Samsun evlere iş veren firmalar

Samsun evlere iş veren firmalar

Samsun evde ek iş ilanları

Karadeniz bölgesinde bulunan Samsun 1.5 milyona yaklaşan nüfusu ile Karadeniz bölgesinin en kalabalık ilidir. Yoğun olarak tarım ürünlerinin yetiştirildiği büyük arazilere sahip olan Samsun tütünü ile meşhur olan bir ilimizdir. 19 mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Ladin, Kavak, Salıpazarı, Terme, Tekkeköy, Vezirköprü ve Yakakent olmak üzere  on yedi tane ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin her birinde ev hanımlarına iş veren firmalar bulunmaktadır.

19 Mayıs 1919 yılında Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurtuluş savaşını başlatmak için geldiği Bandırma vapurunun sergilendiği il merkezinde yılda binlerce vatandaşımız tarafından ziyaret edilmektedir. Şehir merkezindeki Amazon kadınlar heykelleri de son derece dikkat çekmektedir.

Son zamanlarda insanlar ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmakta ve ekonomilerini düzeltmek için ek kazanç sağlamak için değişik uğraşlar aramaktadır. Bu konuda bayanların en çok tercih ettiği işlerin başında evde ek iş yaparak para kazanmanın yıllarını aramaktadırlar. Günlük yaşantımızdaki ihtiyaçlar, kredi ve kredi kartı borcu gibi sıkıntı çekenlerin en çok rağbet gösterdiği işlerden birisidir. Bu konuda bir çok iş dalında evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Önemli olan sizin hangi işi yapabileceğiniz ve o işten kazanabileceğiniz paranın ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamıyacağıdır.

Bulunduğunuz bölgede evde çalışarak ek iş yapan bayanların hangi işleri tercih ettiğini araştırmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu sektörde en çok talep gören işlerin başında ambalajlama işleri gelmektedir. Genel itibari ile bütün bayanların kolaylıkla yapabileceği iş türleridir ve herhangi bir makine ve teçhizata gerek yoktur. Samsun’da davetiye ve kutu katlama işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Samsun hediyelik eşya işi

Evde çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen bayanların tercihlerinden biriside  evde hediyelik eşya hazırlamaktır. Genel itibari ile her bayanın yapabileceği türden bir iştir. Parça başı olarak bir ücretlendirmenin yapıldığı işten ne kadar kazanacağınız sizin elinizdedir. Günde kaç saat ayırabildiğinizle orantılıdır. Samsun ilinde bandırma vapuru figürlü birçok hediyelik eşya satılmaktadır.

Buzdolabı süsünden küçük gemi şeklinde oyuncaklara bir çok ürün çeşidinden istediğinizi yaparak para kazanabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki bir çok farklı bölgedeki hediyelik eşya satışı yapan dükkanlarla konuşarak bu işi rahatlıkla bulabileceğiniz gibi internet üzerinden araştırdığınızda bir çok firma tarafından bu ürünlere benzerlik gösteren hediyelik eşya yaptıran firma bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bu tür iş veren firmalara başvuru yapmadan önce eğer oluşturabiliyorsanız ailenizden, arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan oluşturabileceğiniz küçük guruplar iş bağlantısı yapmanızda size büyük ölçüde avantaj sağlayacaktır..

Firma tarafından size kargo ile gönderilecek ürünlerin birleştirme veya yapıştırma gibi işlemlerin tarafınızdan yapılmasından sonra tekrar tarafınızdan kargoya verilerek teslimatın yapıldığı bu tür işlerden güzel paralar kazanarak aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Samsun evde kına paketleme işi 2019 yılının en popüler işlerindendir.

Havza evde iş veren firmalar

İnsanların geçim derdine düştüğü şu günlerde malesef aldığı maaşlarla ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanmaktadır. Ailesinin ihtiyaçlarını bir nebze de olsa rahatlatmak için ek kazanç getirecek bir iş aramaktadırlar. Bu konuda bayanların en çok tercih ettiği iş kolu ise evde çalışarak para kazardıracak ek işlerdir.

Birçok bayan bu tür işlerle aile ekonomisine katkı sağladığı gibi sadece bu tür işlerle ailesini geçindiren insanlara rastlamamız mümkündür. Samsun ilinin güzel ve sakin bir ilçesi olan Havza sıcak su ve romatizmal hastalıklara iyi gelen kaplıcalarıyla tüm Türkiye’ye adını duyurmuştur. Bu ilçeye kaplıcalardan şifa bulmak için yılda binlerce insan gelmekte ve ilçe halkının geçim kaynaklarından birisi haline gelmektedir.

Sizde bu fırsatı değerlendirerek para kazanabilirsiniz. İnsanların hamamda kullandığı hamam takımları veya lif örerek para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden bir çok tekstil firması tarafından evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara hamam takımları işlemeciliği işi gönderilmektedir. Sizde isterseniz bu tür firmaları internetten araştırarak bu işi yapabilir ve aile ekonominize ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Havza’da bulunan kaplıcalara gelen insanların ihtiyaçlarını karşıladıkları bu tür ürün satan bir çok dükkan bulunmaktadır isterseniz bu dükkanlarla iletişime geçerek de ürettiğiniz ürünleri veya dükkanlardan alacağınız siparişleri yaparak da para kazanmanız mümkün. Bulunduğunuz bölgedeki bu tür işletmeler her zaman evde çalışarak para kazanmak isteyenlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız bölgenizdeki bu tür işletmelerle iletişime geçmelisiniz.

Samsun tütün sarma işi veren firmalar

İnsanların sağlığına büyük zararlar veren tütün ve tütün ürünlerini kullanmayı tavsiye etmesekte, milyonlarca insanımız tütün ve tütün ürünleri kullanmaktadır. Son zamanlarda insanların geçim sıkıntısı çekmesinde belkide en büyük etkenlerden birisidir. Ekonomik zorluklar ve sigaraya gelen zamlardan sonra insanların büyük bir kısmı paket sigaralara göre daha ucuz olan tütünü içmeye başlamıştır.

Bu olayda piyasaya bir iş dalı olarak yansımaktadır. Tütün içmek isteyenlerin en büyük sıkıntılarından birisi olan tütün sarma işi bazı kesimlerin geçim kaynağı haline gelmektedir. Tütün sarma işi zor bir olmasa da zaman aldığından insanlar genel olarak sarılmış hazır tütün almaya başlamıştır. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde para kazanarak aile ekonomilerine katkıda bulunmaları mümkündür.

Etrafınızda tütün içen insanlara ulaşarak bu işi yapabileceğiniz gibi tütün ve tütün ürünleri satan dükkanlar ile iletişime geçerek bu işi bulabilirsiniz. Paket başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işte ilk zamanlar belki az para kazanabilirsiniz. Fakat ilerleyen zamanda daha hızlı sarım yapacağınızdan daha çok para kazanmanız mümkün. Bu işi yapmanız için 20 liraya alacağınız bir tütün sarma makinesi, yeterli olacaktır. Anlaştığınız firmadan size tütün ve boş makaronlar verilecektir. Kutu başı ortalama 5 TL. gibi bir ücretlendirmenin yapıldığı bu işten aylık 800-1000 lira civarında para kazanmanız mümkün.

Samsun’da evde ek imkanlarından ve evlere iş veren firmalar aracılığı ile evde ek işlerden hemen faydalanmak için yorumlara yazabilirsiniz.

Bafra Samsun iline bağlı olan güzel bir ilçedir. Burada yaşayan halk birbirlerine tutkunlukları ile bilinmektedir. Tütün firmaları, dokumacılık ve el sanatları ile ev hanımlarına işler verirken aynı zamanda evde yapılabilecek olan ek işler için başvuruda bulunan vatandaşlarımız için firmalar iş vermektedir.

Bafra merkez, Adaköy, Ağacaalan, Ağıllar, Akalan, Alparslan, Alaçam, Altınkaya, Bahçeler, Barış, Dededağı, Dereler, Çatak, Çilhane, Düzköy, Elifli, Gazibeyli, Fatih, Gökalan, Fatih mahallelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlere iş imkanı vermektedir. Bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Samsun Bafra evde yapılabilecek ek işler adlı başlığa değineceğiz ve evlerinde çalışmak isteyen bayanlarımıza makalelerimiz ile destek vermeye devam edeceğiz.

Bafra’da evde yapılabilecek olan ek işler nelerdir?

Bir çok firma evlere ek iş imkanı sunarken vatandaşlarımız hayat şartlarının zorlaşması ile ek iş arayışı içerisine girmektedir. Öğrencilere, ev hanımlarına, ek iş arayışı içerisinde olanlara bir çok firma ek iş imkanı verirken aynı zamanda ev hanımlarının meslek sahibi olmasını sağlamaktadır.

Etiket yapıştırma işi, çorap katlama işi, hediyelik eşya yapımı, evde ütü yapma işi, nikah şekeri ve bebek mevlut şekeri işi, evde kuaförlük işi, poşet katlama işi, kalem montajı işi gibi bir çok alanda iş imkanı sağlamaktadır. Evlere ek iş veren firmalar en az aylık olarak 1.300 lira civarında ücret ödemesi yapmaktadır.

Evlere tutün sarma işi veren firmalar

Samsun Bafra’da tütün işi en çok tercih edilen iş grupları arasında yerini alırken bir çok firma evlere tutun sarma işi vererek bir çok bay ve bayanlara istihdam sağlamış olmaktadır. Tütün sarma işi oldukça kolay ve güzel para kazandıran işlerden bir tanesidir. Tutun ve tutun makinesi ile yapılan bu iş ne kadar pratik yapılırsa o kadar çok kazanmanızı saglayacaktir.

Tütün sarma işi 18 yaşını doldurmuş olan ve bu iş üzerinde çalışmak isteyen tüm vatandaşlarımız için iş imkanı sağlamaktadır. Paket başına beş lira kazandıran bu iş aylık olarak anlaşma yaptığınızda 2.000 lira civarında da para kazandırır.

Evde el sanatları üzerine iş veren firmalar

Bafra el sanatları ile kendisini tanıtmış olan ilçelerden bir tanesidir. Bu güzel ilçede yaşayan vatandaşlarımız için el sanatları üzerine satış yapan bir çok firma evlere iş verirken en çok dokumacılık üzerinde durmaktadır. Dokumacılık işi atölyeler de yapılırken evi uygun olan ve evlerinin bir köşesinde atölye oluşturmayı başaracak olan kişiler için son derece önemli olan işler arasındadır.

Halı dokumacılığı, kilim dokumacılığı, seccade işleme, paspas dokuma gibi bir cok işin de yapılmasını sağlamaktadır. Bu tarz işler üzerinde eğitim almak için öncelikle halk eğitim merkezlerinde açılan kurslara katılabilir veya internet üzerinden verilen eğitim videolarını takip etmenizi öneririz.

El sanatları üzerine evlere iş veren firmalar sayesinde aylık olarak en az 1.500 ile 2.500 lira arasında ücret almanız mümkün olacaktır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy