Susuz oto yıkama bayiliği veren firmalar

Susuz oto yıkama bayiliği veren firmalar

Susuz oto yıkama nedir, nasıl yapılır?

Son yıllarda, susuz oto yıkama firmalarını görmüş olmalısınız. Kapınızın önünde su ve sabun kullanmadan fıs fıs dediğimiz spreylerle komşunuzun arabasını temizleyen kişilere rastlayabilirsiniz. Artık insanlar boş zaman bulamamaları nedeniyle oto sanayilere araç temizletmeye gitmiyorlar. Bir sebepte zaten insanlar haftanın 6 günü yoğun şekilde çalışıyorlar. Pazar günlerini de, oto sanayilerde oto yıkama kuyruğunda bekleyerek geçirmek istemiyorlar. İşte bu noktada susuz oto yıkama hizmetleri ortaya çıkıyor. Ülkemizde bu sistem henüz yeni olsa da, dünya genelinde susuz oto yıkama hizmetleri oldukça popüler. Boş zamanı olmayan insanlar, araçlarının temizlenmesi isterlerken, tanımadıkları bir kişiye de emanet etmek isterler. İşte susuz otomobil firmalarının ve bayiliklerinin burada işleri başlar.

Susuz otomobil nasıl temizlenir?

Firma yetkilileri çağrı üzerine adrese gelirler. Aracı müsait bir alana çekerler veya araç sahibinden çekmesini talep ederler. Aracın kapıları açılır ve önce içi temizlenir. Elektrikli süpürge ile çekilir. Daha sonra ise özel temizlik maddeleri ve spreylerle aracın dışı temizlenir ve parlatılır. İşlem sona erer.

Oto sanayide dükkan işyeri açmak isteyenlere tavsiyelerimiz var. Yedek parçacı, egzozcu, tornacı, hangisi daha çok para kazanır? Fikriniz belirtin!

Globowax Dry car care susuz oto yıkama bayiliği ve şartları

Firma 15.000 Tl. ile 30.000 Tl. arasında parası olan girişmcilere iş kurmak için bayilik vermektedir. Firma bayilik fiyatları şöyledir;

10.000 – 15.000 TL.  Mobil bayilikler; Mobil gezici hizmet, kurumsal filo temizliği yapılabilir.

20.000 – 30.000 TL. sermaye ile sabit istasyon; Üstekilere ilaveten Sabit iç dış temizlik, Detaylı temizlik

50.000 – 150.000 TL. sermaye alan korumalı dry care care bayiliği; Üstekilere ilave olarak sınırsız şube açabilirsiniz.

50.000 – 150.000 TL. İl temsilciliği susuz oto yıkama bayiliği; Alt bayilikler de verebilirsiniz.

100.000 TL. sermaye ile Ülke Distribütörü olun, Ülke genelinde kuru oto yıkama alt bayilikleri verin.

Firmada isim hakkı bedeli ve franchising ücreti bulunmamaktadır. Firma cirodan pay talep etmemektedir. Bayilik almak isteyenlere tabela ve dükkan tadilat giderleri hariç olup, ürün, ekipman ve ücretsiz yerinde eğitim hizmeti dahildir.  Buradan firmaya başvuru yapabilirsiniz.

Su olmadan temizlik olmaz diyen girişimciler, sulu sulu, Oto yıkama dükkanı nasıl açılır isimli yazımızı okuyabilirler.

Oto kuru temizleme bayilik başvurusu nasıl yapılır?

 1. İnternet sitesinden veya telefonla başvuru yapılır.
 2. İnternet üzerinden oto kuru yıkama bayilik başvuru formu doldurulur.
 3. Ön görüşme için girişimci davet edilir ve giderken işyeri ile ilgili, iş projesi hazırlayarak götürmesi istenir.
 4. İş projesinde belirtilen susuz oto yıkama dükkanı yeri incelenir ve doğru olup olmadığına karar verilir.
 5. Susuz oto yıkama bayiliği almak isteyen girişimci ile protokol imzalanır.
 6. Dükkan ve işyeri kurulur.Malzemeler teslim edilir.
 7. İşyeri sahibi, susuz oto yıkama hakkında eğitilir.
 8. Kontrat yapılır ve bayilik sözleşmesi imzalanır.
 9. İşyeriniz açılır.

Meti susuz araç yıkama bayiliği veriyor

Meti gezici araç yıkama firması, girişimcilere bayilik veriyor. Kendi işini kurmak isteyen girişimciler için Meti firmasının kuru oto yıkama bayilik bedeli yanlızca 1.650 TL. tutarındadır.  Firma bu ücret karşılığında girişimci arkadaşlara tüm temizlik malzemelerini sağlamaktadır. Susuz yerinde araç temizlik firması meti, açmış olduğu susuz araç yıkama isimli internet sitesinden tüm iş kurmak isteyenleri bayilik franchising almaya davet ediyor. Meti bayiliği almak için, bir işyerinizin olması da gerekmiyor. Başvuru için bilgi@susuzaracyikama.com adresine mail atabilirsiniz.

Meti susuz kuru araç temizleme firması iletişim bilgileri

Firma merkezi Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde yer alıyor. Açık adresi ise Anadolu Mh. Karlıdağ Cd. No:11/B Yıldırım/ Bursa olup, telefon numarası (0224) 360 0 376

Blugreen Wax susuz oto yıkama bayiliği veriyor

Susuz oto yıkama bayiliği veren firmalardan biri olan blugren wax  susuz ve buharlı araç temizleme hizmetleri sunuyor. Tamamen yerli marka olan blugreen buharlı oto yıkama makineleri ile hijyenik ve çağdaş yeniliklerle sağlıklı ve uzun süreli bir temizlik hizmeti sağlıyor. Bayilerine en kaliteli en iyi ürünleri en ucuz fiyatlara sunan firma, isim kullanma hakkı verirken, bayilik aldığınız ilçede sizden başka bir firmanın aynı firmadan bayilik almasına müsaade etmiyor. Firmanın bir tek bayilik şartı ise bayilik alan firmanın tüm ürünlerini Blugreenwax firmasından alması gerekiyor. Firma hiçbir bayilik, franchising almak isteyen müşteriden ücret talep etmiyor. Ayrıca firma işyeri açma kredisi çekmek isteyenler için Yapı Kredi bankası ile anlaşma sağlamış. Bayilik ücreti olmasa da, ürün alımı için paraya ihtiyaç duyanlar Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebiliyor.

Kuru araç temizliğinin faydaları

 • Bayilik veren firmalar, bu sektörün gelecekte ortaya çıkabilecek su sıkıntısından etkilenmeyeceğini beyan ediyorlar.
 • Aracını temizletmeye zamanı olmayan müşterilerin araçları kapılarının önünde göz önünde temizlenir.
 • Araç temizletmek için yolculuk yapmanız gerekmiyor.

Blugreen susuz oto temizleme iletişim bilgileri

Fevzi Çakmak Mah.Erzincan Cad. No:98/15  Pendik/İSTANBUL Tel: 0533 242 7346 Fax: 0216 596 4462

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy