Sırma su damacana bayiliği

Sırma su damacana bayiliği

Sırma su başvuru şartları ve bayiliği nasıl alınır?

Firma damacana su üretimi ile sınırlı kalmayıp farklı ürünler üreterek satışını gerçekleştirmektedir. Sırma damacana su, müşteri memnuniyetine özen göstererek onların istek ve talepleri doğrultusunda ilerleyip bir çok çeşitte ürünü üreterek bir kez daha kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır. Firma bayiliklerinden bir çok alış veriş merkezi, marketler, hastahaneler, okullar, düğün salonları, oteller, özel ve devlet kurumları ile anlaşma sağlayarak ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmelerini istemektedirler. Firma başvuruda bulunan girişimciler için belirli şartlar sunarak taleplerde bulunmuştur. İlk olarak müşteri memnuniyetine önem veren firma bayilik verdiği girişimcilerden de müşteri memnuniyeti üzerine durmaları gerektiğini belirtmektedir.

Yukarıda saymış olduğum özel ve devlet kurumları ile anlaşma sağlayarak ürünlerin satışını yapmalarını istemektedir. Büro içinde çalıştırılacak ve dağıtım elemanı olarak çalıştırılacak personellerin alınması gerekmektedir. Dağıtım yapılacak olan aracın firmanın belirlemiş olduğu modelde olmasına özen gösterilmesi gerektiğini belirtmektedir. bütün bu şartlara uygunluk gösteren girişimcilerin bayi yetkilileri ile iletişme geçerek başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra bayilik için belirlenen ücretin ödenmesi gerekmektedir. Bu koşullar yerine getirildikten sonra karşılıklı sözleşme imzalanmaktadır. Sözleşmeleri imzaladıktan sonra artık sizde sırma ailesine katılmış olacaksınız.

Sırma su ürünleri nelerdir?

Sırma damacana su üretimi yaparken aynı zamanda bir çok çeşitte ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Bu ürünleri sırası ile şu şekilde ele almaktayız.

 • Sırma damacana su
 • Meyveli soda
 • Maden suyu
 • Limonata
 • Soğuk çay

Sırma su bayiliklerinin aylık kazançları ne kadardır?

Sırma su bayilik verdiği girişimcilerin ilk aylardan itibaren kazanmaya başladığını belirtmektedir. Bayilik almış olduğunuz il ve ilçenin nüfus yoğunluğuna, dükkan büyüklüğüne, güzergah seçimine, müşteri sayısına göre değişlik göstermektedir. Firmanın özel olarak anlaşma sağladığı toplu siparişleri için de ayrıca değişiklik gösteren bu oran net olmamakla birlikte ortalamaya vurulduğu zaman ve tüm giderler içerisinden çıkarıldığı zaman 8.000 ile 15.000 lira arasında değişiklik göstermektedir. Bu rakamı arttırmak sizin elinizde olduğu gibi rakamın aşağısında kalmakta sizin elinizdedir. Daha çok müşteri ile anlaşma sağladığınız taktirde ve giderlerinizi minimum yapmış olduğunuz takdirde bu oran değişiklik gösterecektir.

Girişimcilerde aranan özellikler nelerdir?

 • İş hakkında geniş bilgiye sahip olmak
 • Girişimci ruhuna sahip olmak
 • Zeki
 • Hızlı
 • Becerikli
 • Profesyonel düşünebilen
 • Pratik çözüm yolları üreten
 • Dürüst
 • Güvenilir

Bütün bu özelliklere sahip olan girişimciler sırma su bayiliği için başvuru yapabilir ve oldukça karlı bir işe yatırım yapmış olacaklardır.

Sırma su bayiliklerinin maliyet oranı nedir?

Bayilik giderleri çıkıldıktan sonra girişimci için belirlenen maliyet oranı değişiklik göstermektedir. Bu oranlar dükkan büyüklüğü, dükkan dizaynı, araç giderleri, personel giderleri, yakıt giderleri, faturalar, muhasebe giderleri gibi bir çok giderin bir araya gelerek toplanması halinde ortalama maliyet oranı 20.000 lira ile 30.000 lira arasında değişiklik gösterecektir. Bu oranı düşürmek sizin elinizde giderlerinizi ne kadar az seviyeye indirirseniz o kadar çok kazanırsınız.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy