Pınar su bayilik şartları ve başvurusu

Pınar su bayilik şartları ve başvurusu

Su dağıtım dükkanı açmak için Pınar su bayiliği nasıl alınır?

Su insan için vazgeçilmez bir madde. İnsan vücudunun dörtte birinin sudan oluştuğunu biliriz. Bu kadar gerekli bir madde olan su günlük yaşamımızda yaptığımız egzersizler, gece uykusu ve düzenli beslenmemizde yaşamsal önem sahip. Yeterli su alımımızın karşılanması için günde 3 litre su almayı beslenme uzmanları tavsiye etmektedir. Ama günlük hayatımızda bazen su içmeyi unuturuz. Su içmeyi unutmamalı vücudumuzdan terle beraber çıkan suyu yerine koymalıyız. Yeterli su içemeyen kişilerde çeşitli rahatsızlıklar görülmektedir. Zaten doktorlar da su içmeyi ihmal etmememizi ve vücudun su kıtlığı çektiğinde hastalıklara davetiye çıkardığımızı her defasında belirtmektedir.   Vücudumuz için gerekli olan ve bu kadar önemli olan suyun temiz ve kaliteli olması için uğraşan su firmaları suları doğal kaynaklarından doldurarak soframıza kadar getirmektedir. Pınar su gün içinde gerekli su alımımızı desteklemektedir. Pınar suyun farklı ebatlarda ambalajları vardır. 19 lt lik damacana sudan 0,5 lt lik pet şişeye kadar çeşitlilik arz eden Pınar su her zaman yanımızda bulundurmaktayız.

Pınar su günlük su ihtiyacımızı karşılamak için  pet şişelerde ve 19 litrelik damacana şişe olmak üzere çeşitli ambalajlarda ürünleri ile tüketicilere sunulmaktadır.

Pınar suyun kolay ve hızlı tüketim için 0,33 L ve 0,75 L cam şişelerden 0,33 L, 0,5 L, 1 L ve 1,5 L, 5L, 10 L, aile boyu şişeler ve evde ve ofiste kullanmak için 15 L cam Damacana ve 19,0 L damacanaları içeren geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Pınar su perakende ve restaurantlar dahil olmak üzere pek çok satış noktasından temin edilebilir.

Ayrıca eve ve ofise hizmet seçeneği ile de temin edilmektedir. Pınar su size ve ailenize yüksek kaliteli, sağlıklı ve bütçeye uygun fiyatlı ürünler sunarak vücudunuzun gün boyu doğru çalışmasına yardımcı olur. 444 99 00 müşteri hizmetlerinden su siparişi verebilir, bulunduğunuz bölgeye bakan su dağıtım bayiliği tarafından istediğiniz adrese damacana suyunuzun nakliyesini yaptırabilirsiniz.

Pınar su bayilik şartları nelerdir

Su bayiliği veren su markalarından olan Pınar Su firması Bayilik şartları ve iletişim adreslerinden ulaşacağınız yetkililer ile anlaşarak sizde Pınar su dağıtım dükkanı açabilirsiniz.

Bayilik veren firmaların özellikle su firmaların şartları birbirinden farklılık göstermektedir. Genel şartları ise dükkanın metrekaresi ve park araç yeri ile damacana suların istiflenmesi için depo gerekliliğidir. Genel itibariyle açacağınız su dağıtım dükkanınızın 20 m2 lik bir  dükkan olmasına özen gösteriniz. Dükkan açacağınız bölgedeki kiralık dükkanlara sahibinden.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Müşteriler tarafından en çok tercih edilen Pınar suyun tercih edilmesinin sebebi ise şunlar.

Kaynaktan suların dolum aşamasına kadar Pınar kalite güvencesi ile her türlü testlerden geçiriliyor. Yapılan fiziksel kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerden sonra dolum aşamasına geçiliyor. Bu şekilde pırıl pırıl bir kaynaktan akan saf sular ile Pınar kalitesi ile içimine doyulmaz doğal suya erişiliyor.

Pınar su bayilik şartlarını öğrenmek için Pınar su resmi internet sitesinde iletişime geçebilirsiniz.

Pınar Su Bayilik iletişim


Pınar Su San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürlük

Tel: 0232 436 52 50 Fax: 0232 436 56 80
Kemalpaşa Asfaltı No:4 35060
Pınarbaşı /İZMİR

Pınar Su İstanbul Ofisi
Tel: 0212 332 16 01 pbx Fax: 0212 332 16 06
Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii 80670
Ayazağa/ İSTANBUL

Pınar Su Ankara Ofisi
Tel: 0312 294 92 50 Fax: 0312 294 93 46
G.M.K Bulvarı Ali Suavi Sok. No:11. Maltepe /ANKARA

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy