Tekbir giyim bayiliği nasıl alınır

Tekbir giyim bayiliği nasıl alınır

Tekbir giyim bayiliği şartları nelerdir

Giyim mağazası açmak isteyenler tesettür giyim bayiliği alarak kendi işlerini kurabilirler. Tekbir giyim adını duyurmuş kaliteli hizmet anlayışıyla çeşitli ürün yelpazesiyle bayan giyim mağazası açmak isteyenlere bayilikler vererek büyümeyi hedeflemektedir Sizde bayan giyim mağazası açmak istiyorsanız Tekbir giyim mağazasından bayilik alabilirsiniz.

Tekbir giyim hakkında bilgiler

1982 yılında giyim imalatıyla başlayan giyim sektöründeki yerini 1990 yılında Tekbir giyim A.Ş olarak devam eden firmanın Türkiye’ de ve dünyada birçok şubesi bulunmaktadır.  Tekbir giyim İstanbul Mahmutbey’ de 5,500 m2 alan üzerine kurulu ve toplam 17,500 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Aynı alan üzerinde hem ürün imalatı hem de satış showroom unu açan firma fabrika satış mağazası merkez olarak İstanbul Mahmutbey deki bu kompleksten hizmet vermektedir. Üretimde kullandıkları son teknolojik üretim makineleriyle imalat kapasitesini ve istihdamını artırmayı hedeflemektedir.

Bu kadar geniş bir alanda hizmet veren ve imalat yapan firma Türkiye de ülke genelinde büyümeyi hedeflemektedir. Ülke çapında önce büyükşehirlerde verdiği bayilikleri ile daha sonra da mağaza açmadığı illere bayilikler vererek adını daha çok duyurmayı hedeflemektedir. Tekbir giyim mağazasının ismini bilmeyen kalmamıştır. Bayilikler vererek bayi ağını geliştirmeyi, büyütmeyi düşünen firma dünyanın her noktasında da bayilikler verecektir. Tekbir giyimden bayilik alarak kalite ve güvenin markası olarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler bayilik başvurusu yaparak yaşadıkları bölgelere Tekbir giyimin mağazasını açabilirler.

Tekbir giyim bayilik başvurusu

Bunun için Tekbirgiyim.com.tr adresinden bayilik başvurusu yaparak bayilik alabilme fırsatını kaçırmayın.

www.tekbirgiyim.com.tr adresinden başvuru formu doldurmanız yeterli. Bu şekilde yaşadığınız şehirlere kalitenin ve güvenin öncü markası olan Tekbir giyimi müşterileriyle buluşturabilirsiniz.

Türkiye, Azerbaycan, Dağıstan,  Tunus, Sudan, Mısır, Fas, Makedonya, Çeçenistan,  Bosna Hersek, Cezayir de bulunan bayiliklerine ve mağaza adreslerine tekbirgiyim.com adresinden ulaşabilir online sipariş vererek ürünlerinizi kapıdan teslim alabilirsiniz.

Tekbir giyim sektördeki yerini büyütmek,  çalışanları ve müşterilerinin beklentilerine karşılık verebilmek için yeniliklerini sürdürmekte  ve sektördeki lider rolünü korumayı hedeflemektedir. Moda trendlerini oluşturmak ve diğer tesettür firmalarının örnek aldığı bir marka olmak her zaman öncelik verdiği konulardır.

Alvina giyim tesettür mağazası açmak sizin için bir alternatif olabilir.

Hedef şubelerinin sayılarını çoğaltmak ve daha çok müşteri kitlesine ulaşabilmek için marka ürünlerine uygun şekilde giyinen ve müşterilerine yardımcı olabilecek kişilerin bayilik için başvuruda bulunmaları firmanın önceliğidir.  Bu iş politikasında uygun kişilerin kendi işyerlerinde tekbir giyim bayiliği almak için başvuruları değerlendirilmektedir.

Kapalı ve islami giyim ürünlerinin satışının yapılacağı mağazada müşterilere her konuda yardımcı olabilecek kişilerin başvuru yapmalarını isteyen firma tekbir giyim ürünlerinin temsil edilip müşterilerine sunacak kişilerin başvuruları değerlendirilecektir. İslami giyim ile şıklığı yakalamak isteyen müşterilerine hizmet verebilecek mağaza sahiplerinin bu ürünleri tercih eden müşterilerinin isteklerine cevap verebilecek çalışma arkadaşları arayan firmanın bu şartlarını taşıyan girişimciler Tekbir giyim bayilik başvurusu yaparak kendi mağazalarını açacak kendi işlerinde kalite ve güvenin markası olan Tekbir mağazasının markasını güvencesi altında karlı bir yatırım yapabilirler.Bayilik şartlarını yerine getirenler Tekbir giyim mağazası açabilirler.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy