Ucz market bayilik şartları maliyeti ve kar oranı

Ucz market bayilik şartları maliyeti ve kar oranı

Ucz market bayilik şartları maliyeti ve kar oranı isimli yazımızda market UCZ firmasına ait bayilik nasıl alınır şartları nelerdir, nasıl alınır, kimlere bayilik veriyor, ücreti ne kadar, kârlı bir iş mi, mantıklı mı? firmaya ait iletişim bilgileri ve franchise, bayilik şartları hakkında incelemelere yer vereceğiz.

Market açmak için yeterli sermayeyi bulmak ve ürünlerin tedarik edilmesi zahmetli bir iş. Perakende sektöründe tecrübe edinilmiş olması bu işi yapacakları cesaretlendiren önemli faktör. Mahalle arasında küçük bir market açma fikri güzel gelebilir ancak bir super market açma fikri bizi ürkütebilir. Köklü ve daha öncesinde açılmamış bir dükkanı olmayan ve perakende sektöründe çalışmamış kişiler süper market açmaktan korkabilir. İşte bu noktada gıda sektöründe bayilik veren firmalar devreye girmekte. Gerçekten market işi karlı mı? kar majı ne kadar, bu konularda bir fikriniz yoksa marka haline gelmiş ve ülke genelinde zincir olarak yeni şubeler açmak isteyen firmalar ile anlaşarak bayilik alarak kendinizi sıkmadan market açabilirsiniz.

Ucz markette komşu market slogonıyla bayilik alacak işletici adayları ağır şartlar ile sıkmadan bayilik vermekte. İş  böyle olunca zaten market açmayı isteyen girişimciler şartları diğerlerine göre biraz daha hafif olan Ucz firmasıyla iletişime geçerek bayilik şartlarını yerine getirmeleri halinde marketlerini kolaylıkla açabilir. En güvenilir bilgilere tabiki Ucz market yetkililerinden ulaşabilirsiniz. Bizim yaptığımız araştırmalara dayaranak hazırladığımız yazımız genel hatları le bayilik şartlarını belirtmekte. Aşağıda paylaştığımız Ucz market iletişim bilgilerinden yararlanarak firma yetkilileri ile iletişime geçerek hayalinizdeki işinizi kurabilirsiniz.

UCZ marketler zinciri ülkemizde hızlı bir ivme yakalayarak büyüyen marketler arasında.  Market çalışanlarının tecrübeleri ve satış pazarlamadaki doğru usluplarıyla müşterilerine en yakın bölgelerde  şubelerini açarak doğrudan tüketicilere hitap etmekte. Satış sonrası ve öncesi müşteri ve tedarikçi memnuniyetini ilke edinen firma deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle sertifikalı ve güvenilir markalı ve kaliteli ürünleri ile uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.Market işi  zahmetli olduğu  kadar işin bilincinde olanlar içinde zevkle yapılacak bir iştir.

Bu nedenle perakende sektöründe deneyim  edinmiş personellerle çalışmak iş yükünüzü biraz daha hafifletebilirsiniz. Ucz markette bu konuda deneyimli personeller  ile çalıştığından geliştirdiği farklı iş modelini başarıyla ortaya koymaktadır.

Ucz market bayilik şartları nelerdir?

Ucz market ile temel ihtiyaçlarınızdan günlük ihtiyaçlarınızı  güler yüzlü personeli hizmet veren personeliyle uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Market açmayı düşünenler UCZ market firması ile anlaşma yaparak bayilik alabilrler. Diğer firmalara oranla ağır şartları taşımayan bayilik şartlarını yerine getiren işletici adayları bayilik sözleşmesi yaparak market açabilirler.

Ucz market bayilik şartların yerine getiren işleticilerden istenenler; Açılacak olan dükkanun en az yetmiş metrekare lik bir alanda satış yapılmasını istemektedir.Dükkanın dış cephesinin genişliğinin de en az 3 metre olması ve kot farkı olmayan 15 m2 lik depo alanına sahip dükkan seçilmesini talep etmektedir.

Bayilik alabilmek için yeterli miktarda sermayenizin bulunması gerekiyor. Yukarıda saydığımız özellikteki dükkanlarda işyeri açabilirsiniz. Tabi ki market açmak için yöneticilerin perakende sektöründe deneyimli olması gerekli. Açılan işyerinde kamu kurumlarıyla ticaret yapmaya herhangi bir engel durumunuzun olmaması aranan şartlar arasında. Bayilik almaya aday kişilerin iletişimleri kuvvetli olması gerekiyor. İşleticinin ikili ilişkileri güçlü olması girişimci ve liderlik özelliklerini taşıyan kişilerin tercih edilmesi firmanın bayilik şartları arasında yer alıyor.

İşletme varlığını büyütmeyi hedefleyen firma, satış sonrası hizmetler de vererek iyi bilinen bir marka ve rekabet gücünün iyi olması bayilik almak için tercih edilebilecek firmalar arasındadır.

Ucz market bayiliğiyle yatırım yapacak kişilerin bu yüksek karlılıkla bir iş yapacaklarından yatırımları hızlı bir şekilde geriye dönecektir. Bayilik alan işletmeciler marketler zincirleri arasında bilinen ve güvenilir marka olan Ucz market ile çok para kazanan marketler arasında olacaklardır.

Ucz market bayilik iletişim bilgileri

Ucz market adres: Kuşbakışı Caddesi No:19 Altunizade Üsküdar / İSTANBUL

444 8 829 Müşteri  hizmetleri

Tel: 0216 315 60 34

Ucz.com.tr adresindeki bayilik başvuru formunu dolduran adayların bayilik şartları görüşülmek üzere firma sizlerle iletişime geçecektir

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy