Part time evde iş veren firmalar ve şartları

Part time evde iş veren firmalar ve şartları

Evlere part time iş veren firmalar ve güncel ilanları

Evde ek iş yapan ve zamanı az olan kişilere Part time evde iş veren firmalar ve şartları hakkında güncel bilgilere yer verdik.  Tam zamanlı ve günün her anı çalışamayan ev hanımları tarafından daha çok tercih edilen part time iş imkanları, birçok ailenin ek gelir elde etmesini sağlamaktadır. Sizde evinizde günün bir kaç saati boş zamanınız var ise, part time iş veren firmalara başvurarak, ek iş sahibi olabilirsiniz.

Evde part time ek iş imkanları

İnsanların boş zamanlarını değerlendirmek istedikleri ve ek gelir olması amacı ile evde part time iş imkanlarına başvuru yapmaları son dönemlerde artış göstermiştir. Bu artışın sebebi öncelikle ülkemizde yaşanılan ekonomik sıkıntının yüksek oranda aile ekonomimize gölge düşürmesi ile meydana gelmektedir. Ülke içinde yaşanılan bu kriz hayatımızın her anına girmişken ek gelir getirecek iş imkanlarına başvuru yapmamak olmazdı. Bu devirde tek maaş ile özellikle de asgari ücret alarak evini geçindirmeye çalışmak oldukça zorlu bir durumdur. Bu sebeple aile fertlerinde anne ve babaların çalışması zorunlu hale gelmiş gibi bir durum ortaya çıkmaktadır.

Çocukların küçük olmasından dolayı veya sağlık sebeplerinden dolayı çalışamayacak olan eşlerin evlerinde çalışmaları için ek iş imkanı sunan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalara başvuru yaparak part time iş imkanına sahip olacak vatandaşlarımız aile gelirine katkı sağlamış olacak ve daha rahat bir şekilde geçimlerini sürdüreceklerdir. Bu gün makalemizde siz değerli okurlarımız için Part time evde iş veren firmalar ve şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Evlere part time iş veren firmalar

Part time iş denildiği zaman akıllara öncelikli olarak öğrenciler gelmektedir. Genellikle öğrenciler daha rahat okumak ve eğitim masraflarını çıkara bilmek için okullarında geçirmiş oldukları zamanların dışında yani boş kalmış oldukları zamanlarda çalışmak için bir çok firmalara başvuru yapmaktadırlar. Bu firmalar genellikle dışarıda çalışılacak olan işlerdir. Yani bu firmalar genellikle anketörlük, garsonluk, çaycılık, şoförlük, satış danışmanlığı gibi işler olarak bilinmektedir. Fakat bu klasikleşmiş olan işlerin dışında evde yapılabilecek olan part time işlerinde oldukça yoğunluk gösterdiğini dile getirmek isteriz. Evde yapılabilecek olan işlerin başında İnteret üzerinden yapılan anketörlük işleri gelmektedir.

Anketörlük dışında sosyal medya reklamları, sosyal medya üzerinden satış danışmanlığı gibi işler yer almaktadır. Aynı şekilde internette makale yazarlığıda son dönemlerin en kolay para kazandıran işleri arasında yer almaktadır. Kozmetik ürünlerinin danışmanlığını yapmak, takı tasarımcılığı yapmak, dikiş nakış işi yapmak, örgü işi yapmak ve ev yemekleri işi yapmak son derece rahat ve güzel para kazandıracak iş grupları arasında yer almaktadır. Saymış olduğumuz bu iş fikirleri ile part time iş çalışanlar aylık olarak en az 2.500 lira ve 3.250 lira arasında bir ücret kazanmanızı sağlayacaktır.

İnternet üzerinden yapılan anketörlük işleri

Part time evde iş veren firmalar arasında yer alan anketörlük firmaları sanal alemde yani internet üzerinde anketörlük işleri verilmektedir. Bu işin adını duyduğunuz zaman veya araştırdığınız zaman gerçekçiliğine inanmayabilirsiniz. Veya bu şekilde para kazanılır mı diye düşünebilirsiniz. Fakat evde oturduğunuz yerden bilgisayarınızın ve internetinizin yardımları sayesinde bu işi yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde part time iş veren anket firmaları önceki yıllarda kapı kapı dolaşacak veya günde 100 anket dolduracak elemanlara ihtiyaç duyarken son zamanlarda internet üzerinden anketörlük işine yoğunlaşmışlardır. Tabi evde ki anketörlük işi ile internette part time yapılan anketörlüğün kazanç olarak ta farkları vardır.

Evde part time anket doldurma işi

Bunun en büyük sebebi ise daha kısa zamanda daha çok anket doldurulmuş olmasına bağlamaktadır. Üstelik artık insanlara güven olmadığı için yanımıza veya evimize sizinle kısa bir anket yapabilir miyiz diyerek yaklaşan insanlara direk kapımızı kapatırız veya hiç cevap vermeden yolumuza devam ederiz. İşte anket firmaları da bu durumda olumsuz sonuçlarla karşılaşmış oldukları için sanal anketörlük işinden daha olumlu sonuçlar almış ve bu yönde ilerleme göstermişlerdir. Anketörlük işini yapmak isteyen vatandaşlarımız için hiç bir şart yoktur. Yani bu işi yapmak isteyen vatandaşlarımızın başvuru yapmaları yeterli görülecektir. Okuma yazması olan ve evinde internet ve bilgisayarı bulunan tüm vatandaşlarımız için ideal bir part time işolarak görülmektedir.

  • Evlere parça başı part time iş veren firmalar arasındaki fason şirketlerden bazıları günün belli saatlerinde çalışanlara part time iş vermektedir.

Sanal anketörlük yaparak kazanacağınız paranın ne kadar olacağını merak ettiğinizi biliyoruz. BU sebeple bu konu üzerinde özellikle durmak istiyoruz. Part time anket doldurma işi başına yapılacak ödeme firmadan firmaya değişiklik gösterecektir. Firmalar dolar üzerinden bir rakam çıkartırken son dönemlerde doların artış göstermesi ile ödeme şekli Türk Lirasına göre hesaplanabilir.

Genellikle en az anket başına en az 5$ veren firmaların yanı sıra 20 ve 30 $ arasında ödeme yapan firmaların da olduğunu bilmenizi isteriz. BU rakamları örnek vererek açıklamamız gerekirse ortalama anket başına 15$ veren bir firmanın aylık 100 anket başına vereceği rakam şöyle olacaktır. 15*3,7867= 56,8005 TL yani 15 doların günlük kura göre hesaplamasını yaptık ve 56,8005 Türk Lirasına ulaştık Şimdi bu rakamı 100 anket ile çarpalım 56,8005*100=5.860 lira olacaktır. Tabi bu rakamı verecek olan anket firmasına ulaşmanız çok zor olabilir bu sebeple aylık en az 1,500 lira ile 2,500 lira arasında sanal anket yaparak para kazanmanız mümkün olacaktır.

part-time-sosyal-medya-ek-iş
part-time-sosyal-medya-ek-iş

Sosyal medya reklamcılığı

İnternet üzerinden yapılan sosyal medya reklamcılığı son dönemlerde en çok tercih edilen part time işleri arasında yer almaktadır. Sosyal medya reklamcılığı yaparak para kazanmak istediğinizde milyonlarca insana ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Google başta olmak üzere diğer arama motorları ve sosyal medya hesapları Facebook, Instragram, Twitter, Youtube gibi alanlarda reklam yaparak para kazanabilirsiniz. Sosyal medya da reklam yaparken başlıklara çok fazla önem vermelisiniz. Reklam başlığınız ne kadar dikkat çekerse o kadar çok tıklanır ve sizde o kadar çok kazanırsınız. Bunun dışında doğru zamanda ve doğru yerde paylaşım yapmanız da çok etkili olacaktır. Trend olan konuları takip ettiğinizde ve bu konular üzerinde durarak reklam yapmış olduğunuzda çok daha güçleneceksiniz.

Part time ek iş yapan ve bu yöntemle para kazanan kişilerin en çok tercih ettikleri işlerden biri de sosyal medya ve internet reklamcılığıdır. Görsel paylaşımlara oldukça önem vermelisiniz. Kullanıcılar ile iletişim halinde olmanız sizin için çok önemli olacaktır. Kopyalama yapmadan paylaşımlarda bulunun ve formlar oluşturun bunların dışında sürekli takipte bulunmanız da sizin kazancınıza kazanç ekleyecektir. Bu işe ilk girmiş olduğunuz zamanlarda büyük paralar kazanamayabilirsiniz. Fakat ilerleme gösterdikçe kazancınızda da artış olacaktır. Ortalama olarak rakam belirlediğimizde aylık olarak en az 2.500 ve 3.000 lira arasında bir ücret kazanma şansınız olacaktır.

Sosyal medya üzerinden satış danışmanlığı

2019 yılında en çok konuşulacak olan işlerin başında gelen sosyal medya hesapları üzerinden yapılan satış danışmanlıkları olacaktır. Facebook hesaplarınız üzerinden veya Instagram hesaplarınız üzerinden anlaşmalı olduğunuz bir firmanın ürünlerini tanıtarak satışlarını gerçekleştirmiş olduğunuzda güzel paralar kazanma şansını yakalayacaksınız. Bu işe ilk başladığınızda yapmanız gereken takipçi toplamak olacaktır. Ne kadar çok takipçiniz olursa siz de o kadar çok kazanırsınız. Daha sonrasında ise üye toplamak da size kazandıracaktır.

Part time olarak Ne kadar çok ürün satarsanız ve sattırmış olursanız priminiz yükselecek ve geliriniz artacaktır. Her türlü firmanın her türlü ürününü tanıtabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler için firmalar yaş veya cinsiyet sınırı koymamaktadır. yediden yetmişe herkesin yapabileceği bu iş çok kolay ve çok basittir.

Mutlaka siz uygun part time iş veren bir firmaya ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde gezinmeyi seviyorsanız eğer bu iş tam size göre ilk başlarda ortalama olarak kazanacağınız rakam 1.500 lira iken daha sonralarında bu rakam artış gösterecektir. Tabi ki vermiş olduğumuz bu rakamlar kesin rakamlar değildir. Yani sizin performansınıza göre artış veya azalış gösterecektir.

Evde part time makale yazarlığı işi

Evinizde para kazanmak kısıtlı zamanınız var ise, part time makale yazarlığı tam size göre bir iştir. İnternet üzerinden makale yazarlığı son dönemlerin çok fazla tercih edilen işleri arasında yer almaktadır. 2019 yılının ek gelir getirecek işleri arasında en çok tercih edilecek olan ve en çok para kazandıracak olan işleri arasında makale yazarlığı da yer almaktadır. Makale yazarlığı konusundan konusuna göre değişiklik göstermektedir. Bu işi yapmaya başladığınızda çok keyif alarak yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Sıcacık evinizde oturarak para kazanmak bu işin en çok keyif veren taraflarından birisidir. Part time makale yazarlığı işinden alacağınız ücret firmadan firmaya değişiklik gösterecektir. Kelime sayınıza göre ücret verilirken 100 kelimeye 1 Türk lirası verilirken yazmış olduğunuz kelime artış gösterdikçe alacağınız ücret de değişiklik gösterecektir. Bu rakamları ortalama olarak hesaplamış olduğumuzda aylık olarak en az 1.000 lira ile 2.000 lira arasında değişiklik gösterecek ücrete sahip olacaksınız.

Sizde evinizde belirli saatler arasında ek iş yaparak part time iş veren firmalara  başvuru yapabilir ve evde part time iş ilanları sayesinde para kazanabilirsiniz. Eve part time iş veren firmalara hemen başvurabilir ve ekonominize katkı sağlamaya başlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy