Puma bayiliği nasıl alınır?

Puma bayiliği nasıl alınır?

Puma bayiliği alarak kendi mağazanızı açın

Spor sektörünün dünya genelinde ünlü isimlerinden olan Puma 1924 tarihinde Almanya’da Rudolf Dassler tarafından kurulmuştur. Adidas’ın kurucusu olan Adolf Dassler ile  kardeş olan ve diğer spor markalarında iki önemli marka olan Puma ve Adidas markalarının sektöründe öncü iki markanın olması tesadüf değildir. Dünya çapında 80 den fazla ülkede çeşitli ürünleriyle hizmet veren marka 3200 den fazla çalışanı ile kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Spor ürünleri denilince ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Puma spor ayakkabıları, spor giyim ve aksesuarlarından oluşan çeşitli ürünlerinin kalitesi tartışılmazdır. Kalite ve rahatlıkla anılan Puma Gençler tarafından tercih edilen diğer rakip markaların arasında fark yaratmaktadır. Kaliteli ürünlerinin fiyatlarının da uygun olması tercih edilmesinin bir diğer önemli faktörüdür.

Ayakkabı sektöründe spor ürünlerinden oluşan ve spor ayakkabı satmayı düşündüğünüz bir mağaza açmak istiyorsanız Puma ilk tercihleriniz arasında olmalıdır. Zengin ürün çeşitleriyle her yaştan kesime hitap edebilmek ve kaliteli spor ürünleri satmak istiyorsanız Pumadan bayilik alarak kendi mağazanızı açabilirsiniz.

Puma web sitesi üzerinden ürünleri inceleyebilir, sipariş vererek kredi kartınızla kapıdan ödeme yapabilirsiniz. Potansiyel müşteri kitlesi oldukça geniş olan bu marka çalışarak avantajlarından yararlanabilirsiniz. İnsanlar tarafından bu kadar çok tercih edilen ve piyasada Pazar ağı yaygın olan marka edilen bir marka ile çalışarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Adidas bayiliği alarak kendi işinizi de kurabilirsiniz.

Bayilik şartları nedir?

Bayilik şartları ile ilgili iletişim bilgilerini paylaştığımız firmanın yetkilileri ile görüşerek bilgi edinebilirsiniz. Yatırım yapmayı düşünen ve ayakkabı sektöründe ileriye dönük hedefleri olan girişimciler yetkililerle yapacakları bayilik şartları hakkında ilk elden öğrenecekleri bilgiler ile daha istikrarlı ve doğru adımlar atabilirler.

Sizde Puma bayiliği alarak ayakkabı mağazası açmak istiyorsanız Puma bayiliği hakkında yetkililerle ile görüşerek yatırım bilgilerinden verilecek desteklere kadar her detayı öğrenebilir buna göre yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Yatırım yapacağınız alan ile ilgili daha detaylı bilgiler alarak sektöründe öncü bir marka ile çalışarak bu markanın sağlayacağı avantajlar ile ticaret hayatınızda daha emin ve güvenilir adımlar atabilirsiniz.

Özellikle gençler ve spora düşkün olan kişiler tarafından tercih edilen firma ile iletişim geçerek bayilik hakkında görüşebilirsiniz.

Puma İletişim Bilgileri

Adres: Talat Paşa Cad. No:5 K:4 / Levent, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa 212 999 10 20

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy