Senetle Beyaz Eşya Satan Firmalar

Senetle Beyaz Eşya Satan Firmalar

Taksitle beyaz eşya satan firmalar

Evlenecekler, evini  yenilecekler ihtiyaç duydukları çeşitli model ve miktarda  istedikleri limitlerde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre set üstü ocak, davlumbaz, bilgisayar, elektronik ev aletleri, telefon, kurutma makinesi, gibi beyaz eşya grubu alışverişi yapmak isteyenler peşin alım yapabilecekleri gibi, senetle taksitlendirme imkanı sunan firmalardan taksitli elden senet düzenleyerek istedikleri vadede beyaz eşya satın alabilirler.

Tüketicilerin kredi kartı ile bol taksitli alışveriş yapmaları nedeniyle aşırı borçlanmalarını önlemek ve tüketicilerin tasarruf etmelerini sağlamak amacıyla, kredi kartı ile yaptıkları alışverişlerde kredi kartına getirilen taksit sınırlaması ile ardından cep telefonu, beyaz eşya ve bilgisayar gibi birçok üründe 24 aya varan senetli satışlar geri dönerek, birçok firma senetle 24 aya varan vadelerde beyaz eşya satışına başladı.

Senetle beyaz eşya nereden alınır?

Senetle beyaz eşya satan elektronik ve beyaz eşya mağazaları 12 ay ve 24 aya varan senetli satışlar yapmaya başladı. Bu satışlar üzerine vade farkını ekleyerek aylık % 7 gecikme faizleri de uygulayarak isteyenlere elden senet düzenleyerek beyaz eşya satmaktadır. Beyaz eşya mağazalarından alıveriş yapmak isteyen tüketicilere, mağazalar kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemediği ve sınırlandırma getirilmesinin ardından 9 taksit kredi kartına 3 ü senet olmak üzere 12 ay vadelerde satışlar yapılabildiği gibi 24 aya varan senetli satışlarda yapabilmektedir. Tüketiciler kredi kartı ile yapacakları mobilya ve beyaz eşya alımlarında kredi kartlarına 9 taksitin üzerinde taksitli alım yapamıyor kredi kartına taksitler mobilya ve beyaz eşya satışlarında 9 ayla sınırlı tutuluyor.

Bu nedenle büyük tutarlarda çeyizlik beyaz eşya alımı yapmak isteyenler ve evini değiştirirken beyaz eşyalarını da değiştirmek isteyenler büyük tutarlarda yapacakları beyaz eşya alımlarını 9 ay kredi kartı taksiti ve 3 ay üzerine senet düzenlenerek alım yapabildikleri gibi 24 aya varan vadeler de elden senet düzenlenerek de beyaz eşya alımları yapabilir.

Senetle beyaz eşya satışı yapan mağazalar ise senet düzenlerken tüketicilerin kredi notuna ve risk raporuna ulaşarak tüketici hakkında bilgi edildikten sonra risk grubunda olmayan tüketiciler için kolaylıkla senet düzenleyerek satış yapmaktadır.

Taksitle cep telefonu satan siteler firmalar nerede?

Senetle beyaz eşya satan firmalar

İstanbul’ da ve büyük şehirlerde mobilya ve beyaz eşya satan mağazalardan senetle beyaz eşya, elektronik küçük ev aletleri, cep telefonu, mobilya türü ihtiyaç duyduğunuz çoğu eşyayı alabilmek mümkün. Bimeks, Teknosa, Bosch, Hotpoint, Ev kur, Beko Bayraktar, Çetinler Arçelik, İks AVM gibi firmalar kredi kartı aranmaksızın senetle elektronik ev aletlerinden beyaz eşyaya cep telefonu gibi ürünleri senetle alışveriş yapma imkanı sunan mağazalardır. Şimdi de isterseniz beyaz eşya mağazalarının satışlarına göz atalım.

Beko Bayraktar

Senetle kredi kartı olmadan tüketicilere beyaz  eşya satışı yapan firmadan elden senet düzenleyerek istediğiniz tutarda beyaz eşya alımı yapabilirsiniz.

Çetinler  Arçelik

İstanbul, İzmir, Adana, Ankara, Kocaeli gibi şehirlerde bulunan Çetinler Arçelik firması da kredi kartına 9 taksit ve  3 aylık da senet düzenleyerek 12 ay vadelerde ve 24 ay vadelerde  senetle cep telefonu, senetle beyaz eşya satışı yapmaktadır.

Bimeks

Bimeks cep telefonu almak isteyenler senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. Paytrust ile anlaşmalı olarak üye işyerleri olarak tüketicilere senetle satış imkanı sunan Bimeks senetle cep telefonu satışlarını Paytrust ödeme şekline dayalı olarak satış yapmaktadır. Paytrust ödeme şekli ile senetle sadece kimlik üzerinden kefilsiz, senetli olarak 24 aya varan vadelerde cep telefonu, beyaz eşya satışları düzenlenebilmektedir. Pay trust ile anlaşmalı olan Bosch, Genpa, Hotpoint, Avea, Vodafone gibi üye işyerleri senetle alışveriş imkanları sunmaktadır. Kredi kartsız olarak senetle Paytrust üzerinden beyaz eşya alımları yapmak isteyenlerin  TC kimlik numaraları üzerinde KBB kredi notları kontrol edilerek kimlikleri ile senetle 24 aya varan vadeler buzdolabı, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya alımlarını kefilsiz, 24 ay vadeli senet üzerinden yapabilirler. Beyaz eşya almak isteyenler Paytrust ile anlaşmalı olarak senetle alışveriş imkanı sunan Bimeks’ ten beyaz eşya alımlarını da (Kefilsiz kredi kartsız 24 ay vadelerde) bu yöntemle yapabilirler.

Kredi kartsız eski yöntemler üzerinden senet ile beyaz eşya almak isteyenler yaşadıkları şehirlerdeki beyaz eşya mağazalarından elden senet düzenleyerek istedikleri taksitlerde ve tutarlarda beyaz eşya alabilirler.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy