Rize Evlere İş veren Firmalar

Rize Evlere İş veren Firmalar

Rize ek iş veren firmaların tanıtımı ve ulaşımı

Rize de ikamet etmekte olan okurlarımız için bu  yazımızda Rize Evlere İş Veren Firmalar adlı saatlerce internet aramaları yaptıran, para kazanmanın, bir  işe mensup olmanın,sağlanması gereken istihdamın nasıl ne şekilde ve nerede olacağını anlatan sıkıcı düz bir yazı ile karşınıza çıkmıyoruz.

İnsanların çoğu maalesef alternatif yöntemler aramak yerine alışılagelmiş,kalıplaşmış düşüncelerin mahkumiyeti altında o kader sanılan işsizliğe çok üzücüdür,kendilerini fütursuzca kaptırmaktadırlar.

Gel gelelim günümüzde artık o içinde bulunmaktan çok sıkıldığımız dar kalıplardan kurtulmanın bir çok yöntemi mevcut.

Nelerden bahsedeceğiz bu yazımızda?

Rize Evlere İş Veren Firmalar başlıklı bu yazımızda evinde bütün gününü ev işleri ile harcayan yada o işleri ‘ yapacak başka bir işim yok ki! diyerek bütün bir gününe yayan kadınların aslında sosyal,aktif bir şekilde hatta iyi paralar kazanarak bir işe sahip olabileceklerinden,üniversite hayatına devam ederken derslerinden vakit bulamayan part yada full hiç bir işte aktif olamayan öğrencilerin boş vakitlerinde evinde,yani kendini en özgür hissettiği ortamda para kazanabileceğinden,mahalle baskısından bunalan,ataerkil bir toplumda ‘kadın çalışmaz ‘ sığlığına mahkum edilen kadınlarımızın,hal-i hazırda mevcut bir işe sahip olan fakat kazancıyla hayatını idam ettiremeyen bireylerin ekstra bir gelir kapısı sahibi olmalarından bahsedeceğiz.

Nasıl mı ? İlk örneğimiz Rize denildiğinde akla gelen ilk şey olan çay! Zaten çay üreticiliği yapıyoruz ve başka bir seçeneğimiz yok karamsarlığını kafamızdan atarak başlıyoruz ilk olarak.Evet çay Rize’nin veli nimeti ve artık size daha çok alternatif kazanç kapıları açacak .

Rize Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde çay tüketimi farkılıklar göstermektedir. Gerek demlik poşet,gerek sallama poşet çay olarak tüketilen çaylar üretici firmalar tarafından dolumunun yapılması sırasında yine o  firmalara mali yük olarak yüklenebiliyor. Özellikle hijyen esasına dayanarak bu dolumları evlerde sizlere yaptırıp hem mali giderlerinden kısıyorlar hemde istihdam sağlıyorlar.

Nasıl olduğu konusuna gelirsek;firma size poşetlemeniz gereken çay miktarını,poşetleri ölçü esaslarına harfiyen uymanız için hassas kantar da dahil olmak üzere bütün ekipmanı sağlıyor.

Sizde poşetleme ve dikim işlerini daha öncede belirtiğimiz üzere hijyenik bir ortamda titizlikle gerçekleştiriyorsunuz.neden titizlik bu kadar hassas?

Çünkü gıda sektöründe her numune de olduğu gibi paketleme işleminde de hijyen esası çok öneli bir rol oynuyor firmanın almış olduğu bu riski suistimal etmemek sizin en büyük sorumluluğunuz haline geliyor.

Rize evde yapabileceğiniz ek işler

Sadece Rize merkezde mi ikamet etmek gerekiyor derseniz,hayır ! Rize merkez ve ilçelerinde yaşayan herkes bu iş imkanlarından yararlanabiliyor.

Bir diğer evde maddi kazanç sağlama yöntemi olan evde kına paketleme işinden de bahsetmek siz okurlarımız için Rize Evlere İş Veren Firmalar 2019 adlı yazımızda çok faydalı olacağını düşündüğümüz alternatif bir kazanç kapısı olacaktır.

Yine evinizde evin vermiş olduğu o güven ortamında hiç bir yöneticinizin size mobbing uygulamasına maruz kalmadan para kazamaya başlayabileceksiniz.

Anadolu’nun vazgeçilmez kültürel geleneklerinden biri olan kına hala çok fazla kişi tarafından çeşitli  organizasyonlar için tercih edilmektedir.

İşte bu talebi karşılamak için ve akabinde kazanç sağlamak için devreye siz giriyorsunuz.Kınalar belli bir miktarda sizlere teslim ediliyor.

Kınaları paketleyeceğiniz ekipmanlarla(kına poşeti,kurdela vs.) evinizde kınaları sağlamlığından emin olacağınız bir şekilde paketleyip dağıtıcı firmaya teslim ediyorsunuz ve böylelikle onların iş yükünü azaltıp,kendinize bir gelir kapısı daha oluşturmuş oluyorsunuz.

Rize ek iş veren firmalara nasıl başvuru yaparım?

Peki ben nasıl başvuruda bulunacağım nasıl bu yazılanlara sahip olacağım diyorsanız süreç şu şekilde işlemektedir.

Öncelikle kendinizde ki potansiyeli keşfedip hangi alanda başarılı olabileceğinizi belirleyeceksiniz. Sonrasında da size bu işte destek olabilecek arkadaşlarınızla,eşinizle,dostunuzla, akrabalarınız ile kendinize bir ekip  kuracaksınız ve takım ruhu ile çalışacağınıza  inanacaksınız.

Son olarak ta bu yazımızın altına bulunan bölüme adınızı, soyadınızı, e-mail bilgilerinizi ve seçmek istediğiniz iş türünü yazmalısınız.bu sayede firmalar sizinle iletişime geçecektir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy