Torku Bayilik Nasıl Alınır Şartları Nelerdir?

Konya Şeker Torku Bayilik Francising Nasıl Alınır?

Bu yazımızda, Konya ilimizin güzide firması, market raflarından her geçen gün yeni bir ürününü gördüğümüz Torku firmasına aittir. Bu yazımızda Torku bayilik nasıl alınır şartları nelerdir, nasıl alınır, kimlere bayilik veriyor, ücreti ne kadar, kârlı bir iş mi, mantıklı mı? firmaya ait iletişim bilgileri ve franchise şartları hakkında incelemelere yer vereceğiz.

Torku firması kimin?

Torku firması internet sitesinde yapmış olduğu açıklamaya göre, Torku  Konya Şeker firmasına aittir.  Pankobirlik genel başkanı ise Recep KONUK beydir.

Torku hangi ürünleri üretiyor?

Torku ürünleri dondurulmuş ürünler, sera ürünleri, süt ve süt ürünleri, şekerleme, unlu mamüller, çikolata, bitkisel yağlar, et ve et ürünlerinden oluşmaktadır. Fabrika merkezi Konya ilimizin merkez ilçelerinden biri olan Meram’ dadır.

Konya şeker fabrikası ve Torku

Torku firması, Konya Şeker Fabrikalarının kurduğu bir firmadır. Konya Şeker 1950 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermekte, şuan itibariyle Türkiye’ nin %25 oranında şeker ihtiyacını karşılayan firmadır.

Torku şeker ve şekerleme bayiliği ürünleri nelerdir?

Stich şeker, küp şeker, kraft ambalajlı şeker, pudra şekeri, sıvı şeker ve esmer şekerden oluşmaktadır.  Şekerleme grubunda ise; Sert Şeker, Helva, Lokum, Mevlana Şekeri, Yumuşak, ve (EDT) diğer şekerleme ürünleri (HELVA VB.) bulunmaktadır.

Torku çikolata, gofret ve bisküvi bayiliği ürünleri nelerdir?

Tablet çikolatalar, ikramlık çikolata, kahvaltılık ekmeye sürülebilir kakaolu fındık kreması, gofret ve çikolatalı barlar, diğer ürünlerdir. Torku unlu mamüller bayiliğinde Gofret ve Bisküvi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Gofret ategorisinde şuan itibariyle 12 çeşit gofret, bisküvide ise elliden fazla bisküvi bulunmaktadır.

Dondurulmuş ürünler ve modern sera ürünleri bayiliği

Torku şeker firmasının dondurulmuş ürün çeşitleri ikiye ayrılmaktadır. Bunlar pratiko ve edt dondurulmuş ürünler kategorisidir. Bu kategorinin pratiko bölümünde, hazır patatesler, diğer bölümde ise benzer ürünler yer almaktadır.
Torku modern seracılık ürünleri bayiliği almak isteyenler için şuan itibariyle sadece domates üretilmektedir.

Torku süt ve süt ürünleri bayiliği

Konya Şeker Torku firmasının süt ürünleri oldukça bol çeşitlidir. Bu ürünleri saymak gerekirse, süt, meyveli ve kakaolu süt, kremalar, beyaz peynirler, geleneksel ve kaşar peynirler, dilimlenmiş ve sürülebilir peynir çeşitleri, ayran, tereyağ, yoğurt light süt ürünleri ve kaymaksız yoğurtlar bu grupta yer almaktadır.

Konya şeker torku firması sertifikalar ve TSE belgeleri

  1. Standart Kristal Beyaz Şeker, Kesme Beyaz Şeker, Kakaolu Fındık Ezmesi Helal Gıda Uygunluk Belgesi
  2. Süt ve Süt Mamüleri Gıda Uygunluk Belgesi
  3. Çikolata, Kokolin Helal Gıda Uygunluk Belgesi
  4. Sert Şeker, Tahin Helvası, Lokum Helal Gıda Uygunluk Belgesi
  5. Et ve Et Mamülleri Helal Gıda Uygunluk Belgesi
  6. Sıvı Şeker Helal Gıda Uygunluk Belgesi
  7. Panagro Helal Belgesi

Torku şeker bayiliği et ve et ürünleri nelerdir?

Torku firmasının et ürünleri ülke çapında kendini ispatladı. Artık birçok müşteri, Torku ürünlerini güven duyarak alabiliyor. Ayrıca firmanın bu ürünlerin satışı için reklama da ihtiyacı olmadığı söyleniyor. Et ürünleri kategorisinde firma; Soyulmuş Sosis, Kokteyl Sosis, Büfe Sosis, Dana Burger (Dondurulmuş), TDana & Kuzu Misket Köfte (Dondurulmuş), Pastırma, Dana Burger Maxi (Dondurulmuş),  Dilimli Dana Jambon, Dana Jambon, Büfe Jambon, Patatesli Kavrulmuş Kuşbaşı, Dana Kavurma, Blok Kavurma, Dilimli Aile Boyu Pastırma, Çemeni Sıyrılmış Pastırma,  Dana & Kuzu İnegöl Köfte (Dondurulmuş), aze Hamburger Köftesi (Taze Ürün), Dana Pişmiş Döner (Taze Ürün), Dana İnegöl Köfte (Taze Ürün), Adana Köfte, Kasap Köfte, Dana Kıyma (Taze Ürün), Dana Kuşbaşı, Biftek (Taze Ürün), Kuzu Çöp Şiş, Kuzu Pirzola bu grupta yer alan ürünlerdir. Torku islâmi şartlarda kesim yaparak ülke geneline dağıttı ürünler, tüm marketlerden en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Yine Torku Ayçiçek yağı ve şalgam suyu üretimi de yapmaktadır. Bayilik alanlar bu ürünlerin satışını yapabilecektir.

Torku bayiliği nasıl alınır?

Torku ürünleri, firmadan bayilik almadan, ayrıca bir bayiliğe ihtiyaç duymadan, eti ve ülker ürünleri gibi, diğer şeker firmalarının ürünleri gibi satılabilmektedir. Ancak torku bayiliği almak isteyen esnafların firma ile iletişim kurmaları gerekmektedir.

Torku firması bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Firmaya bayilik başvurusu yapabilmek için internet sitesinde bulunan bayilik formu doldurabilmektedir. Bayilik formuna bu adresten ulaşabilirsiniz.

Torku ve Konya şeker bayilik, franchising iletişim bilgileri

Anadolu Birlik Holding Adresi Dedekorkut Mahallesi Beyşehir Caddesi No:9 Meram/ Konya’dır. Firma telefonu 0332 221 4600′ dır. Firmaya ait harita aşağıda görülmektedir.

Ne iş yapabilirim diyenler Torku bayiliği alarak girişimcilik dünyasına adım atabilir, firmaya ait tüm ürünleri tek dükkan veya markette satmayı düşünebilirsiniz. Eti, Ülker veya Torku gibi yerli ürünlere raflarınızda yer verebilir, Torku bayilik ve franchise ile işinizi büyütebilirsiniz.

 

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy