Tuğba giyim bayiliği alarak giyim mağazası açın

Tuğba giyim bayiliği alarak giyim mağazası açın

Tuğba &Venn giyim bayiliği nasıl alınır

Tuğba giyim bayan tesettür giyim mağazaları içinde tercih edilen ve koleksiyonlarıyla kapalı bayanların her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak bir giyim mağazasıdır.

Kaliteli ürünleri ile giyim sektöründe kapalı bayanların uğrak yeri olan Tuğba giyim mağazası bayilik alarak sizde bayan giyim mağazası açabilirsiniz. Tesettür giyim mağazası bayiliği alabilirsiniz. İstanbul, Ankara,Adana,  Afyon, Bursa,  Antalya ,Bilecik, Çorum,  Denizli,Erzurum, Eskişehir,  Maraş, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Samsun Sivas gibi illerde Tuğba giyim ülke genelinde 41 bayiliği ile hizmet vermektedir. Tesettür giyim alanında çeşitli kumaşlardan ve renk çeşitliliğinden oluşan koleksiyonları ve her türlü bütçeye uygun satış fiyatlandırmaları ile geniş bir kitleye  hizmet vermektedir.

Tuğba giyim bayiliği almak istiyorum

3 farklı tesettür markasını bünyesine katarak yurtiçi ve yurtdışında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine sunan tuğba giyim her geçen gün Pazar ağını geliştirmektedir. Bu geniş Pazar ağına sahip Tuğba giyim bayilikler vererek büyümeyi hedeflemektedir.

Gerek yurtiçi gerek yurtışında bayilik veren firma büyük mağazalarında tesettür giyim alanında bayanların ihtiyaç duydukları her türlü giyim eşyasını temin etmektedir.

Tuğba giyim Yurtiçindeki 41 bayiliğinin dışında yurtdışında Libya, Azerbaycan, İran, Avusturya, Fransa, Almanya, Arap emirlikleri Suriye gibi birçok ülkede de bayilikleri vardır. Bayilik vererek büyümeyi hedefleyen Tuğba giyim Müşteri potansiyeli olarak yüksek yaygın bir ağa sahiptir. Bu nedenle kalitesi ve tanınmışlığıyla sektöründe öncü firmalar arasındadır. Bu nedenle bu kadar tanınmış ve yaygın müşteri ağına sahip olan bir firmadan bayilik alarak kendi işini yapmak isteyecek birçok girişimci başvuruda bulunmaktadır.

Sektöründe öncü ve adından bu kadar bahsettiren bir firmadan hazır müşteri kitlesine sahip olarak bir işe başlamak girişimciler için cazip bir fırsat olacaktır. Bu marka güvencesi altında bayilik alarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler hazır müşteri ağına sahip olmanın avantajını yaşayacaklardır. Tesettür giyim markaları arasında başarısı kanıtlanmış Tuğba giyim mağazası açabilirsiniz.

Tuğba & Venn giyim bayilik iletişim

Bayilik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki bilgilerden yetkiler ile irtibata geçebilirsiniz.

Genel Merkez  Adres: Ehlibeyt Mh. 1271 sk. No:25/B Balgat/Ankara

Telefon : 0312 472 89 60

Tel: +90 312 472 85 86
Fax: +90 312 472 89 63
E-Posta: tugba@tugba.com.tr ve ssh@tugba.com.tr

Yaşadığınız yere Tuğba giyim bayiliğini taşımak için iletişim bilgilerinden firma yetkilileriyle iletişime geçebilir, Bayilik şartları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Tanınmış 3 farklı markanın TUĞBA, VENN, NİHAN ürünlerinin satışının yapıldığı Tuğba Giyim 10000 m2′ lik kapalı alanda üretim yapmakta geniş ürün yelpazesi ve ürün çeşitliğiyle  yüzde 80 ülke genelinde bayiliği bulunan marka yurtdışına ihraç ettiği ürünleriyle dünya çapında bir marka dan sizlerde bayilik alarak kendi işinizi yapabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy