Sivas evlere iş veren firmalar ve ilanları

Sivas evlere iş veren firmalar ve ilanları

Sivas evlere ek iş veren firmalar yılında artış göstererek ve halkın büyük bir kısmına ek is imkanı sağlayacaktır. Sivas merkez, Zara, Akıncılar, Altınyayla, Yıldızeli, Ulaş, Divriği, Doğanşar, Şarkışla, Su şehri Gemerek, Koyulhisar, Gölova, Kangal, Gürün, İmranlı ve Hafik ilçelerinde oturan vatandaşlarımız için bir çok firma evlerinde ek iş imkanı sunmaktadır. Bu şehirde yaşayan halk geçimlerini tarım ve hayvancılık ile sürdürürken aynı zanda ilk sırada sanayi ve tarım yer almaktadır. Tarıma el verişli olan topraklarında buğday, arpa, çavdar, şeker pancarı ay çekirdeği ve patates üretimi yapılmaktadır.

Sivas merkezde ev yemekleri yapım işi veren firmalar

Sivas halkı gelen ziyaretçilerinin havuzlarında yer etmek için yöresel ev yemekleri yapan firmalar açmaktadırlar. Bu firmaların bazıları çok daha nostaljik olması açısından yöresel kıyafetleri ve tarihi anıları ile dükkanlarını süslemekte ve yöreye ait olan en meşhur yemeklerini yapıp satmaktadırlar. Sivas’ta yöresel ev yemekleri işi veren firmalar çok fazla rağbet gördüğü için evlerinde etli ekmek, hingel, kesme aşı, kaymaklı katmer, baviko, düğün pilavı, sulu köfte kelle tatlısı, gömme, ayran aşı, un helvası, mumber dolması, madımak, Sivas kebabı, Sivas köftesi gibi yemekleri yapabilecek olan. Elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Eğer sizlerde evlerimizde bu yemekleri yapabilirseniz ve kendinize güveniyorsanız yöresel ev yemekleri satışı yapan firmalar ile anlaşma bilir ve oldukça güzel paralar kazanabilirsiniz.

  • Sivas’ta namaz takkesi dikim işi,
  • Kına paketlemesi ve süsleme işi;
  • Mevlitler için şeker paketleme işi en çok verilen işler arasındadır.
  • Sivas ilimize Kargo ile evlere iş gönderen firmalara’da başvurabilirsiniz.

Sivas evde paketleme işi veren firmalar

Sivas’da bulunan bir çok firma evlere paketleme işi vererek halkın geçimine katkıda bulunurken aynı zamanda büyük karlar elde etmektedirler. Paketleme işi çoğu zaman ürünlerin paketlenmesi ile olurken çoğu zamanda karton katlama işi de olabiliyor. Bu firmalar sayesinde evinizde oturduğunuz yerden çalışma fırsatını yakalarken aynı zamanda oldukça güzel paralar kazanma fırsatı da bulmuş oluyorsunuz.

SİVAS EK İŞ
SİVAS EK İŞ

Çoğu firma evlere paketleme işi verdiğinde paket başına 0,25 kuruş verirken çoğu firmada ortalama bir rakam çıkartarak aylık 1.500 ile 2.000 lira arasın da bir ücret ödemesi yapmaktadır. Burada firmalar ile anlaşma yaparken aylık veya parça başına ücret almak istediğinizi söylemiş olduğunuzda şartlarınızı belirlemiş olacaksınız. Sivas merkezde ve ilçelerinde ev hanımlarına iş veren firmalara başvurarak sizde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy