Seyhan Ceyhan evde ek iş imkanları

Seyhan Ceyhan evde ek iş imkanları

Adana ili Seyhan ilçesinin mahallesinde 2000 evler, Büyük yıldırım, Ziyapaşa,  Yüreğir, Alidede, Büyükçıldırım, Büyükdikili, Camuzcu, Fevzipaşa, Gökçeler, İstiklal, İsmet paşa, Mıdık, Mirzaçelebi, Dumlupınar, Ulucami, Yenibey, Söğütlü, Serinevler, Tepebağ, Nalmanlı, Ziyapaşa, Yenibaraj, Onur pınar, Hanedan, Havuzlubahçe, Urmalı, Hürriyet, Dikili, Dörtağaç, Narlıca’da oturan ve evlerinde oturduğu yerden çalışmak isteyen ev hanımlarına, ek iş arayanlara, öğrencilere bir çok firma ek iş imkanı sağlamaktadır.

Ek iş imkanı veren bu firmalar çalıştırdıkları elemanların yapmış olduğu işleri beğenmiş oldukları taktirde kadrolu eleman olarak çalıştırabilir ve sigortasını da düzenli bir şekilde yatırabilir.

Seyhan Ceyhan’da evlere ek iş veren firmalar hangileridir

Ek iş veren bir çok firma bulunurken evlerinde çalışmak isteyen vatandaşlarımıza oldukça karlı iş kapıları açmaktadır. Bu firmalar çalıştıracakları elemanlarından işlerinde titiz olarak çalışmalarını beklemektedirler. İşlerini zamanında ve düzenli olarak teslim eden elemanlar ile birlikte çalışmak isteyeceklerdir. Peki evde yapılabilecek olan işler nelerdir.

Evde yapılabilecek olan işler denildiği zaman akıllara ilk olarak nikah şekeri işleri gelmektedir. Nikah şekeri ve bebek mevlüt şekeri işi son zamanların en çok tercih edilen iş grupları arasında yer almaktadır. Bu iş dışında bir çok firma iş imkanı sağlarken sırası ile şu şekilde yer almaktadır. Etiket yapıştırma, gelin çiçeği yapma, kalem montajı yapma, Poşet katlama, ev yemeği yapma, tişörtlere baskı yapma, ahşap oyuncak yapma gibi bir çok işi veren firma bulunmaktadır. Bunların dışında, seccade işleme, tespih dizme gibi işleri de veren firmaların bulunduğu doğrudur.

Ceyhan’da gelin çiçeği yapım işi veren firmalar

Ceyhan’da gelin çiçeği yapan ve yaptıran bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar gelin çiçeklerini yapmadan önce bir çok örneği bir araya getirerek gelin adaylarına sunmaktadır. Ve gelin adayları bu modeller arasından beğenmiş oldukları bir modeli seçerek firmaya sunarlar, firma gelinlerin istemiş oldukları modelleri liste yaparak birebir düzenlemektedirler. Düzenlenen bu modeller istenilen tarihte geline teslim edilir.

Gelin çiçeği satışı yapan firmalar bu iş için evlerinde çalışacak olan elemanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Ve çalıştırmış oldukları elemanlara aylık olarak 2.000 lira ile 3.500 lira arasında değişiklik gösterecek olan ücretleri vermektedirler.

Seyhan’da organizasyon işi veren firmalar

Seyhan’da organizasyon işi ile uğraşan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında evlere iş veren bir çok firmanın olduğu da doğrudur. Bu sebeple organizasyon şirketleri ile çalışmak isteyen ve evlerinde iş yapmak isteyen vatandaşların bu firmalar ile anlaşma yapması gerekmektedir.

Firmalar anlaşma yapmış oldukları elemanlardan evlerinde nikah şekeri, tef süslemesi, kına paketlemesi, değişik objelerin yardımı ile şamdan yapımı, masa için çiçek yapımı, nedime bileklikleri, gelin tacı, kına için değişik organizasyon işlemleri için gerekli olan her türlü malzemelerin yapılması için evlere iş imkanı verilmektedir. Bu işler sayesinde bir çok firma elemanlarına aylık 2.500 lira ile 3.500 lira arasında bir ücret ödeyecektir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy