Pierre Cassi Bayiler Arıyor

Pierre Cassi Bayiler Arıyor

Pierre Cassi Bayilik veriyor

Pierre Cassi Erkek giyim sektöründe Franchise vermektedir. Türkiye ve Avrupada bayilikler verecek olan Pierre Cassi bayilik başvurularını mail adreslerinden yetkililere ulaşarak yapabilirsiniz. İngiltere’den Dubai’ye kadar birçok dünya ülkesine ihracat yapan firma Türkiye de ürünlerini tüketicisiyle buluşturmak istiyor. İyi giyinmek isteyen beylere farklı stil sunarak tarzlarına tarz katmaya ve zengin kreasyonlarıyla kendi kişiliklerini yansıtacak stilde giyinmelerine yardımcı olmaktadır.

Pierre Cassi hakkında

Hüseyin Ural tarafından 1965 yılında İstanbul’da açılan firmanın günümüzde 100 ‘e yakın satış noktası bulunmaktadır. Erkek Moda trendine yön veren ve adını Erkek moda dünyasına yazdıran firma  Türkiye Kıbrıs ve Avrupa’ da Erkek giyim Consept mağaza olarak bayilikler verecektir.  Yarı bayi, Outlet bayi, Tam bayilik ve Bağımsız satış Corner bayi çalışma sistemleri bulunan firmanın istediğiniz konspete uygun olacak şekilde bayilik alarak sermayenizi kazanca  dönüştürebilirsiniz. Bayilikler verecek olan Pierre Cassi yatırımcılarına her konuda destek olmaktadır. İşe alınan personel ve eğitimleriyle ilgilenerek mağaza müdürlerinize kadar istihdam sağlamaktadır. Vitrin ve görsel çalışmaları firmanın uzman ekibi tarafından yapılmakta yapılan değişik görseller le mağaza dinamizm yakalanmasına destek olunmaktadır. Düşük yatırım maliyeti ile Bayilik veren firmalar sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bayilik alarak sizde kendi mağazanızda Pierre  Cassi ve Wingsmen marka tabelasıyla hizmet verebilir, müşterilerinizin beğenisi kazanabilirsiniz. Tam bayii sistemiyle Erkek giyim mağaza zincirlerine her gün yenisini ekleyen firma ile anlaşarak sizde düşük yatırım maliyetleriyle yüksek kazançlı  franchise alabilir kendi işinizi patronu olabilirsiniz.

Bayilik şartları

% 50 kar marjı bırakan bayiliklerin açılacağı yerler en az 80 m2 ve üstünde olmasını istemektedir. Bayilerini yürüyüş yollarında insan yoğunluğunun olduğu işlek caddelerde olmasını talep eden firma peşin ve teminatlı çalışma sistemiyle bayiler vermektedir. Reklam katılım payı talep etmemektedir. Bayiler birçok reklam ve ekipmanlardan yararlanacaktır.

Güvene dayalı bayilik sözleşmesi yaparak erkek giyim mağazası açmak isteyen bayilerden istenen şartlar; AVM içinde veya işlek ana cadde üzerinde ön cephesi 5 metre ve görünür olan 150 m2 ve tavan yüksekliği 250 cm katlı mağazaların olması durumunda en az  80 m2/ kat alanına sahip olması, bulunduğu lokasyonda alışveriş potansiyeli yoğun arterde olmasını istemektedir. Mağazanın iç dekorasyonu erkek giyim konseptine uygun olarak düzenlenmesi ve askılama ve raflama sistemleri ve firmanın standart mağazacılık mağaza konforuna uygun ve alt yapıya sahip olması istenmektedir.

Pierre Cassi bayilik iletişim bilgileri Bayilik, corner satış yapmak isteyenler bayilk şartlarını görüşmek üzere aşağıdaki bilgilerini paylaştığımız firmanın iletişim bilgilerinden yetkillierle görüşme talep ederek mail atabilirler.

Pierre Cassi Bayilik İletişim bilgileri

Adres: Türkeli Caddesi Mağbeyinci Yokuşu No:22 Beyazıt/ İstanbul

Tel: 0212 458 2525

Tel: 0212 233 09 10 Osmanbey/ İstanbul

Mail: info@wingsmen.com

info@pierrecassi.com

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy