Sefa merve bayilik veriyor mu

Sefa merve bayilik veriyor mu

Sefa merve bayiliği alarak tesettür giyim mağazası açın!

Sefa merve Tunik, ferace, şal ,eşarp, boyunluk, çanta ayakkabı, tesettür abiye, dış giyim pardesu,ferace, panço ceket ve deniz ürünleri haşema vb gibi geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Tesettür giyim firmaları arasında sosyal ağlardan yaptığı paylaşımları ve reklamları sayesinde oldukça ünlenen Sefa merve giyim ülkemizde  birçok müşteri potansiyeline sahip bir firmadır.

Bayanlar Sefaa merve yi tercih ederek yaşadıkları yerlerde mağazalarını aramakta ve Sefa Merveden alışveriş yapmak istemektedir. Sefa merve online satışlarını internet sitesi üzerinden gerçekleştirmekte ve bu girişimle bir yılda 16 kat büyüyerek dünyada 46 ayrı ülkeye dağıtım yapacak kadar büyümüş bir firmadır. Bu özellikte ve çok tercih edilmesi nedeniyle Sefa merve bayilik vererek mağaza açması halinde bir çok girişimci tarafından tercih edilecek niteliklere sahiptir.

Diğer tesettür bayan giyim mağazalarına ve bayilik şartlarına   ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Diğer tüm tesettür giyim bayiliği veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Sefa merve bayilik nasıl alınır

Sefamerve.com.tr internet sitesi üzerinden sadece perakende olarak satış yapan firmadır. Sadece dağıtım kanalıyla yaptığı satışlar haricinde bir mağazası bulunmamaktadır. Bir çok tesettürlü kapalı bayan Sefa merve den internet üzerinden ziyaret eden müşteriler kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabiliyor. Yalnız bir çok girişimci tarafından bu kadar çok tercih edilen ve müşteri portföyü geniş olan bu firmanın bayilikler vermesi girişimciler tarafından takip edilen bir konu.

Mağazası olmayan ama bu kadar çok kitleye hitap edebilen bu markadan bayilik almak isteyen birçok girişimci mevcut. Bu istekleri değerlendirmesi düşünülen sefa mervenin şu an için herhangi bir şubesi, bayiliği, mağazası olmadığından sadece internetten online satış şeklinde hizmet vermekte. İleriye dönük bir bayilik verilmesi durumunda site üzerinden başvuru formu oluşturulur.

Alvina giyim bayilik şartları nelerdir  öğrenmek istiyorsanız yazımızı inceleyiniz.

Sefa merve iletişim

Perakende satış ile dağıtım yapan Sefa merve iletişim bilgileri ise;

0850 221 30 40 Çağrı merkezi adresi İstanbul’ da bulunuyor. Balmumcu Mh. Gaziumurpaşa cd. no:41 /1 Beşiktaş İstanbul Sefa Merve firmasının iletişim bilgileridir.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy