Para Kazandıran Anket Siteleri

Türkiye’den Kullanıcılar için Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Hepimizin bildiği gibi; para kazanmanın birçok yolu var. Ticaret yaparak, sıcak satış yaparak, bir satış mağazasında çalışarak, home office iş yaparak Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Son yıllarda para kazanma konusunda en çok tercih edilen yöntemlerden birisi de internet üzerinden anket doldurarak para kazanmak. Bu yöntem her geçen gün gelişmekte ve kullanımı da gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır.

Çeşitli siteler farklı konularda anketler düzenleyerek, bu anketleri dolduran kişilere belirli ödemeler yapmakta ve para kazandırmaktadır. Eğer bu sitelerden gerçekten para kazanmayı düşünüyorsanız dikkat edilmesi gereken nokta; gerçekten güvenilir ve ödeme yapan siteler bulmaktır.

Peki; En Çok Para Kazandıran Anket Siteleri Hangileridir?

Surveyspot

En popüler ve en güvenilir olan sitelerin başında gelen bir sitedir. Tek yapılması gereken; siteye üye olmaktır. Zaten siteye girip üye olduktan sonra, verilen e-posta adresine anketler gönderilmeye başlar.

5 dolardan başlayıp, 15 dolara kadar değişen fiyatlarda nakit ödeme yapılmaktadır. Kişinin gösterdiği performansa bağlı olarak; ve tamamlanan anketlere göre bu rakamın yükselmesi de mümkündür.

Survey Savy

Popüler olan bir başka anket sitesidir. Anketlerin eksiksiz bir biçimde tamamlanması durumunda 20 dolar ödeme yapar. Ayrıca sitenin bir de referans sistemi bulunmaktadır. Yani referans gösterdiğiniz bir kişi de anketleri tamamlarsa, ayrıca 2 dolar daha kazanma durumu söz konusu.

Toluna

Popüler olan sitelerden bir başkası. Bu sitede tamamlanan her anket için 5 dolarlık bir ödeme gerçekleştirilir. Ödemeleri PayPal yöntemi ve e-posta ile yollanan çekler ile almak mümkün. Site ile ilgili olarak bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken konu; sürekli olarak üye kaydının yapılmamasıdır. Üye olmak için referans bulmak veya sitenin üyelik linklerini araştırmak gerekiyor.

American Consumer Opinion Panel

Anket doldurarak para kazandıran bir başka sitedir. Tamamlanan her anket için 4 dolar ile 25 dolar arasında değişen bir ödeme yapılır. Fakat çekler anketin tamamlanmasından dört hafta sonra gönderilir.

Fikir Pazarı

Türk anket sitelerinden birisidir. Tıpkı diğer sitelerde olduğu gibi, ilk önce üye olup; daha sonra anketleri doldurmak yeterli. Diğer anket sitelerinden farkı; doldurulan her anket için puan veriliyor ve bu puanları ister ödüle, ister nakit paraya çevirme şansı oluyor.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy