Tül perde dükkanı nasıl açılır

Tül perde dükkanı nasıl açılır

Tül perde dükkanı açmak

2019 yılı içerisinde girişimcilerimizin sayısı giderek artış göstermiş ve kendi işini kurmak isteyen çok sayıda vatandaşımız hayallerindeki işletmeleri açarak yüksek gelirler kazanma şansını yakalamışlardır. Devletimizin girişimcilerimiz için sunmuş olduğu KOSGEB hibe kredileri sayesinde çok sayıda girişimcimiz sermaye sıkıntısı yaşamadan işletmelerini kurmaktadırlar. Son yıllarda yatırım yapılabilecek ve yüksek karlar elde etmenizi sağlayabilecek olan işlerin başında Tül ve perde dükkanları, çeyiz ve ev tekstil ürünleri üzerine açılan firmalar yer almaktadır. Bu gün makalemizde siz değerli okurlarımız için Tül perde dükkanı nasıl açılır adlı başlığa değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Tül perde dükkanı nasıl açılır?

Tül ve perde dükkanı açmak isteyen girişimcilerimiz öncelikle bu sektöre adım atmadan işin en ince ayrıntılarına kadar bilgiler toplamalıdırlar. Daha sonrasında ise bayilik veren firmaları araştırarak bayilik almış olduklarında kazançlarının ne derecede olacağı hakkında bilgiler toplamalı ve sıfırdan bir işletmemi yoksa bayilik almak mı daha karlı olacak bu konuda karar vermelisiniz. Kendinize güzel bir iş planı oluşturmalısınız. Hazırlayacağınız bu iş planında tül perde sektörünün en ince ayrıntısına varana kadar her konuya yer vermelisiniz. Dükkanınızda tül perde dışında başka bir ürün satışı yapıp yapmayacağınıza karar vermelisiniz. Bütçe ayarlaması yapmalısınız. gerekli izin ve belgeleri almak için başvuruda bulunmalısınız. Bu aşamalara uyum sağlayan girişimciler dükkanlarını açabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Tül perde bayiliği veren firmalar

Tül ve perde sektörü üzerinde çalışmak istiyor ve bu yönde işinizi kurmak istiyorsanız eğer tül ve perde bayiliği veren firmalar ile iletişime geçebilir ve bayilik alarak bu iş üzerinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Tül ve perde bayiliği veren firmaların arasında PRX Perde sistemleri, Enboy Perde sistemleri, Linens, Demor Home Perde bayilik vererek siz değerli girişimcilerimiz için Yüksek kar marjı getirisi yakalama fırsatını sunmaktadır.

PRX Perde sistemleri bayilikleri

PRX Perde sistemleri 2005 yılından beri hizmet vermekte ve Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kaliteli hizmet vererek müşterilerinin istek ve taleplerini dikkate alarak tül perde ve perde aksesuarları üzerinde satış gerçekleştirmektedirler. Firma bayilik vereceği girişimcilerden bu sektör üzerinde bilgisi olan ve yeterli deneyime sahip olan vatandaşlarımız ile çalışmayı tercih etmektedirler. Firma çalışacağınız dükkanın 250 metre kare ile 1000 metre kare arasında olması gerektiğini bildirmektedir.

Enboy perde sistemleri bayilikleri

Enboy perde sistemleri bayilikleri ile çalışmaya karar vermiş olduğunuzda yüzde yüz kar marjı ile yüksek gelirler elde edebilir ve müşterilerinize kaliteli hizmet verebilirsiniz. Türkiye genelinde hizmet veren bu firma tül ve perde sistemleri üzerinde çalışarak yüksek gelirler elde etmenizi sağlamaktadır. Firma bayilik vereceği girişimcilerden sektör hakkında geniş çaplı bilgiye sahip olması ve yeterli deneyime sahip olmaları gerektiği hakkında bilgi vermişlerdir. Sermayenizi bu firmaya yatırarak mantıklı bir adım atmış olacaksınız.

Linens bayilikleri

Linens firması tül ve perde sektörü üzerinde çalışmak isteyen girişimci vatandaşlarımızın bayilik almasını sağlayarak yüksek kar marjı kazanmalarını sağlamaktadırlar. Firma sadece tül ve tül ürünleri üzerinde çalışmamaktadır. Aynı zamanda ev tekstil aksesuarları üzerinde çalışmaktadırlar. Firma bayilik vereceği girişimcilerden merkezi alanlarda dükkan kiralamaları ve dükkanın 250 ve 1000 metre karelik alanlara sahip olması gerektiğini belirtmiştir. Firma girişimcilerin iş hakkında deneyime ve geniş çaplı bilgiye sahip olmaları gerektiğini belirtmektedir. Firma reklam katılım ücreti almamaktadır. Tüm Türkiye genelinde hizmet veren firma yeni vereceği bayilikler ile daha fazla büyümeyi hedeflemektedir.

Demor Home Perde bayilikleri

Demor Home Perde bayilik imkanı sunarak ülke genelinde büyümeyi hedefleyerek perdenin büyülü dünyası sloganı ile yola çıkmıştır. Bu firma bayilik vereceği girişimcilere yüzde yüz kar marjı kazanacaklarının garantisini verirken aynı zamanda Girişimcilerin bu sektör üzerinde yeterli derece de deneyime sahip olmaları gerektiğini belirtirken açacakları mağazanın en az 100 metre karelik bir alana sahip olmaları gerektiğini belirtmektedir. Firma bayilik almak isteyen girişimcisinden 130.000 Türk lirası talep ederken isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Bayilik alan girişimcilerin açacakları mağaza için yapacakları reklam giderleri, dükkan dizaynı firma tarafından karşılanmaktadır. Dükkanınıızn boya ve elektrik giderleri dışında yapılan tüm dekorazasyon işlemleri de Demor Home firması tarafından karşılanmaktadır.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy