Şok Market Bayilik Veriyor mu? 2019 Market Bayilikleri

Şok Market Bayilik Veriyor mu? 2019 Market Bayilikleri

Şok Market Bayilik Veriyor mu? Market bayilikleri

Bu yazımızda Şok market bayilik şartları fiyatları ve başvurusu hakkında bilgilere yer verdik. Şok market ülkemizdeki market zincirleriyle ve televizyonlardaki reklamlarıyla herkes tarafından bilinen bir market firması.Market açmak isteyen girişimcilerin bir süper market açabilmesi için güvenilen ve kazançlı bir markadan bayilik alması gerekir.Markalı ve kaliteli ürünleri satan Şok market bunun yanında kendi ürettiği ürünleri de tedarik ederek satmaktadır.

Ekomini market bayilik şartları firmanıza uygun olabilir.

Market zincirleri arasında hızla büyüyen ve Türkiye’ nin halka yakın ve kolay ulaşabilecekleri alanlarda şube sayısını artıran Bünyesine her geçen gün yeni çalışma arkadaşları ilave ederek ailesini büyüten Şok Market büyümeye devam ediyor.

Şok market iletişim bilgileri

  • Telefon numarası 0850 221 11 00
  • Adres: Şok Marketler Tic. A.Ş Kısıklı mh. Hanımseti sok. No:33 Üsküdar/ İstanbul

Şok market misyonu

Peki yatırım yapmak isteyen ve geleceğe güvenle bakarak başarılı bir işletme kurmak isteyen girişimciler neden Şok marketi seçecekler. İsterseniz kısa bir Şok market kuruluş hikayesini ve misyonunu sizlerle paylaşalım.

Ucz market bayilik şartları maliyeti ve kar oranı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Şok market belirli markaların ürünleri satarak başarılarla dolu yoluna 3350. şubesini açarak yoluna devam etmektedir.

Şok market resmi internet sitesinden kiralık yeriniz mi var bölümünde kiralamak istediğiniz dükkanınızın metrekare alan ve depo bilgilerini yazarak uygun görülmesi halinde bayilik alacak kişilere bu kiralık dükkan önerilir. Anlaşma sağlandığında uygun görülen yer bayilik alacak kişinin uygun görmesi ile açılabilir. Sadece bayilik alarak değil kiralık dükkan sahipleri de Şok markete başvurarak anlaşma sağlayabilir. Böylece kapı kapı kiralık  dükkan şartlarını araştırmak zorunda kalmazsınız.

Şok market ilk olarak 1995 yılında kurulmuştur. Buda demek oluyor ki 21 yıllık bir geçmişi var. 2011 yılında kurumsallaşma yoluna giden Şok market Yıldız holding bünyesinde Gözde girişim liderliği tarafından satın alınarak şirket haline geldi. Satışta konsept değişikliğine giderek şeklini değiştiren Şok market mağazalarını baştan sona yeniledi ve bildiğimiz son haline geldi. Tanınan ve müşterilerin tercih ettiği markalı ürünleri satarak yoluna devam

Şok market ürünlerini uygun fiyatlardan sunarak tüketicilerin cebine dost bir satış tekniği uygulamaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak  amacıyla belirli aralıklarda eğitim veren ve tedarikçi ve müşteri memnuniyetini esas alan firma ülke genelinde açtığı sayısız şubelerine her geçen gün yenisi ekleyerek başarılarla dolu yoluna devam etmektedir. Her hafta düzenlediği halk günleriyle uygun fiyatlarda özel ürünler getirerek tüketicilere sunduğu dönemsel aksiyon ve promosyon olanakları ile kolay alışveriş sağlıyor.

Su bayilikleri en çok para kazandıran sektörler arasındadır.

Sizlerde market açmak için bayilik almayı düşünüyorsanız rakipleri karşısında her zaman ayakta duran, köklü ve yenilikçi bayilik veren marketlerden bayilik alarak işinizi büyütebilirsiniz. Kendinize ait iş yerinizi açabilirsiniz.

Şok market dükkan kiralama hakkında firmanın yukarıda ki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Firmanın 2019 yılında şok market bayiliği verip vermediği hakkında bilgi bulunmamakla birlikte Şok Market Bayilik vermediği bilinmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi için firma ile görüşebilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy