Sansiro bayiliği nasıl alınır

Sansiro bayiliği nasıl alınır

Sansiro 1998 Yılında Bursa’da açılmış olan bir firmadır. Firma parfüm üretimi dışında bir çok çeşitte kozmetik ürünleri üreterek satış yapmaktadır. Ülkemizde oluşturmuş olduğu güçlü bayilikleri sayesinde yurt dışında bir çok ülkeye’de ihracat yapmaktadır. Sansiro parfümleri son derece doğal ürünlerden oluşurken sağlıklı ve kaliteli ürün satışı ile bir çok  il ve ilçede müşterilerin tercih sebebi olurken ülke dışında da oldukça başarı etmiş olan bir firmadır. Ürün kalitesine önem veren firma kendi bünyesinde çalıştırmış olduğu tüm elemanlarınında kaliteli olmasına önem vermiştir. Firma bayilik verirken müşteri memnuniyetine, talep ve isteklerine bağlı olarak çalıştığını belirtirken aynı çalışma şeklini bayiliklerinden de beklediğini dile getirmiştir.  Sansiro ürünleri son derece kaliteli üretilirken insan sağlığına önem verdiğini göstermiş ve hiç bir ürünü el değmeden hazırlanmaktadır.

Sansiro bayilik şartları nelerdir?

Sansiro bayiliği almak isteyen girişimcilerin alış veriş merkezlerinde yada işlek mekanlar üzerinde açılmış olması gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermeniz gerekmektedir. Bayiliği aldığınız zaman sansiro ürünleri dışında hiç bir ürünü mağazanızda bulundurmamanız gerekmektedir. Aynı kalite ve dekorasyonu sürdürmeniz gerekecektir. Çalıştıracağınız elemanların titiz ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Dükkanınızın ferah olması gerekmektedir. Firmanın belirlemiş olduğu tutarı karşılayacak bir fianansmana sahip olmanız gerekmektedir.

Sansiro bayilik vereceği girişimcilerde aradığı özellikler

  • Girişimci ruhuna sahip olmalısınız
  • işinize gerekli özen ve hassasiyeti göstermelisiniz
  • Temiz ve titiz çalışmalısınız
  • Güvenilir olmalısınız
  • müşteri memnuniyetine önem göstermelisiniz
  • pratik çözüm yolları bulmalısınız
  • zeki olmalısınız
  • hızlı olmalısınız
  • diksiyonunuzun ve iletişiminizin kuvvetli olması gerekmektedir.

Sansiro’dan bayilik almak isteyen girişimciler için küçük tavsiyelerimiz

Firma kaliteye ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir firma olarak tanınmıştır. Sizde bayiliği aldığınız taktirde müşteri memnuniyetine özen göstermelisiniz. Dükkanınızı seçerken ferah ve geniş bir alanının olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede sizi tercih eden müşteriler rahat rahat alış veriş yapacaklardır. İstek ve şikayet kutusu oluşturarak müşterilerinizin düşüncelerini alabilir ve bu küçük notları firma yetkilisine iletebilirsiniz. Çalışanlarınıza gerekli hassasiyeti göstermelisiniz. Yani motivasyonlarını arttırmalısınız ki iş sektöründe daha başarılı olma yolunda adımlar atın.

Sansiro’dan nasıl bayilik alınır?

Sansiro ile çalışmak istediğinizde öncelikli olarak sizden istenen özelliklere sahip olmanız gerekecektir. Daha sonra bayilik için gerekli olan tüm şartları tamamlamalısınız. Bütün şartları ve evrakları tamamladığınız takdirde Ödemeniz gereken bedeli karşılayıp çift taraflı sözleşme imzalayarak İş hayatınızda başarılı olmanızı gerektirecek adımları atmış olacaksınız. Firma bayilik vermiş olduğu girişimciler için Yüksek kar elde etmenizi sağlayarak hızlı bir şekilde büyümenize yardımcı olacaktır.

Bayilik maliyeti ne kadardır?

Firma bayilik vereceği girişimciler için tam destek vererek bu sektöre girişlerini çok iyi yapmaktadır. 20.000 ile 30.000 arasında bir bedel ile dükkan için gerekli olabilecek olan tüm masraflar karşılanır ve ürün temini edilir. Firma reklam ve tabela masraflarının yanında dükkanın dekorunu da tamamlamaktadır. Başlangıç aşamasında ödenen bu ücretin bir ay içerisinde size geri dönüş yapacağının bilgisini veren firma girişimcileri için % 100 kar imkanı sağlamaktadır.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy