Şanlıurfa evlere ek iş veren firmalar

Şanlıurfa evlere ek iş veren firmalar 2019

Şanlıurfa ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar, evde ek iş yapacak Şanlıurfa’lıları aramakta ve işine sadık olan kişilere evde iş imkanı sağlamaktadır. Urfa veya Şanlıurfa olarak bilinen ilimizde, onlarca fason firma ve şirket, paketlemeden boncuk işine, kalem montajından boyamaya kadar birçok ev hanımı ve bayanlara evde ek iş vermektedirler.

Şanlıurfa evde ek iş ilanları

Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık 9. Şehridir. Eski adı ile Urfa olarak bilinen bu şehir kurtuluş savaşının ardından şanlı  unvanını alarak 6 Aralık 1984 tarihinden bu yana şehrin adı Şanlıurfa olarak belirlenmiştir. Bu şehirde yaşayan halk geçimlerini tarım, hayvancılık, turizm ve sanayi ürünleri ile geçimi için sürdürmektedir. Şehir verimli topraklara sahip olduğu için tarım ön planda tutulmaktadır. Tarım açısından zengin olan bu şehir mercimek, fıstık, pamuk, buğday üretimi yaparak ailelerini geçindirebilmektedirler.

Aynı zamanda seracılıkta geliştirilmiş ve kış aylarında domates, biber, patlıcan üretimi yaparak da geçimlerini sürdürmüşlerdir. Hayvancık ile geçimlerini sürdüren aileler ise küçükbaş hayvancılığa önem gösteren geçimlerini sürdürmektedir. Şanlıurfa merkez, Hilvan, Harran, Siverek, Viranşehir, Sürüç, Eyyubi’ye, Akçakale, Birecik, Haliliye, Bozova, Ceylanpınar, Karakoprü, Halfeti’ de oturan vatandaşlarımız için 2019 yılında evlerinde iş verecek olan firmalar ile iletişime geçebilir ve evlerinizin geçimine katkı sağlayabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesince düzenlenen kurslara katılan ev hanımlarından bazıları firmalar ile çalışmak yerine kendi işlerini kurmaktadırlar.

Şanlıurfa Viranşehir evlere iş veren firmalar

Viranşehir, Şanlıurfa’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak bilinmektedir.  Viranşehir, Çiğ köftesi, etli sarımsaklı tirit, sağılma, şelengo diye tabir edilen salatalık turu ile ün kazanmıştır. Aynı zamanda sac kavurması oldukça meşhur bir yiyeceğidir. İşte bu yüzden birçok firma iş verirken bu yöreye ait olan yiyecekleri tanıtmaları için evlerinde yöresel ev yemekleri yapacak olan elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Sizlerde Viranşehir de oturuyorsanız bu gıdalar ile iletişime geçebilir ayda en az 1400 lira para kazanabilirsiniz.

Şanlıurfa evde iş
Şanlıurfa evde iş

Salça satışı yapan firmalar evlerinde iş imkânı sunuyor

Kış aylarına hazırlık olması için yaz aylarının son dönemlerinde kasa kasa domates ve biber alınarak salça işlemlerine başlanır. Fakat salça yapımı o kadar çok yorucu bir iş olduğu için birçok vatandaşımız hazır alırım diye düşünerek bu işten uzak durmaktadırlar. Hal böyle olunca domates salçası, biber salçası satışı yapan firmalar oldukça karlı işlere imzalarını atmış olmaktadırlar. Dediğim gibi bu iş çok zor olduğu için birçok firma evlerinde salça yapabilecek olan elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Sizlerde ne iş olsa yaparım diyorsanız Şanlıurfa ve ilçelerinde bu işi yapan firmalar ile anlaşabilir yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Şanlıurfa hediyelik eşya satışı yapan firmalar

Şanlıurfa yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken güzel bir şehir olduğu için yöre halkı birçok alanda çeşitli hediyelik eşyalar üreterek gelen misafirlerin ilgi odağı haline gelmesine sebep olmuştur. Bu sebeple firmalar evlere ek iş imkânı verirken hayal gücünüzü zorlamanızı isteyecek ve ilginç ama yöreyi hatırlatacak olan hediyelerin üretimini yapmanızı sağlayacaktır.

Firmalar evlere iş verirken yaş veya cinsiyet ayrımı yapmaksızın başvuruda bulunan ve evlerinde iş yapmak isteyen tüm vatandaşların başvurularını dikkate alacak ve işine gerekli özeni gösteren elemanlar ile çalışmaya başlayacaklardır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy