Tekirdağ evlere iş veren firmalar

Tekirdağ evlere iş veren firmalar

Tekirdağ ve Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ilçelerinde evlere iş veren firmalar ve evde ek iş fikirlerini içeren yazımız’da tüm Tekirdağlılar için para kazanma yöntemlerini anlatacağız.

Tekirdağ ve ilçelerinde yaşayan binlerce ev hanımı internet üzerinden evlere iş veren firmalardan iş talebinde bulunmaktadır. Tekirdağ ve ilçelerinde yaşayan ev hanımları genellikle evde kına paketleme, davetiye katlama, anahtarlık yapımı, teşbih dizimi ve yapay çiçek yapımı vb. işleri talep etmektedirler.

Tekirdağ Marmara bölgesinde bulunan ve 1 milyona yaklaşan nüfusu ile tarım ve sanayinin birleştiği güzel bir ilimizdir. Tekirdağ da yaşayan ev hanımları için bir çok alternatif iş seçeneği bulunmasına rağmen fabrika ve tarım alanlarında çalışmak istemeyen veya farklı nedenlerden dolayı evinde çalışmak zorunda olan bayanlar için internet üzerinde bir çok firma ev hanımlarına yönelik iş vermektedir. Sadece Tekirdağ merkezde değil Süleymanpaşa, Çerkezköy,Ergene, Malkara, Marmaraereğlisi, Kapaklı, Çorlu, Muratlı, Saray, Şarköy ve Hayrabolu, ilçelerinde oturan ev hanımları da evlerinde çalışmak için internetten buldukları firmalardan iş talebinde bulunmaktadırlar. Tekirdağ’ın İstanbul’a olan yakınlığından dolayı evde çalışmak isteyen ev hanımlarına Tekirdağ ve ilçelerine evde iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz firmalara varsa el becerilerinizi belirterek iş talebinde bulunabilirsiniz. Tekirdağ ve ilçelerinde yaşayan ev hanımları evlerinde çalışarak yaptıkları bu işler sayesinde aylık 1000 – 2500 lira arasında para kazanabilmekte ve aile ekonomilerine katkıda bulunabildikleri gibi sadece evlerde yapılan bu tarz işlerle geçimini sağlayan insanlara rastlamak da mümkündür. Firmalardan iş talebinde bulunmadan önce el becerileriniz ve bu tür işler için günde kaç saatinizi ayırabileceğinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Tekirdağ’da evde ek iş fikirleri

Tekirdağ ve ilçelerinde yüzlerce aile evlerinde abaküs montajı yaparak aile ekonomilerini katkı sağlamaktadır. Yapıma çok zor olmayan bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilmektedir. Ev hanımları bu işi tek başlarına yapabilecekleri gibi isterlerse eşleri veya arkadaşları ile de yapabilirler. İnternet üzerinde evlere iş veren firmalardan evlere iş veren firmaları belirleyerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından gerekli bütün malzemeler evinize kadar gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken istenilen renk ve modeldeki boncukları dizerek abaküs montajını tamamlamanız ve yaptıklarınızı paketlemeniz olacaktır. Evde abaküs montajı işi sayesinde aylık 1500 – 2000 lira arasında para kazanmanız mümkündür. Fakat evde abaküs işinde adetler çok yüksek miktarlarda olmaktadır.

Genellikle firmalar aylık olarak iş göndermektedirler ve bu on binlerce boncuk ve binlerce abaküs demektir. Bu iş her ne kadar kolay gözükse de zamanla sıkıcı bir iş haline gelebilmekte ve ev hanımları tarafından yapılmak istenmemektedir. Sizde bu duruma düşmemek için evde abaküs işine başlamadan önce arkadaş veya komşularınızdan 3 – 5 kişilik küçük gruplar oluşturmalısınız. Bu sayede evinizde oturduğunuz yerden çalışarak hem sıkılmamış olursunuz hemde verilen sayıdaki abaküsü zamanında yapmış olursunuz.

Tekirdağ evde nikah şekeri işi veren firmalar

Tekirdağ ve ilçelerinde binlerce ev hanımının yapmak istediği işlerin başında evde nikah şekeri yapımı işi gelmektedir. İnternet üzerinden evlere iş veren firmalardan en çok talep edilen işlerin başında gelen bu işi yapmak çok kolay olduğunda isteyen bütün ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Sizde evinizde boş vakitlerinizde televizyon karşısında oturmaktan sıkıldıysanız veya acil paraya ihtiyacınız varsa internet üzerinden ev hanımlarına yönelik iş gönderen firmalardan iş talebinde bulunabilirsiniz.

Anlaşmaya vardığınız firma tarafından evinize kargo ile gerekli bütün malzemeler gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken istenildiği üzere parçaları birleştirip renkli tüller ile süslemeniz olacaktır. Evde nikah şekeri hazırlama iş için firmalar adet başı ücretlendirme yaptığından ne kadar kazanacağınız biraz da sizin elinizdedir. Ne kadar çok yaparsanız o kadar fazla kazanabilirsiniz. Ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse aylık 800 – 1500 lira arasında para kazanabilir ve aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde nikah şekeri hazırlama işini internetteki firmalardan bulabileceğiniz gibi isterseniz Tekirdağ ve ilçelerinde bulunan ve genellikle düğün organizasyonu yapan firmalar ile iletişime geçerek de temin edebilirsiniz. Aynı zamanda Tekirdağ ve ilçelerinde bulunan düğün ve kına malzemelerinin satışını yapan dükkanlar ile de görüşebilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki ülkemizde binlerce aile sadece evlerinde çalışarak geçimini sürdürecek paralar kazanmaktadırlar. Sizde evdeki işleriniz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra bu işi yapmak için günlük 3 – 5 saat gibi bir zaman ayırmanız gerekmektedir.

Tekirdağ’a kargo ile iş gönderen firmalar

Genellikle elbise, dantel ve süslemede kullanılan küçük ebatlardaki rengarenk pulların satışı için belirli bir ölçülendirmenin yapılması gerekmektedir. Buda üretici firmalar için büyük bir zaman kaybına sebebiyet vermektedir. Bu sorunu halletmek için firmalar evlerinde çalışmak zorunda olan ve büyük bir iş gücüne sahip ev hanımlarını kullanmaktadır. Evde çalışmak isteyen bayanlara çuvallar ile gönderilen küçük pulların hassas terazilerde tartılarak poşetlenmesi istenmektedir. Çok kolay olan bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilirler. Bu işi yapmak isteyen ev hanımlarının ev işlerinden arda kalan zamanda 3 – 4 saatlerini ayırmaları yeterli olacaktır.

Bu işi isteyen ev hanımları internette kısa bir araştırma yapmaları yeterli olacaktır. Tekirdağ ve ilçelerinde evde pul poşetleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunmaları gerekmektedir. Bu tarz işleri ev hanımlarının dışında erken yaşta emekli olan erkekler ve hafta sonlarını değerlendirmek isteyen sütün çalışanlar yapabilirler. Bu işi yaparak aylık ortalama 600 – 1000 lira arasında para kazanmak mümkündür. Önemli olan bu basit işi yaparken sıkılmamak ve sabırlı olmaktır. Eğer çabuk sıkılan bir yapıya sahipseniz ya bu işe başlamayın yada başlamadan önce arkadaş veya komşularından birisi ile bilekte yapınız.

Sizde Tekirdağ Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğünce verilen evde ek işlerin yapılabileceği kurslara katılabilir ve ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Eğer kursa gitmeye zamanınız yoksa, Tekirdağ’da evlere iş veren firmalara başvurabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy