Panço bayiliği ile kendi ayakkabı dükkânınızı açın

Panço bayiliği ile kendi ayakkabı dükkânınızı açın

Panço bayiliği ile alarak kendi işinizin patronu olun

Sektöründe lider çocuk markası olarak toptan satış sektöründe faaliyet gösteren firma 1978 yılında kurulmuştur.

37 yıldır büyük bir marka olarak halen liderliğini sürdürmekte Çocuk markası olma özelliğiyle edindiği misyona layık sürdürdüğü çalışmalarına hale devam etmektedir. Lisanslı ürünler ile birlikte kendi ürünlerinin satışının yapıldığı mağazalarında 102 mağazasıyla hizmet vermektedir. 250 yi aşkın satış noktası bulunan Panço Türkiye genelinde çocuk markası olarak liderliğini ve büyümesi devam ettirmek için bayilikler vermektedir. Panço bayilik şartları ve anlaşması ile ilgili tüm detayları başvuru yaparak firma yetkililerinden öğrenebilir Panço ile sermayenizi karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Diğer çocuk markası olan Capretto childrens shoes bayiliği sizin için bir alternatif olabilir..

Panço bayiliği şartları nelerdir

100 m2 lik kapalı alanlarda ve kalabalık il ve ilçelerde açılacak olan mağazaların tercihen işlek cadde ve AVM ler açılmasını talep eden Panço diğer mağazalarında ki dekorasyon ve dizaynın yeni açılacak kolan bayilerinde de aynı olmasını istemektedir. Banka teminat mektubu ile vadeli alımlarda kolaylık sağlamakta, peşin alımlarda ise bayilere özel indirim kolaylıkları sağlamaktadır. Ayrıca bayilere özel indirim kampanyalarıyla sezon sonu ürünlerin uygun fiyattan satılmasını ve özel ürün değişim hakkı avantajlarını bayilerine sunmaktadır. Açılacak olan tüm bayi mağazalarının m2 sine orantılı olacak şekilde aynı ürün ve konseptine sahip olması zorunluğu vardır. Merkeze bildirim yapılmadan dış alım izini verilmemektedir. Merkez tarafından onaylı olarak gerçekleştirilecek olan dış alımlarda anlaşmalı firmalardan yapılması  ve firmalardan alınan özel indirim olanakları bayilere yansıtılmaktadır.

Açılacak olan yeni bayilere verdiği destekler ise; Mağazanın dekore edilmesinden personel alımı ve eğitimine vitrin tasarımlarına kadar her türlü destek verilmektedir. Pançoya özel bilgisayar programı olan özel paket programın alınması durumunda bilgi aktarımları ve yüklemeler merkez tarafından yapılmaktadır. Reklam ve tanıtım desteği yapan firma görsel ilanları bayilerin adına yer vermektedir.

Personel, eğitim, proje, pazarlama, Ortak reklam, yer seçimi ve bölge koruması destekleri ile Panço bayiliği alarak yüksek karlı bir iş sahibi olabilir kendi mağazanızı açabilirsiniz. Lider çocuk markası güvencesi altında sermayenizi yüksek kara dönüştürebilirsiniz.

Panço yatırım maliyeti ortalama m2 başına 1000 liradır. Ortalama yatırım maliyeti ise 100 bin lira ile 120 bin lira arasında mağaza büyüklüğüne ve loksayonuna göre değişiklik gösterebilir.  % 100 kar marjı sağlayan bayilik ile yüksek karlı bir iş yapma şansı yakalayabilirsiniz. Yatırımın geri dönüş süresi 6 ila 48 ay içinde olmaktadır. Ücretsiz franchise alarak  1 ay içerisinde  kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.  Diğer yatırım maliyeti ve destekler için firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Panço bayilik iletişim bilgileri

ilgili Kişi : Nadide Şişman

Adres : Ulubaş Cad no:29 seyrantepe

Telefon : 0212 283 57 15

E-posta:info@panco.com.tr

 

Tüm bayilik veren ayakkabı firmaları ve şartları hakkında bilgi alabileceğiniz paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy