve uzun yıllar boyunca kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin gözdesi olmayı başarmıştır. Wemax oto bakım ürünlerigirişimcilerinden 5.000 liralık sermaye talep ederek gerekli işlemleri tamamlamaları doğrultusunda işe başlama olanağı sağlayacağını belirtmektedir. Wemax ürünleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Fırçasız cilalı oto yıkama köpüğü
 • Lastik parlatıcı
 • Jant temizleyici
 • Motor temizleyici
 • Detay temizlik solisyonu
 • Hızlı cila
 • Oto parfümü
 • Oto bakım süsü

Autowax bayilik

Autowax oto boyama ve temizlik sistemleri üzerine çalışan bir firmadır. Bu firma kısa sürede adını duyurmayı başarmış ve çok sayıda şube açarak yüksek gelirler kazanmayı başarmıştır. Siz değerli girişimcilerimiz de oto yıkama sektöründe çalışmak istiyorsanız eğer Autowax bayiliğini değerlendirebilir ve yüksek kazançlar elde ederek yatırımızı güçlendirebilirsiniz. Firma bayilik almak isteyen girişimcilerle anlaşma sağlamış olduğunda personel desteği, eğitim desteği, yer seçimi, bölge korunması, ortak reklam, proje desteği ve pazarlama desteği vererek yükünüzü hafifletmektedir.

Arexonas bayilik

Arexons bayiliği ile yüksek kalite standartlarında hizmet verebilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu firmalar bayilik vermiş oldukları girişimcilerin her zaman arkasında olacaktır. Hizmet sunarken dükkanınıza gelen vatandaşlarımız için güler yüzlü ve sempatik olarak davranmalısınız. 30.000 euro ile işe başlayabilir ve daha yüksek gelirler kazanarak bayilik almış olduğu firmasını çok iyi yerlerde görebiliriz.

Kawax oto yıkama bayilik

Kawax oto yıkama yaparak çok sayıda müşterisinin gönlünü kazanmış olacağız. Bu firma diğer firmalara nazaran daha yüksek tutarlarda bayilik imkanı sunmaktadır. Fakat bu durum sizi olumsuz yönde etkilmemiştir. Firma çalışmak istedikleri girişimcilerinden 200.000 lira sermaye talep ederken aynı zamanda 50.000 Türk Lirası isim hakkı bedeli almaktadır. Yapmış olduğunuz yatırım ilk 6 ay içerisinde size dönmeye başlayacaktır. Yani 6 ay içerisinde yavaş yavaş kar elde etmeye başlayacaksınız. Bu altı ay sonunda daha fazla ilerleme göstererek daha yüksek tutarlarda kar payı kazanmanız sağlanacaktır. Bayilik vereceği girişimcilerin oto bakımı hakkında geniş çaplı bilgi sahibi olmasını isterken aynı zamanda işine gereken özeni göstermiş olmaları firma tarafından belirlenmiştir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy